Da je u napadu igrao treci golman umesto Purovica, i da je onako odigrao, proglasili bi ga za antitalenta! Ne znam, onaj Purovic veze nema o zivotu, ja iskreno ne znam koji je njegov kvalitet!? Promasi 5 sansi, pa promasi penal, a uz to je seljak sto se vidi po ruralnoj faci i seljackom ponasanju! Tesko nama sa njim...  :bes

Па кад је човек из Подгорице  :D А ПГ је годинама била касаба  :D

Него, пре извођења пенала мој ћале каже овај ће преко пречке, тако и би... namigivanje  :o

A moram da pohvalim Milijasa, momak je igracina, definitivno mi postaje omiljeni nas igrac! Dobra tehnika, dobar pregled, dobar sut... odlican igrac!

Као и Баста... Јеботе кад сам гледао данашњу текму ко да гледам Звезду (7 наших), појачани гробарима и лалама, и једним Рајовим пилићем...  :lol:

Јанковић је такође добро играо. Требаће нама један нормалан нападач када оде Жигић.

Bosko je na nekim drogama sigurno, sutnuo je ko baba. Ali njemu je lopta makar ishla u okvir gola a ovaj Purovic je neprevazidjen. Seljak koji je sishao sa crnogorske planine, treba ga staviti u polje da gura plug. Za njega je samo fizichki rad i nishta vishe.

Da su pravila malo drugacija,i da se tekma igra dok neko ne da gol,mislim da se ova tekma nebi nikada zavrsila :batine  :rofl .Tek na momente zanimljivo,ni mi ni oni nismo pokazali bog zna sta.Igralo se na duel,na izdrzljivost.Penali su lutrija,ali jebi ga da bas promasi ceo go,pa to je ipak sramno.Sramno je zbog toga sto je evidentno da se usrao...Jer mozete da zamislite sta bi bilo da je Purovic pucao penal za ulazak ZVEZDE u Ligu Sampiona,ja ne smem ni da zamislim.Ali dobro,videli smo da ne ume da puca penale,ustvari da nema muda i da je jajara jer penali i nisu sta ja znam kakva mudrost...Bisevac sinoc odlican,i Jankovic vrlo solidan.Moje misljenje je da je Bosko Jankovic najveci krivac sto smo ispali u penal-seriji.Ono je bio psiholoski momenat,sto se kaze imali smo ih,Stojkovic je odbranio-trebalo je pogoditi i popisati ih odmah na pocetku.A ovaj nonsalantno,manekenski i kurcina...To je po meni kljucni momenat kad su poceli penali. ;pljuga
______________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Окука је ментол неовејани...  :bes Без обзира на противника и његов стил игре, поред технички добрих играча цео турнир се један човек гађа у главу (у ствари, откако се повредио Вучинић, кога би требало покушати ''отети'' црногорцима на време ;pljuga)... За онако бескрупулозно преписану тактику ''а сад бунарење'' од Зенге му је само зафалио кључни играч: Жига...
Жао ми Пуровића, борио се целу утакмицу, и постао трагичар... Сам није имао ни трунку шансе да да гол... Пенале вероватно нису ни вежбали, како су јадно шутирали... И то је глупост за себе: или играј из све снаге да победиш на време у регуларном делу, или се чувај, штеди снагу и покушај да прођеш на пенале...
Штета, против Холандије бисмо имали шансу...

Ma vazno da je Purovic pogodio protiv Ofke u kupu kad je trebalo i da su nam ovi ostali doneli duplu krunu,a za ovo koga jos briga  ;pljuga .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Penali su daleko od lutrije, onome ko zna golman ne moze da odbrani ni za sto godina, ma ni slucajno. Setite se Barija, Olmeta nije bio ni blizu, ni kod jednog od pet penala. Vazno je da igrac ima tehniku, iz toga proizilazi samopouzdanje i mirnoca koja su u ovakvim momentima najbitniji. Drago mi je sto su momci sinoc sutirali penale (petorica nasih), imaju iskustvo vise, bolje da se kale u reprezentaciji nego u kvalifikacijama za LS.

Prvo Purovic je juce odigrao solidno.
Bisevac je standardno dobar dok ne napravi kiks, a juce nije.
Jankovic od kako je usao igrao solidno, ali nijednom nije uspeo onako svez da pretrci Ukrajince.
Milovanovic i Milijas su odlicno vezivali igru na sredini. Milijas izvodio vecinu kornera dobro, kao i ubacivanja iz slobodnjaka. Pa ni sutevi iz slobodnih nisu bili losi, Milijaseva glavna mana je mnogo je SPOR.
Basta je pokusavao nesto i bio je bolji nego na predhodne dve tekme.
Ja ne planiram da mi sutiramo penale za ulazak u LS nismo mi Partizan, mi ulazimo i bez njih.

Ko kaze da je Purovic odigrao dobro mislim da se slabo razume u fudbal! Na stranu sto je promasio penal, i Maradona je promasivao, ali ono sto je pokazao u 120 minuta je uzas! Ja sam gledao tekmu sa drugom, i od samo starta i one sanse koju je Purovic naravno promasio bio nam je na piku i komentarisali smo svaki njegov potez! Jedino dobro sto je uradio jeste sto je iznudio par kornera! Ostalo bruka, promasiovao sanse koje spic ne sme da promasi, skok mu je katastrofa, spor je, trom je, nema nijednu jedinu fintu a uz to se ufurao i ponasa se seljacki, a u pocetku mi je bio simpatican kao igrac!
Jankovic i Basta generalno pali u formi! Nadam se da ce do pocetka sezone to biti u redu, jer ce nam ovakvi kakvi su sada malo pomoci u LS!
Bisevac iznenadjujuce pouzdan, Milovanovic se standardno malo primecivao, ne volim ga kao igraca, a Milijas je pokazao da je klasa i kada gledam nas tim za LS i vidim njega u tom timu ohrabrim se svaki put!

Quote from: "Djape_BBrdo"Ma vazno da je Purovic pogodio protiv Ofke u kupu kad je trebalo i da su nam ovi ostali doneli duplu krunu,a za ovo koga jos briga  ;pljuga .
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "OrtoDelija"
Quote from: "Djape_BBrdo"Ma vazno da je Purovic pogodio protiv Ofke u kupu kad je trebalo i da su nam ovi ostali doneli duplu krunu,a za ovo koga jos briga  ;pljuga .

Баш!