Скоро је пала застава, била је качена од стране гробара и на финалним текмама у баскету...


Bas su je dugo nosili  :)  Uglavnom to je neka mladja ekipa 87,86 godiste koja je pokusala nesto ali nisu izdrzali. Sve u svemu nije bilo klasicne akcije ili sacekuse, jednostavno smo uhvatili vodju jer su i predhodno sarali neke Zvezdine parole u tom delu. Decku je lepo objasnjeno uz par samara da donese zastavu i tri crvena auto laka a potom je isti naucio da pise Zvezdine parole ;pljuga

Na poluvremenu su je skinuli,mnogo gladnih vukova se izbecilo na nju... :rofl  :rofl

Jegi ga  brate preduhitrili smo vas :)  Bitno da je zastava kod nas. Pa ne mogu oni tek tako da saraju grafite bbrs i da prodju nekaznjeno a jos kad smo videli zastavu.Taman jos jedan povod vise za nas kojih ima u tom delu.Mislim na ljude sa Severa koji su od skoro tu i drugih momaka .

Која је то екипа? Где су Бановци?
Видим позната ми застава, стајала је горе изнад оних новинарских ложа(или шта су већ) на једној текми чини ми се...
Одличан посао, само нек се множе у колекцији. :))

Banovci su ti odmah  pored Batajnice ako znas gde je Batajnica. Imaju dobre kurve u Banovcima:)

Pozdrav

Курве су у Старим Бановцима   :D


Свака част за акцију.

Quote from: "goblins"Jegi ga  brate preduhitrili smo vas :)  Bitno da je zastava kod nas. Pa ne mogu oni tek tako da saraju grafite bbrs i da prodju nekaznjeno a jos kad smo videli zastavu.Taman jos jedan povod vise za nas kojih ima u tom delu.Mislim na ljude sa Severa koji su od skoro tu i drugih momaka .

Pa to,bitno je da ce da se siri i cepa kod nas...
Odlicno,ne zalim,uvek ima nesto na raspolaganju. namigivanje


Quote from: "cazzo_FCRS_forever"sjajno ali mozeli fotka te zastave??


evo sad mi se otvorila slika.

Naravno da ce se cepati zastava ili paliti kod nas na tribini ali opusteno ima vremena za to .Uglavnom tamo miseva nema vise. A sto se tice onih kurvi? Ipak su u Novim Banovcima. Veruj mi :D

Na ovom topicu se vise prica o kuravama nego o ovoj zastavi :D Tako da neko moze da pomisli da su kurve nosile ovu zastavu na utakmice. Zakljucavam, a raspravu mozete nastaviti na private :)