Quote from: "100%anti crnobeli"
Quote from: "Majka Mara"
Quote from: "Johnny Blaze"Petkovic je debil... Zigic, Koroman i Ljuboja su trebali od pocetka da igraju, jebao ga savo majmun i onaj debil djordjevic.
Jebo ga onaj ko ga postavi na funkciju selektora.
A debili su svi koji se nerviraju.
Bolje da SCG nije ni ucestvovala na ovom SP.

Gde se igra sledece SP?

1)наш садашњи председник
2)у Јужној Африци
Cuti, da nismo angazovali Bajevica, jos bi ga angazovao i za CZ :lol: . Onda bi se igrala bunkerica u Evropi samo tako. Gadjali bi nesretnog Purovica u glavu kao nesretni Osimovi U21 puleni.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Najezio sam se kad sam cuo kako je grmelo "Ja te volim,ja te volim, ja te volim Srbijooo".

Mislim da treba polako da se navikavamo da ne razmisljamo klubaski kad je u pitanju repka. To je nesto sto nosi sasvim drugo znacenje, nesto sto nas sve ujedinjuje i gde treba da budemo najjachi, najslozniji, najponosniji. Reprezentacija koja je u Nemackoj jeste SRBIJA bez dileme i jedino zalim sto nam se jos svira ona posmrtna poljska himna i nosi holandska zastava.
E sad o igri..na zalost, potvrdjuju se moje prognoze. Igracemo sve od 0 do 1 i mozda ukupno izvuci jedan bod. Selektor nam je skolski primer kukavice, postavlja mrtvo defanzivan tim koji ne moze ni iz kontre da pripreti (bez Koromana), vidljivo je da nista u napadu nije uigravano (spicevi se sudaraju, nema varijante na Zigica), i sve se svodi na to da mi igramo na nulu i nadamo se da slucajno nekim cudom damo gol. Tri X nisu dovoljna (uglavnom), i igra na nulu je opravdana tek kad prodjes grupu ( a i tada moras imati ljude za kontru)..Ne znam da li jos neko ovde deli moje misljenje da Deki Stankovic veze nema, uz Kezmana i Nadja je danas bio najveca rupa, a i inace je uvek u repki ochajan. Na njegovo mesto bih odmah gurno Saleta Ilica..da se poveze bar malo taj vezni red.
Ovako..mi smo jedna od ekipa koja je dosla na Mondijal da se ne obruka i da ne postigne ni jedan gol. Nesto  kao T&T.
..кажу да причам много...

Ljudi opustite se.Cuvajte zivce za nas prelazni rok,i za kvalifikacije za Ligu sampiona.Cemu kidanje zivaca na ove retarde.Prvo ja ne znam da li je iko iole bio ozbiljan kad je pomisljao da mozemo nesto vise da uradimo.To je samo onaj pateticni optimizam koji nas drma pred svako vece takmicenje.Uostalom zna se zvanicni stav nase grupe,tako da stvarno ne vidim poentu u nerviranju.Nista se vise nisam uzbudio ovde nego zbog poraza Kosta Rike  :D .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Мислим да грешиш за Декија,човек игра солидно у Интеру уз више слободе,али и са квалитетнијим фудбалерима од ових у репрезентацији,тако  да пружа много више,овде сви очекују од њега не знам шта,лично мислим да је на правом месту у тиму (СиЦГ),али са погрешним задацима.
Теријер Нађ је (по мени) био врло добар-дисциплинован,Жиле је овде у пролазу(штета),Дуљај такође добар-мени једини симпатичан играч из пакистана (вредан,коректан и користан),Короман-човеку скидам капу,игра срцем и то је за поштовање,нема респекта и зна да се фудбал игра због голова,ови остали (што својом,што туђом кривицом) -јад и беда,али Мајмун и епилептичар су данас играли горе него икада-и изгледа да ће тако и наставити.
Селектор-поета и даље мисли да се играју квалификације и то је оно најгоре,нису свесни где су и шта им је чинити.
Заборавих Ђорђевића из Олимпијакоса(ваљда)-није лош,али није за ово друштво.
До сада су "плави" убедљиво најгори по свим елементима,као да су репрезентација СССР-а из најгорих дана.
И кажеш да је напад неуигран,па уигравали су се током квалификација па ништа,није реч о неуиграности него о незнању-али то је већ традиција пакистанових голгетера.

