ДЕФИНИЦИЈЕ:

ПРИЈАТЕЉ:
особа мушког пола која поседује "оно нешто" због чега никад нећеш пожелети да одеш у кревет с њим

ПРИЈАТЕЉИЦА:
особа женског пола која поседује "оно нешто" од чега ти одмах дође жеља да је одведеш у кревет

ЉУБАВ:
реч од пет слова, два самогласника, три сугласника и два идиота

АРХИТЕКТА :
тип који није довољно мачо да постане инжењер, али ни довољно педер да постане декоратер

АУТОРИТЕТ:
онај који дође после свађе и изудара рањене

ПЛЕС :
усправна замена за водоравну жељу

БАНКАР:
тип који ти позајми кишобран кад сија сунце и тражи да му га вратиш кад почне да пада киша (Марк Тwаин)

ФУДБАЛ:
онај за кога се све жене удају, а да то и не знају

САВЕТНИК:
онај који скине сат са твоје руке, каже ти колико је сати и још ти то наплати

ДИПЛОМАТА :
онај који ти каже да идеш у "оно место" на такав начин да ти једва чекаш да кренеш на пут

ЕКОНОМИСТА:
експерт који ће ти сутра рећи зашто се оно што је предвидео јуче није догодило данас

ВЕЧНОСТ:
време које протекне од тренутка када свршиш па док је не отпратиш кући

ЛАКА:
каже се за жену која има сексуални морал мушкарца

КВАНТНИ ФИЗИЧАР:
слепи човек који у мрачној соби тражи црну мачку ... која уопште није у соби

ХАРДWАРЕ :
део комјутера који трпи ударце кад се поквари софтwаре

НЕСТРПЉЕЊЕ :
чекање са журбом

РАЗОЧАРЕЊЕ:
када човек са ерекцијом хода према зиду ... а прва ствар којом дотакне зид је нос

РАВНОДУШНОСТ :
понашање жене према мушкарцу који је уопште не занима, протумачено са његове стране као "прави се светица"

ИНФЛАЦИЈА :
када живиш плаћајући трошкове за следећу годину са платом од прошле године

ИНТЕЛЕКТУАЛАЦ:
особа мушког пола која је у стању да мисли више од два сата о једној те истој ствари, а да то није секс

ИНТЕР-ВИЕW:
поглед у место између ногу интервјуисане

ТИМСКИ РАД :
могућност да кривицу пребациш на друге

ЈЕЗИК:
сексуални орган који поједини дегенерици користе као говорни орган

ГЛАВОБОЉА:
најчешће коришћено женско контрацептивно средство

МОНОГАМИСТА :
уздржани полигамиста

НАНОСЕКУНДА :
делић времена од тренутка кад се упали зелено светло на семафору до тренутка кад онај иза тебе почиње да труби

НИМФОМАНКА:
термин који мушкарац користи за жену која од њега тражи да мало чешће воде љубав

ПЕСИМИСТА :
оптимиста са искуством

ПРОГРАМЕР :
онај који ти на невероватан начин реши проблем за који ниси ни знао да га имаш

ПСИХОЛОГ:
онај који посматра друге док лепа жена улази у просторију

СТАТИСТИЧАР:
онај који је веома спретан са бројевима, али нема довољно креативности да постане инжењер

УРОЛОГ:
лекар који ти ГА гледа с презиром, дира ГА с гађењем, а онда ти то још и наплати као да ти га је задовољио
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!


Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

http://www.youtube.com/watch?v=FjQz5In70SY

Позлило ми колко ми није било добро после овога  :o .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org


Правилник за нове пивопије :
http://www.cafe.co.yu/pravilnik_pivo.htm  :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "UrbanBaby"Правилник за нове пивопије :
http://www.cafe.co.yu/pravilnik_pivo.htm  :)
:ruke  :ruke  :ruke  ;pivo

Нисам знао где да ставим ово.

http://www.youtube.com/watch?v=5Nn7TAJTGWA&mode=related&search=

Поента је сам почетак клипа.

Нешто ми је познат тип са црвено црним шалом  :)

Лого мали, доле у углу  :o

Да нема неко случајно снимак Бурзановићевог гола из Железника против Бежаније? На самом стадиону га нисам видео од барјака, а после нисам успео да га упецам на телевизији.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Има ли негде полифоних мелодија за мобилне са новог диска,песме попут Звезда ми је све итд?

