Hvala Brate Maximiliano upravo sam je video pa sam sebe hteo da ispravim.  :)  Jos jednom se izvinjaam zato sto sam vas lose informisao.
Pozdrav

Nema problema brate, samo da nasa Zvezda uknjizi nova tri boda! :sampion  :ruke
Pozdrav

Basta je reagovao kao defekt kod Obilicevog drugog gola...

Dobra igra danas u Gospodara Vucica,nova pobeda.Sjajno smo poceli utakmicu,brzo dali taj gol koji smo trazili i sve je teklo po planu.Kada je Dusan Djokic zakucao od precku-izgledalo je da ce zuti sa Vracara morati da krpe mreze...Ocekivao sam jos najmanje dva gola u njhovoj mrezi,cak sam potajno pomislio da bismo mogli tekmu da zavrsimo i sa "petardom".A onda iznenadjujuce opustanje svih igraca,a pogotovo odbrane koja je sebi smela da dozvoli da primi dva nikad gluplja gola.Prvi-ja ne znam sta su se oni istripovali,dal su hteli da naprave naku ofsajd zamku ili sta to samo oni znaju.Covek je izasao sam ispred Stojketa i ko na treningu dao gol.A tek taj drugi gol koji smo primili je itekako ozbiljna greska jednog iskusnog defanzivca Dudica.Jako losa komunikacija i sporazumevanje golmana sa halfovima-kobna greska.Ovakve stvari nikako ne smeju da se ponove-NIKAD VISE.A onda nam je Obilic prakticno napravio uslugu i svoju neopravdano grubu i nasilnicku igru platio jednim direktnim crvenim kartonom i penalom koji se kasnije ispostavilo zlata vrednim.Ostalo je do kraja tih 2-3,ovoga puta dovoljni da se uzmu nova tri boda.U nasoj igri niko se posebno nije istakao osim dvostrukog strelca Djokica.Mogao sam jedino da primetim pomak u igri ulaskom Dejana Milovanovica koji se uvek bori i trudi,mislim da je itekako napredovao.Iz ovoga treba izvuci pouke,i jos vise podici formu jer derbi se blizi... ;pljuga


...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...


Nisam gledao tekmu ali mi kazu da je Zvezda igralaj bolje nego protiv svih u ovoj polu sezoni. Da li ima tu istine? Da li dizu bar malo formu?

Ne. Po onoj oranici se uopste nije moglo igrati, al da su se trudili - jesu.

U subotu nam na MARAKANU dolazi Podgoricka Buducnost,ekipa koja je sve blize i blize ispadanju i kojoj je svaka utakmica i svaki bod bitan.Nalaze se na 14. mestu na tabeli sa samo 19 bodova.
Da im idemo u goste imali bi razlog za sekiraciju-ali posto nam dolaze mozemo ocekivati laku pobedu.Ipak ne treba nas ni to zavaravati,uzimajuci u obzir cinjenicu da smo jedva dobili poslednje dve utakmice na domacem terenu.Jedina stvar koja bi mogla da nas plasi jeste psiholoski momenat na ovoj utakmici,znamo svi da su igraci mislima vec okrenuti derbiju i da se nece mnogo osvrtati na subotnjeg protivnika.E to bi moglo biti vrlo opasno!Ali verujem da su ovi momci profesionalci koji vole ZVEZDU i da ce maksimalno ozbiljno pristupiti utakmici.Treba sada pred derbi pokazati cvrstinu,sigurnost,volju i borbenost u svim segmentima igre,i ostaviti utisak masine koja gazi svoje protivnike.Tako da pokazemo svima,a najvise sledecem protivniku kome gostujemo da nemaju sta da traze i da je ove sezone titula odnosno dupla kruna nasa... ;pljuga



...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "North_Side011"U subotu nam na MARAKANU dolazi Podgoricka Buducnost,ekipa koja je sve blize i blize ispadanju i kojoj je svaka utakmica i svaki bod bitan.Nalaze se na 14. mestu na tabeli sa samo 19 bodova.
Da im idemo u goste imali bi razlog za sekiraciju-ali posto nam dolaze mozemo ocekivati laku pobedu.Ipak ne treba nas ni to zavaravati,uzimajuci u obzir cinjenicu da smo jedva dobili poslednje dve utakmice na domacem terenu.Jedina stvar koja bi mogla da nas plasi jeste psiholoski momenat na ovoj utakmici,znamo svi da su igraci mislima vec okrenuti derbiju i da se nece mnogo osvrtati na subotnjeg protivnika.E to bi moglo biti vrlo opasno!Ali verujem da su ovi momci profesionalci koji vole ZVEZDU i da ce maksimalno ozbiljno pristupiti utakmici.Treba sada pred derbi pokazati cvrstinu,sigurnost,volju i borbenost u svim segmentima igre,i ostaviti utisak masine koja gazi svoje protivnike.Tako da pokazemo svima,a najvise sledecem protivniku kome gostujemo da nemaju sta da traze i da je ove sezone titula odnosno dupla kruna nasa... ;pljuga
Ama bas vam je covek sve rekao :gold  ;pivo



