Zaista tesko gostovanje u svim smislima kako cujem Varvari su se nesto tesko nalozili da ce "beogradjanima" da naprave sacekuse(toliko da je zabranjeno odavati i uopste pricati na tu temu na njihovom forumu) a za nase navijace u PG da ce da pokrenu "OGROMNU" akciju ciscenja grada.
;pivo

PS:Dali se ide orgaznizovano u PG ili kako vec?
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

E to i mene jako zanima ajde neko ko zna kako i sta za podgoricu ako nece na forumu neka mi napise pm za organizaciju.Hvala unapred!
ve prolazi ZVEZDA traje!

alo bre ljudi utakmica je za 3 dana a ni reci o njoj. :(  :(
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Sta bi ti da objavimo knjigu vezanu za tekmu?

A sto se tice teme sada niko nedaje misljenja komentare a kasnije se cudite kada nas nema ni 200 u kopu!!!
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

COFI-B.B.R.S. To ti je onaj rad Ubit,Zaklat,Bacit bombu... a na kraju ce da izbiju neku djecu od 10do15 godina.A jutros sam primijetio da su malo sharali grad,kad dodju cigani iz srbije da vide kako su oni ludi. :D
anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!

Sto se tice prevoza mislim da su jos uvek radovi na pruzi izmedju Priboja i Uzica, tako da se ide preko Kraljeva i Kragujevca. Moj prijatelj je pre nekoliko dana putovao 14 sati od Bgd do podgorice i poludeo je jer nije znao za to.

Quote from: "KizaLion"Sto se tice prevoza mislim da su jos uvek radovi na pruzi izmedju Priboja i Uzica, tako da se ide preko Kraljeva i Kragujevca. Moj prijatelj je pre nekoliko dana putovao 14 sati od Bgd do podgorice i poludeo je jer nije znao za to.
A e znas mozda dali moze avionom da se ide i koliko kesa treba?
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Probaj preko montenegro airlines oni su jeftiniji od JAT-a. A imas i foru ako imas neke kartice za koje vaze popusti na prevoz, tipa Euro 26 ili nesto preko Yute, dobijas oko 30% popusta na avionsku kartu a to vazi samo za JAT. Takodje preko Euro 26 imas pravo na 50% popusta na voz, koliko znam karta u januaru za pravac bg-pg kostala me je oko 15 evra ali sam platio 7,5...

Zvezdo sve sto zelim u nedjelju jeste zgazi buducnost.
Moze li ko reci koliko otprilike stize vas iz SRBIJE?? Jel istina da dolaze vodje Severa i najvidjenije Delije??
Ko ce voditi navijanje.? dajte da jedan od vodja bude i neko iz Ultra Crew iz Podgorice.
Pozdrav iz Srpskog starog grada  :ruke

Quote from: "Cetnik_da_se_zna"Zvezdo sve sto zelim u nedjelju jeste zgazi buducnost.
Moze li ko reci koliko otprilike stize vas iz SRBIJE?? Jel istina da dolaze vodje Severa i najvidjenije Delije??
Ko ce voditi navijanje.? dajte da jedan od vodja bude i neko iz Ultra Crew iz Podgorice.
Pozdrav iz Srpskog starog grada  :ruke

Izmedju 10 i 1000 nema sanse da omanem u proceni! Ma jok zasto bi iko od "vidjenijh" dolazio na utakmice koga to jos zanima a o "vodjama" tek da nepricamo! Pa ko ce drugi kada "vidjeniji" ne dolaze !
i desit hostis et pugna, nulla victoria est!

Pa mislim dolaze li "zive legende" Svera?

Quote from: "Cetnik_da_se_zna"Pa mislim dolaze li "zive legende" Svera?
Ne jer bas taj dan je susret udruzenja Zivih legendih severa u Novom sadu! Zao im je zbog toga ali porucuju da ce srcima i telepatski biti uz ekipu..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

I hoce li biti nesto organizovano???

Moze odgovor na PM
gt; > > ШИД < < <

Evo je bila koferencija za stampu fk buducnost i kazali su da su navijacima crvene zvezde(delijama)da li sektor na zapadnoj tribini koji prima 600-ljudi.To i nije tako lose grmjece ispod krova a i nama ne dolici da smo na jugu jer su varvari na sjevernoj tribini.
Pozdrav i vidimo se u pg.
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

Quote from: "ultra_crew_081"Evo je bila koferencija za stampu fk buducnost i kazali su da su navijacima crvene zvezde(delijama)da li sektor na zapadnoj tribini koji prima 600-ljudi.To i nije tako lose grmjece ispod krova a i nama ne dolici da smo na jugu jer su varvari na sjevernoj tribini.
Pozdrav i vidimo se u pg.

Za ovo nisam cuo,ali 100% nije tacno jer bi bilo glupo da vama daju da idete na zapad(zbog prihoda od karata)

A sta mislis da nama nece naplacivati ulaz,ako budemo na zapad oce bogame.
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

Nekad smo bili bratska grupa sa njima, a izgleda da ce sutra biti cupavo tamo dole.

Inace, cuo sam malopre na vestima da je u Podgorici uhapsena nekolicina Varvara zbog kamenovanja zgrade televizije na kojoj je gostovao neki homic  :batine
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

??????? ?? ?? ?? ??????? ????? ??????? ? ????? ?? ?? ?????? ????????...???????? ????? ?? ?? ???? ??????????.

slusam radio CG i kazu da je baceno par suzavaca i da nema sukoba navijaca.u ovom trenutku situacija se smirila.Ceka se odluka delegata oce li poceti mec