Ако Аргентина не буде калкулисала и играла "зихер" варијанту за пролазак даље-"плави" су најебали,а нарочито "стамена одбрана"-биће црвених картона и голова...а онда , утеха са Обалом нешто као СФРЈ-Хондурас и 1:0 из непостојећег пенала 1мин. пре краја утакмице.
Не знам како ви остали размишљате,али на сваком "међународном празнику фудбала" без обзира на састав наши фудбалери играју исто и увек прођу исто-без блама објашњавајући необјашњиво-да би на следећем првенству...опет играли исто.

Savo-Kezman,NIKAD nisu funkcionisali kao tandem,uopste mi nije jasno zasto ih forsira,a jos Koroman na klupi,pa stvarno van svake pameti !
Dok si kukavica ni BOG ti nece pomoci,a Petko je upravo to!

Quote from: "Djape_BBrdo"Ljudi opustite se.Cuvajte zivce za nas prelazni rok,i za kvalifikacije za Ligu sampiona.Cemu kidanje zivaca na ove retarde.Prvo ja ne znam da li je iko iole bio ozbiljan kad je pomisljao da mozemo nesto vise da uradimo.To je samo onaj pateticni optimizam koji nas drma pred svako vece takmicenje.Uostalom zna se zvanicni stav nase grupe,tako da stvarno ne vidim poentu u nerviranju.Nista se vise nisam uzbudio ovde nego zbog poraza Kosta Rike  :D .

:gold  Најбољи пост на топику!  :gold

Quote from: "radomir"
Quote from: "Djape_BBrdo"Ljudi opustite se.Cuvajte zivce za nas prelazni rok,i za kvalifikacije za Ligu sampiona.Cemu kidanje zivaca na ove retarde.Prvo ja ne znam da li je iko iole bio ozbiljan kad je pomisljao da mozemo nesto vise da uradimo.To je samo onaj pateticni optimizam koji nas drma pred svako vece takmicenje.Uostalom zna se zvanicni stav nase grupe,tako da stvarno ne vidim poentu u nerviranju.Nista se vise nisam uzbudio ovde nego zbog poraza Kosta Rike  :D .

:gold  Најбољи пост на топику!  :gold
Nemoj tako. Pa ajde malo da govorim u tudje ime, o onome o cemu sam nepozvan da govorim:
Koliko ja znam, to o kuliranju reprezentacije je zvanicno bilo zbog zastave, himne i drzave. Sada ce se sve to otkloniti, te mislim da bi bilo neumesno sada (barem posle ovog svetskog)zvanicno i dalje ne podrzavati reprezentaciju...


Quote from: "Djape_BBrdo"Ljudi opustite se.Cuvajte zivce za nas prelazni rok,i za kvalifikacije za Ligu sampiona.Cemu kidanje zivaca na ove retarde.Prvo ja ne znam da li je iko iole bio ozbiljan kad je pomisljao da mozemo nesto vise da uradimo.To je samo onaj pateticni optimizam koji nas drma pred svako vece takmicenje.Uostalom zna se zvanicni stav nase grupe,tako da stvarno ne vidim poentu u nerviranju.Nista se vise nisam uzbudio ovde nego zbog poraza Kosta Rike  :D .
A to sto si rekao je stvarno tuzno, i iskreno mi je zao sto navijas za npr. Brazil, ili ne navijas ni za koga. Veruj mi, bolje je i nadati se pa ispusiti, nego biti kao zombi - da te zabole za sve...

PS A to za kolektivni pateticni optimizam si super rekao, al sta vredi - tako cemo dok god bude Srbije. Citao sam na SCu ili video na RTSu da 5-6% rusa misli da ce osvojiti svetsko, a oni se nisu ni kvalifikovali - tako da to sto se mi nadamo i nije tako lose :finger .
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ma brate,stvarno me ovo ne interesuje ni najmanje,niti navijam za neku drugu reprezentaciju.Normalno drago bi mi bilo da nesto ovi nasi urade,ali da sad ja skacem udaram glavom u tv zato sto se oni grobljanski izrodi sudaraju na terenu,znas kolko me nesto zabole.Gledam svaku nasu tekmu kao i ostale,doduse moram da priznam slagao sam,Togo mi nekako prirastao k' srcu,al me boli to sto ih drma ova finansijska kriza,pa ne znam kako ce to da prebrode,ali izdrzace GO TOGO  :megafon   :D .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "100%anti crnobeli"2)у Јужној Африци

Одувек сам сањала да одем на сафари.  ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "radomir"
Quote from: "Djape_BBrdo"Ljudi opustite se.Cuvajte zivce za nas prelazni rok,i za kvalifikacije za Ligu sampiona.Cemu kidanje zivaca na ove retarde.Prvo ja ne znam da li je iko iole bio ozbiljan kad je pomisljao da mozemo nesto vise da uradimo.To je samo onaj pateticni optimizam koji nas drma pred svako vece takmicenje.Uostalom zna se zvanicni stav nase grupe,tako da stvarno ne vidim poentu u nerviranju.Nista se vise nisam uzbudio ovde nego zbog poraza Kosta Rike  :D .