...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "North_Side011"U subotu nam na MARAKANU dolazi Podgoricka Buducnost,ekipa koja je sve blize i blize ispadanju i kojoj je svaka utakmica i svaki bod bitan.Nalaze se na 14. mestu na tabeli sa samo 19 bodova.
Da im idemo u goste imali bi razlog za sekiraciju-ali posto nam dolaze mozemo ocekivati laku pobedu.Ipak ne treba nas ni to zavaravati,uzimajuci u obzir cinjenicu da smo jedva dobili poslednje dve utakmice na domacem terenu.Jedina stvar koja bi mogla da nas plasi jeste psiholoski momenat na ovoj utakmici,znamo svi da su igraci mislima vec okrenuti derbiju i da se nece mnogo osvrtati na subotnjeg protivnika.E to bi moglo biti vrlo opasno!Ali verujem da su ovi momci profesionalci koji vole ZVEZDU i da ce maksimalno ozbiljno pristupiti utakmici.Treba sada pred derbi pokazati cvrstinu,sigurnost,volju i borbenost u svim segmentima igre,i ostaviti utisak masine koja gazi svoje protivnike.Tako da pokazemo svima,a najvise sledecem protivniku kome gostujemo da nemaju sta da traze i da je ove sezone titula odnosno dupla kruna nasa... ;pljuga



Covek vam je bas sve rekao. Ispravka ya ono od malopre

Vrlo dobar mec danas...4 komada crnogorcima.Dva Djokic,po jedan Milijas i Zigic(+poklon zuti karton zbog skidanja dresa,koja budala izmisli ovo pravilo).Ovaj Djokic stvarno prelazi u igracinu,sjajnog strelca.I Miljas takodje dolazi na svoje mjesto....Sve u svemu
TITULA JE NASA-DANAS OVJERENA :sampion

nije skinuo dres uopste, samo ga je navukao preko lica.
Sudija majmun

Titula jos nije ovjerena, ali bice iduceg vikenda!  namigivanje

Igra li Zigica protiv "starog magarca" ili nemoze igrati zbog kartona?

Quote from: "Johnny Blaze"nije skinuo dres uopste, samo ga je navukao preko lica.
Sudija majmun

Upravo tako! Pitanje je da li se to moze tretirati kao ''skidanje dresa''  :nene. Nisam siguran, ali mislim da postoji neka alternativa u izboru utakmice na kojoj igrac ne sme igrati zbog zutog kartona.
Срце на терен ...

u pravu si, za Djokica su birali kad da ne igra...

Partizan ce odbraniti titulu ... 1. April! :lol:

Znaci, sasvim sam zadovoljan rezultatima, ne kiksamo, bice sve ok. Svida mi se ovaj



Bice velika steta budemo li napustili JNA na poluvremenu. Zelim da vidim uzivo porazena lica sa groblja. Najbolja igra Zvezde bar od Nove godine.

Quote from: "Johnny Blaze"nije skinuo dres uopste, samo ga je navukao preko lica.
Sudija majmun

I za to se dobija zuti... pravila fife...  :nene
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Pre svega hvala archer-u sto je pohvalo moj predjasnji text.

Sta reci za subotnju partiju sem,BRAVO ZVEZDO!Ovako treba da se se igra-sigurno,jednostavno i efikasno.Svaka cast igracima koji su odigrali ovaj mec.Pokazali su jednu zrelost u igri i uradili su tacno ono sta sam prizeljkivao-zgazili su Buducnost i time uterali strah u kosti svim drugim(narednim) protivnicima,pre svega partizanu.Zaista treba pohvaliti momke za ovu tekmu,svaka cast Dusanu Djokicu koji od kada je zatresao mrezu protiv Vozdovca postaje moj novi miljenik,opet sjajni Milijas koji se napokon uklopio i poceo da igra onu pravu igru iz mlade reprezentacije.Odbrana se povratkom Bisevca opet zabetonirala.I napokon posle jednog posta i par kilavih tekmi vratio se Ziga i to na velika vrata,taman kad je trebalo-pred derbi.Ako ponovimo ovakvu igru i ako nas protivnik ponovi njihovu igru od subote,ma sve osim pobede u DERBIJU je neuspeh... ;pljuga


...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...