Milko debilko bi da ide, al ne daju mu..

Ma nek ide u kurac. Chim taj nishta nije uradio kod 3 trenera, a Shakota josh i vazi za trenersko ime, onda mu u Zvezdi i nije mesto. Nek ide gde hoce, ko ga jebe...

Neka ga, da bude mlad i talentovan jos 5 godina

Еј бре у његовим годинама сви наши велики играчи су били звезде... Не знам можда се довољно не ради са њим, али мора и сам да покаже мало интересовања... Али све ме то подсећа на причу о многим талентованим клинцима из Звезде који су по Грчкама,Италијама,Партизанима постајали играчи...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Neverovatan je nacin na koji su sudije sakcionisale nasu igru. U jednom trenutku smo imali 24 faula, a oni 13. Kasnije se sve to malo izbalansiralo. Da ne pominjem to sto smo u prvih par minuta zaradili bonus, a oni su imali 0 faulova. Takodje u prvih minut ipo Misanovic je zaradio 3 licne i to mislim prestrogo... Bukvalno je izgledalo kao da smo mi gosti na vrucem terenu nekoj ekipi... Da li jos da spominjem da je Duda u dva navrata usao do pola terena, a sudije ga nisu ni popreko pogledale... Koliko god je on autoritet i koliko god je to zaradio godinama rada ipak su morale to sankcionisati. Sakota je takodje pokusao da izvrsi pritisak na sudije, a deluje mi da su bile blizu da ga iskljuce... To verovatno nisu uradile zbog atmosfere u Pioniru jer bi to bio svakako pogresan potez...
U svakom slucaju Dinamo je zakazao samo u jednom segmentu, a to su bacanja. Ostalo su odigrali sasvim dobro. Nadam se da cemo biti dovoljno pribrani tamo da pokusamo sa nekim iznenadjenjem... Njihova igra se temelji na trojici igraca koje je skoro nemoguce zaustaviti. To se videlo i po licnim. Do pred kraj 4/4 su imali samo sedmoricu igraca sa licnim i to cetvorica sa tri ili vise...
Nazalost Henderson nije odigrao na nivou kao ni O'Benon. Jeretin solidan, a ulazak onog Stiva u igru je porazavajuci trenutak za nasu ekipu. Jeste oteo onu loptu pod kosem, ali mi se cini da je jos vise unervozio ekipu svojom organizacijom.
Mislim da ova ekipa moze bolje odigrati i da bar Henderson, O'Benon, Jeretin i Antic mogu bar brzinu vise. Takodje Dinamo kod kuce zna da norsarlantnije pristupi igri i tu treba traziti priliku da ih mrcvarimo i unosimo nervozu... Tamo ocekujem ili opsti potop ili jos jednu egal utakmicu od kojih stradaju zivci...

Zvezdin Chetnik je danas odigrao partiju zivota.

Jebiga zao mi je shto nisu pobedili, zasluzili su realno, imali bi bar neku moralnu satisfakciju. Ovako moramo da se pomirimo da u Moskvi imaju malo shansi...

Stvarno bezveze.Momci su odigrali veceras dobro,ostavili srce na terenu svi do jednog,ali jbg,sudije su bile ovaj put iznad nas.Zaista retko vidjen bezobrazluk da se sudi protiv domace ekipe u onakvoj atmosferi.
Objektivno,Dinamo je extra ekipa,njihovi igraci kada ostanu sami ne promasuju,sutirali su perfektno.
Sta je tu je,odigrali smo 3 egal utakmice sa njima ove sezone,mislim da ce i 4. biti egal pa sta nam Bog da.Mala je nada,ali treba verovati.

Sakotina izjava posle tekme:

"Ja bih strašno voleo da nam u Moskvi sude iste sudije, ali da isto tako štite gostujući tim. Sa takvim suđenjem ne samo da bih bio optimista za četrvtfinale, nego mislim da bismo mogli i da osvojimo i ULEB Kup. Ne mogu da pređem preko suđenja. Da je bilo bolje, možda bismo dobili sa kojim košem razlike, što ne bi mnogo značilo, ali bi igrače psihološki podiglo", rekao je Šakota, koji je već u prvoj četvrtini dobio tehničku grešku.

Voša je isprašena, super najava za bitku u Moskvi ...
Treba nam raspucani Vasilij Zajcev i za revanš (mislim na čiču) ...



U pojedinim periodima utakmice protiv Voše ličilo je na jači trening. Momci su štedeli snagu, što je i razumljivo ... A u Moskvi, samo napred, bez straha od neke veličine protivnika, ma pobeda nije imperativ, važno je samo da odigramo dobro kao tim. Biće titula ove sezone  ...  :sampion
Срце на терен ...