:gold  Најбољи пост на топику!  :gold

Svako ima svoje misljenje, pa da ja ostavim i svoje. Juce sam bio u Leipzigu i mogu vam reci JEDVA CEKAM PETAK I GELZENKIRCHEN!!!
Stvarno je juce bio fantastican osjecaj biti Srbin i ja sam ponosan sto sam navijao za Srbiju juce. Dobro jest jos uvijek zvanicno SCG i svira se Hej Sloveni, ali polako dobijas osjecaj da se vraca KRALJEVINA SRBIJA!!! Rezultat i igra nisu ni vazni toliko, jer je sve vidjeno i ispricano. Ali mislim da se konacno moramo okrenuti svojoj drzavi ili kao sto mi to Srbi iz RS vec odavno radimo svojoj matici.
Pitanje za Djape_BBrdo, da li ce tebe uhvatiti taj pateticni optimizam i pred kvalifikacije za LS?

Quote from: "Verbal Kint"Mislim da treba polako da se navikavamo da ne razmisljamo klubaski kad je u pitanju repka. To je nesto sto nosi sasvim drugo znacenje, nesto sto nas sve ujedinjuje i gde treba da budemo najjachi, najslozniji, najponosniji. Reprezentacija koja je u Nemackoj jeste SRBIJA bez dileme i jedino zalim sto nam se jos svira ona posmrtna poljska himna i nosi holandska zastava.

Zivela Srbija! Ako treba da budem ravnodusan prema srpskoj repki, zato sto ima loseg trenera, rukovodstvo, tim i zato sto ima male sanse, onda bih trebao biti u 80% slucajeva biti ravnodusan i prema Zvezdi kada igra u Evropi. Jugoslavije odavno nema, vreme je da pocnemo ponovo gajiti kult Nacionalnog tima.
..кажу да причам много...

P.S. Tesko narodu od 8-9 miliona, koji se i na manifestaciji kao sto je mondijal deli, i na igrace Nacionalnog tima gleda kao na ciganske ili grobarske izrode.
..кажу да причам много...

Аустралија - Јапан





 


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Strasno kakvim je sve debilima omoguceno da udju u Nemacku...a nas ovde strpali u rezervat.

Quote from: "srbski mozart"
Quote from: "radomir"
Quote from: "Djape_BBrdo"Ljudi opustite se.Cuvajte zivce za nas prelazni rok,i za kvalifikacije za Ligu sampiona.Cemu kidanje zivaca na ove retarde.Prvo ja ne znam da li je iko iole bio ozbiljan kad je pomisljao da mozemo nesto vise da uradimo.To je samo onaj pateticni optimizam koji nas drma pred svako vece takmicenje.Uostalom zna se zvanicni stav nase grupe,tako da stvarno ne vidim poentu u nerviranju.Nista se vise nisam uzbudio ovde nego zbog poraza Kosta Rike  :D .

:gold  Најбољи пост на топику!  :gold

Svako ima svoje misljenje, pa da ja ostavim i svoje. Juce sam bio u Leipzigu i mogu vam reci JEDVA CEKAM PETAK I GELZENKIRCHEN!!!
Stvarno je juce bio fantastican osjecaj biti Srbin i ja sam ponosan sto sam navijao za Srbiju juce. Dobro jest jos uvijek zvanicno SCG i svira se Hej Sloveni, ali polako dobijas osjecaj da se vraca KRALJEVINA SRBIJA!!! Rezultat i igra nisu ni vazni toliko, jer je sve vidjeno i ispricano. Ali mislim da se konacno moramo okrenuti svojoj drzavi ili kao sto mi to Srbi iz RS vec odavno radimo svojoj matici.
Pitanje za Djape_BBrdo, da li ce tebe uhvatiti taj pateticni optimizam i pred kvalifikacije za LS?

