Mozemo da ga postavimo i za jednog od moderatora. Imace svoj podforum "Bauerov kutak" gde ce moci da raspravlja sam sa sobom da li je zidov, hrvat ili Iranac, partizan ili ustasha, ultra-desnicar ili komunista....

Covek je 'svestran', nemojte da ste ograniceni :rofl

Podbarino dusevno stanje je - u odnosu na bauera - prava Nirvana ...

Quote from: "KizaLion"Budimire vidis li kako me TXOMAC pickara na BBB forumu :D Da li da mu skinemo ban, zao mi je sto ne moze da se ukljuci u raspravu   :lol:

Sto pises dezinformacije po BBB forumu u vezi autora parole za Txomaca?

Gay druzina - Bad Blue Boys, u Sibeniku, tekma Sibenik - Dinamo, godina 92'  :lol:


Jel znate onu pesmu:

Mala, mala, mala, grupa PEDERA!  :ruke

!SENjACKI GANG!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Ljudi pa ovo je isuvise smesno oni glume navijace oni si najveci pederi  :jebanje  :jebanje  :jebanje !!!!!!!!!
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ

evo i ja stigoh, neznam kakav bi kometar mogao dati na sva ova desavanja.

bilo je bas dosta cigana iz inostranstva

i da mi ponude najjacu picku da jebem ja, ne bih je pipno ja, jer derbi je svetinja.

o hweeeeeeee  videla se i mala zastava KENJAJ !    :ruke
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

Quote from: "KizaLion"Budimire vidis li kako me TXOMAC pickara na BBB forumu :D Da li da mu skinemo ban, zao mi je sto ne moze da se ukljuci u raspravu   :lol:

Ja sam za, znas i sam da sam bio protiv banovanja svog ljubimca... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ne moze da mu se skine ban, koga jebe, nek izigrava atrakciju na onom bednom forumu, kod nas nece :nene
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Pa nisi valjda stvarno mislio da cemo tog degenerika ponovo da pustimo ovde :zbunjen

a ja taman mislio...  ;pljuga
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "Sima_Srbija"Pa nisi valjda stvarno mislio da cemo tog degenerika ponovo da pustimo ovde :zbunjen

Ja sam se ponadao...  namigivanje

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"

Ako to uradi, nemam reci, vodimo ga u Avalicu na veceru kada sledeci put dodje... :) Jozo, :) ti ces da mu dodas vode... :)  (ko nije gledao Otpisane, nece razumeti...)
poz,
budimir
Mislim da je u pitanju serija: " Brisani Prostor"- Jozo daj vode!! :D

Ako Budo treba jedan "Jozo" samo recite   :lol:

Reko da vam pokazem i ovaj forum, posto delije na njemu nisam primetio, ali zato jesam ustase i tuzni frony!!! Napravio sam topic vezano za derbi i stavio sve moguce slike, pa da vidimo reakcije italijana na ambijent!!!

http://forum.tifonet.it/viewtopic.php?t=10609
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Brate, samo je u pitanju bio 122. derbi, ali nema veze, dobro je sto si postavio slike da i italijani vide ko je glavni na Balkanu, a i sire...  :)
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Evo, da se i  ja sa zakasnjenjem javim sa par reci o derbiju. Necu previse komentarisati navijanje :ruke  i desavanja na tekmi jer je to uglavnom vec u detalje opisano, pa ne vredi ponavljati :sampion . Ono na pocetku nije mi bilo jasno sto grobari cepaju  transparent :o  i jure neke likove prema zapadu, Pomislio sam da nije u pitanju JF, ali sam se posle dan, dva poprilicno iznenadio kad sam video fotke na netu ;pljuga , svaka cast onima koji su izveli akciju :ruke

Ja sam krenuo na tekmu sa Slavije i paduri su vec poceli da se raporedjuju   od Hrama  pa nadole prema Autokomandi. I jedino zanimljivo sto se tu desilo je bilo to  da je tamo pre nadvoznjaka kod nekog fakulteta (ne znam kojeg)  Audi zatvorio put Stojadinu u kom su bili neki likovi sa Zvezdinim obelezjima, kad ono iz Audija izleti neki lik, valjda pandur u civilu i pocne da vice svojim  kolegama  koji stoje na tortoaru, da privedu ta lica, kao pravili sranja po gradu i te fore. Takodje je doslo do nekoga cimanja na nadvoznjaku i posle tekme. Svi su nesto trcali prema mostu a niko nije znao o cemu se radi :( . Bilo je i sibanja na drugom nadvoznjaku ali se nije mogle preci pa je poletelo nekoliko kamenica i na  tome se zavrsilo.

Igra je koliko sam uspeo da primetim bila ponovo katastrofalna ali ono sto vazi su golovi  :) . Mada mi ni poraz, s obzirom na atmosferu ne bi tesko pao namigivanje

Najveci je problem sto fudbaleri ne zasluzuju onakvu atmosferu.
Gledao sam danas spanski derbi, 100.000 ljudi na Bernabeu, vasionski fudbal.Ali atmosfera ni blizu onoj na Marakani.
A onakav fudbal.
Sta li fali u mojoj glavi, nesto sam propustio kad sam bio mali, ili sam previse zahtevan.
Pa majku mu ja sam taj koji placa da gleda, a ono kod nas obrnuto, nasi fudbaleri jedva cekaju derbi da uzivaju u atmosferi i jos ih dobro placaju za to. :zbunjen

Ja kad odem na tekmu odem vise radi atmosfere, fudbal me ne zanima toliko. Taj spanski fudbal mozes da dozivis na tv-u i bolje nego uzivo(zumiraju ti i sl.) a atmosferu sa tekme preko tv-a ne mozes da dozivis.