Dobro je sto su igraci vec mislima bili u Moskvi. Mislim da imaju motiva da pokusaju tamo cudo i da eliminisemo taj Dinamo!!! Ja sam vec prezadovoljan uspehom u Evropi, a sve preko ovoga je za ponos...

Sigurno. Ma kad je grobarima u fudbalu uspelo da eliminisu Newcastle  :o mozemo i da ucinimo podvig.
Срце на терен ...

86:65
Jebiga shta da se radi, totalno smo bili inferiorni. Puno nervoze, izgubljenih lopti, faulova... Dobro je shto nije bilo vishe od 20.

Shakota tek gradi tim pa se vishe i ne moze ochekivati. Ako udjemo u Evroligu bice ekstra!

Nazalost, bilo je vise od 20, naime 21 poen razlike!  :(  Ali, igrali smo protiv jedne od najjacih ekipa. Dinamo, Hapoel... to su stvarno dobre ekipe, koje imaju visoke budzete, pa je tako ovo cetvrtfinale i uspjeh za nas!

Licno mislim da je Sakota lose postavio celu utakmicu... Do sada je slicnu gresku samo jednom napravio i to protiv Partizana u GY ligi kada su nas desetkovani povredama pobedili... Lose je postavio taktiku na Papadopulosa, a sasekao je O'Benona odmah na pocetku. On je decko suter i kada nam vec krenulo nizbrdo morao je dobiti vecu sansu za sutom. Izlaskom Vuka koji je sinoc odigrao odlicno izgubili smo i taj neki prikljucak i pali na kraju ispod -20.
Inace igranje Stiva mi nije jasno... Decko je bedan igrac i znam da ima prejak ugovor cak i za nase uslove, ali on samo moze da pogosra igru... Naprimer na -6 je sutnuo za tri po meni potpuno nerezonski jer je bilo jos vremena za napad, a pozicija je bila pod pritiskom igraca...

Ja sam ranije smatrao da Markovicu treba dati sansu iz prostog razloga sto se pricalo da je dobar igrac,da je tamo u Australiji na koledzu razbijao.Medjutim,sada kada je dobio sansu i pokazao da je veoma los,mislim da treba forsirati Milosevica...decko je mlad,a pokazao je da moze dobro da odigra,samo mu treba dati sansu.

Moje misljenje je da ovom timu ipak i pored ovog velikog poraza treba skinuti kapu za sve sto su uradili u ULEB kupu.Mislim da je ulazak medju 8 stvarno veliki uspeh za ovaj tek oformljeni tim.Neko je rekao i potpuno se slazem sa njim,ipak su to ekipe sa mnooogo vecim budzetom i neuporedivo boljim uslovima i da se ne lazemo iskusnijim i kvalitetnijim igrackim kadrom.U ovom trenutku ovo je nasa realnost i ne treba ocajavati vec se ponositi jer je ovo ipak jedan veliki uspeh.Jebi ga,Dinamo je prosle noci bio bolji i prosao je,ali i tekako su osetili tvrdo,pogotovo u mevcevima u Pioniru.Ova ekipa ima srce,verujmo u nju jer njeno vreme tek dolazi... ;pljuga


...DO SMRTI VERAN ZVEZDI I BEOGRADU...

Da treba im odati priznanje,jer protiv sudija i papadopulosa i njihovih crnja se nije moglo a nasi crnci su igrali sumnjivo lose.Sakota je trebao da bolje pripremi ekipu za suteve sa spoljnih pozicija kad je znao da centri nisu kvalitetniji od njihovih,a na pocetku nije trazio tajmaut sve dok se ovi nisu odvojili na 10ak razlike.Izgleda da je vreme doslo da se Milosevic vrati u tim i da se dovede neki centar.
Sad imamo sansu da osvojimo samo tri trofeja.
:sampion  :sampion  :sampion
APRED ZVEZDA - ZVEZDA SAMPION

Svaka cast momcima. Mi smo imali objektivno i tezu grupu od Hemofarma koji je prosao. Mislim da bi i mi uspeli na njihovom mestu. Ali dobro ... Bice jos kupova ... Bar da nije  bilo -21  :(
Срце на терен ...

Svaka čast za sve učinjeno u Evropi ove godine - skidam kapu. Kad fudbaleri budu došli u četvrtfinale kupa uefa - nek se jave ... namigivanje



Na dan utakmice mi je brat iz Moskve poslao poruku da kruzi prica da su Misanovic, Henderson i jos neki uzeli pare, kako bi se Dinamo osigurao. E sad ako je to istina ...
#1041;удимо људи иако смо СРБИ