Quote from: "Pijanac"Да нема неко случајно снимак Бурзановићевог гола из Железника против Бежаније? На самом стадиону га нисам видео од барјака, а после нисам успео да га упецам на телевизији.

Имаш овде - http://www.youtube.com/watch?v=Holki1YbMJA

Да ли може неко да окачи "Ћале ти је у ђубретарима"? Нема је у Мултимедији.

Нисам знао где ово да окачим,а невероватна ми је фора од текста....мислио сам међу ''жене'',а онда реко' можда је боље међу ''вицеве'' ал ето,нек буде овде:

- са Спортске Централе:

Uspešna odbrana od sporta
28.05.07. 16:40

Da filologija i odbrana nemaju previše veze sa sportom znali smo i pre dolaska Snežane Marković Samardžić na mesto novog ministra za sport u Vladi Srbije.

Međutim, da će biti potrebno samo 10 dana da ministarka počne da ne obavlja svoj posao ni najveći pesimisti nisu mogli da očekuju. U koju se rupu zavukla naša "gospođa ministarka" nije nam poznato, ali je očigledno niko nije obavestio da se u utorak u Beogradu održava veliki atletski miting "Memorijal Artur Takač" i da nam u goste dolazi ni manje ni više nego najbrži čovek sveta.

Povrh svega, Asafa Pauel u Beogradu će po prvi put trčati posle duže pauze zbog povrede. Mitingom u Beogradu aktuelni svetski rekorder otvoriće svoju sezonu u godini u kojoj se održava Svetsko prvenstvo u atletici (Osaka).

Gospođa Marković Samardžić je u Ministarstvu odbrane bila zadužena i za "strategijsko planiranje", ali ni taj predmet izgleda nije položila sa dobrim ocenama kada nije uspela da isplanira svoje prisustvo na ovakvom sportskom događaju.

Ministarka možda nije stigla da se pozabavi Beogradskim internacionalnim mitingom zbog činjenice da je u Arilju obišla sportsku halu u izgradnji. Strateški, nema šta...

Na sreću (sic!) tu je Ministar za infrastrukturu Velimir Ilić, koji je izgleda jedini prepoznao značaj mitinga i slike koja će iz Beograda u utorak otići u svet, pa će on biti taj koji će svečano otvoriti ovaj prvorazredni sportski događaj.

Podsetimo, Eurosport 2 će direktno prenositi sliku sa stadiona "Partizana", a ministarka direktan prenos može da prati od 19.00h.




Шта ће тек да ради кад навијачи буду направили срање? :o
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Да су ти новинари посветили толико времена рекламирајући наш хуманитарни концерт за Косово, као што су овај небитни митинг на јна, онда би им било боље, али изгледа да они немају образа и иду само за парама. Пошто смо се сви сложили да смо десничарска трибина, овакве ствари на форуму би ваљда требало толерисати, а поготово у  Пивници?! И ова парола је само цитат из соутх парка..  :lol: тако да ова песма из твог потписа може бити интересантнија за оне који читају..
QuoteУстаните људи и подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!
И не брини јер не покушавам да утичем на избор тренера нити сам неко битан са трибине!



Саша Ћурчић победник високо-умног серијала Велики Брат ВИП и нови идол гробара, који просто свршавају на истог.
Но разлог постављања слике је следећи:

Ове је из сезоне 93-94, кад су драге комшије играле у Адмираловим дресовима, а ако мало обратите пажњу на штуцне видећете на њима стари Адидасов грб, који је био актуелан до тамо неке 94-95 године или које већ.
Moжете га видети на овој слици, први с лева:



Е сад питам се ја, како је могуће да у то време Мирка Маријановића, кад им је мањкало свега осим пара гробари нису могли да споје комплет гарнитуру од истог произвођача :rofl ?
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Кога боли курац за овог мајмуна.

Што се опреме тиче нисмо ни ми много бољи...

Quote from: "Бока"Кога боли курац за овог мајмуна.

Што се опреме тиче нисмо ни ми много бољи...
Боли ме савршено за њега, само на ту слику сам налетео, а поента поста је била испод.
А што се тиче опреме, истина је да су нам многи дресови били ружни у ствари кад боље погледаш само за време Капе су личили на нешто, али смо барем играли у дресу, шортсу и штуцнама од истог произвођача, а нисмо пзајмиљвали судијске штуцне  namigivanje .
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

о чему ви расправљате..  :o
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Што би рекао анђео у другом делу филма "Ми нисмо анђели" :

БОЛЕСТ....   :finger