Izvini brate ali ja ne delim tvoje misljenje.Nikad za mene repka i Zvezda nece biti isto,tako da kad god igra Zvezda ja cu biti optimista bez obzira na sve,a ako se neki nas nacionalizam i jedinstvo izrazava farbanjem face u trobojku i nosenje perika onda stvarno ne zelim da ucestvujem u tome.Sve je to lepo i niko vas ne pljuje,slobodno vi navijajte i nervirajte se,ali prvenstveno mi je bitan stav nase grupe pa tek onda sve drugo.I nisu svi razlozi ne pracenja repke samo u himni,grbu itd. ali da ne duzim i da ne kvarim topik onima koji zdusno sve ovo prate,evo necu se vise mesati posto ionako me ne dotice to sve puno,samo kao sto sam vec rekao cuvajte zivce,jer slede kvalifikacije za LS  namigivanje .
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Petkovic se ponasao juce kao da je neka prijateljska utakmica pa nesto kao eksperimentise sa onim defektom N.Djordjevicem. Da je od pocetka igrao Koroman umesto Djordjevica i Zigic umesto Save majmuna mozda je i moglo nesto da se uradi, ovako smo u svakom slucaju ispali.

Quote from: "Djape_BBrdo"
Quote from: "srbski mozart"
Quote from: "radomir"
Quote from: "Djape_BBrdo"Ljudi opustite se.Cuvajte zivce za nas prelazni rok,i za kvalifikacije za Ligu sampiona.Cemu kidanje zivaca na ove retarde.Prvo ja ne znam da li je iko iole bio ozbiljan kad je pomisljao da mozemo nesto vise da uradimo.To je samo onaj pateticni optimizam koji nas drma pred svako vece takmicenje.Uostalom zna se zvanicni stav nase grupe,tako da stvarno ne vidim poentu u nerviranju.Nista se vise nisam uzbudio ovde nego zbog poraza Kosta Rike  :D .

:gold  Најбољи пост на топику!  :gold

Svako ima svoje misljenje, pa da ja ostavim i svoje. Juce sam bio u Leipzigu i mogu vam reci JEDVA CEKAM PETAK I GELZENKIRCHEN!!!
Stvarno je juce bio fantastican osjecaj biti Srbin i ja sam ponosan sto sam navijao za Srbiju juce. Dobro jest jos uvijek zvanicno SCG i svira se Hej Sloveni, ali polako dobijas osjecaj da se vraca KRALJEVINA SRBIJA!!! Rezultat i igra nisu ni vazni toliko, jer je sve vidjeno i ispricano. Ali mislim da se konacno moramo okrenuti svojoj drzavi ili kao sto mi to Srbi iz RS vec odavno radimo svojoj matici.
Pitanje za Djape_BBrdo, da li ce tebe uhvatiti taj pateticni optimizam i pred kvalifikacije za LS?

...Sve je to lepo i niko vas ne pljuje,slobodno vi navijajte i nervirajte se,ali prvenstveno mi je bitan stav nase grupe pa tek onda sve drugo.I nisu svi razlozi ne pracenja repke samo u himni,grbu itd. ali da ne duzim i da ne kvarim topik onima koji zdusno sve ovo prate,evo necu se vise mesati posto ionako me ne dotice to sve puno,samo kao sto sam vec rekao cuvajte zivce,jer slede kvalifikacije za LS  namigivanje .
Pozz
Brate pa to sto grupa odluci moze samo da znaci da ti ne ides tamo kao delija, ili tako nesto. A da ti na osnovu grupe odlucujes sta ces privatno da radis, to je vec vrlo neobicno, ali i tvoja stvar.

A sto se tice prvenstva, nekako sam totalno zbunjen. Jos uvek obuzet pateticnim optimizmom verujem da mozemo cak i da pobedimo, a opet shvatam i da mozemo da puknemo samo tako. Najvise zavisi od Petka - taktike i postave, ali i od srece. Vraca nam se Vidic sto je stvarno super, jer nam i nereseno ostavlja neku matematiku... Bice vrlo zanimljivo da li ce argentinski trener ubaciti Mesija, a videvsi koliko nam je odbrana bila agilna za Robena, ubedjen sam da hoce. Ipak jedino mi imamo generala, a ostale reprezentacije fudbalske trenere, kojima ce tako nesto tesko promaci...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Maj 25"Da je od pocetka igrao Koroman umesto Djordjevica i Zigic umesto Save majmuna mozda je i moglo nesto da se uradi, ovako smo u svakom slucaju ispali.

Sava je juce igrao dobro, Kezman je bio katastrofa.

Kezman je jedan antitalenat i ne znam pomocu kojih trikova je on zajebao trenere u tim klubovima gde je igrao! Ajde kontam da PSv sve dobija po 5-0 pa nije lako nadavati se golova, ali covece on ne zna da trci sa loptom a da se ne saplete! Ljuboja je izmislio fudbal za njega!