Danas sam gledao reprziu tekme i nisam mogo da verujem...

Na tajm-autima su pustali pesmu:

kako je dobro videti te opet
staviti ruku na tvoja ramena
kao nekad poljubit te njezno
za ona dobra, dobra, dobra stara vremena

Sto je najgore i cela hala je to pevala  :o
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "pravi Bole car"Jel su bili kod predsednika na grobu? :rofl







:rofl  :rofl  :rofl  Budala ostaje budala!!!!!!!!
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

Quote from: "Niski Delija"Danas sam gledao reprziu tekme i nisam mogo da verujem...

Na tajm-autima su pustali pesmu:

kako je dobro videti te opet
staviti ruku na tvoja ramena
kao nekad poljubit te njezno
za ona dobra, dobra, dobra stara vremena

Sto je najgore i cela hala je to pevala  :o

Ja se izvinjavam...a sta je tu cudno? Pa to je njihova pesma...
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

najjaci komentar, majke mi:

Quote from: "pravi Bole car"Jel su bili kod predsednika na grobu? :rofl


:lol:  :lol:  :lol:  :lol:
ili brode dizi sidro, torcida je tvoje idro

To se zove odbrambeni mehanizam, kad neko humorom prikriva bes!
Znaci tacno sam znao, niko ali niko sem Budimira koji je cestitao na nasem forumu nije skupio muda da nam cestita. Sramota! Sta se vi veliki heroji ocekivali u zagrebu. Pokolj, silovanje , ubistva od strane Grobara? Da razjasnimo nesto. Ekipa koja je otisla je prosek godina 20. Bili su i klinci od 16 ( njih dvojica ) ,znaci oni sto zagreb nisu videli pre toga ni na slici ( sem mozda kad je matric furnuo par "Lunica" :lol: . Znaci niti se zna gde ,ni kako, ni sta te tamo ceka. Ako to nije hrabrost ja ne znam sta jeste. I da, klub nije imao pojma, niti je JF dobio akreditacije, vec su sami platili karte.
A ti sto ti smeta pisanje o ovome na navijackim temama, dodji i prelistaj malo nas forum da vidis ko otvara topice o vama odmah posle nekog vaseg tzv. uspeha, uostalom ovaj topic je posvecen Simi Srbiji i mom omiljenom, vazda nervoznom Godri.
" Prvi poljubac davno zaboravljen,
prvi dernek ko zna gde je..."
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Ko zna dokle ce da ode ovaj topic,sad je gotovo...

A ti si znaci zaduzen da ih otvaras kod nas.OK,izvini,nisam znao...

Pa jesi li ti svestan sta pises ???  Na cemu bre da vam cestitam ???  A i to sto je pala neka cestitka od strane cigana,gledaj na taj nacin da ljudi jos nisu bili obavesteni o pozadini celog desavanja,a i zvucalo je malo nesvakidasnje.

Evo i tebi jedna: "Ajmo crno-beli,umro je Tudjman Franja,cutacemo jedan minut,predsedniku Partizana"!

Ne znam na koga ciljas kad kazes da se otvaraju topici, ako mislis na mene, grdno si se zajebao jer ja vas forum samo citam, i to ponekad. Ranije sam i odlazio da pisem kad ste imali iole normalnu ekipu, a sad kakav vam je Forum Nakotilo se tu koje kakve stoke, brdjana, sarplaninaca tako da niste daleko od prasica.

A da se vratim na temu. Kome sta da se cestita? Grupi klinaca koji su mozda neka deseta rupa na svirali u frontu? Sto ti nisi isao tamo, i jos njih nekoliko koji se busate da ste nekekvo mudo i deo ekipe? Vi stariji ste pustili tu decu sa jos par malo starijih od njih i sad otvarate temu na 1000 foruma kako ste napravili akciju. Ja kazem, OK, nije mala stvar pojaviti se tamo, ali ako su vec otisli, sta su kao picke cutali. Rekla im murija? Pa sta ste vi, navijaci ili sminkeri, zakonu odani? Ti i tvoj drugar, i moj veliki drugar ste nama govorili da smo ispali picke Sloveniji sto nismo iznabadali muriju, pola hale, igrace Zadra i pola Ljubljane. A sad hvalis svoju ekipu sto su presedeli celu utakmicu. Jebes te slike kad svi znaju da ste samo zevali u parket i nista vise.

Da li znas koliko je ljudi iz BG otislo u Ljubljanu misleci da ce biti tekme Olimpija - CZ? Znaci, o svom trosku, sa garantnim pismima? Ne znas. Njima je mnogo teze bilo da odu nego vama u ZG, samo sa pasosem. A ionako vas niko ne smatra ozbiljnim grupom pa vam se moze. A i isli ste u grupama, da vas niko ne otkrije. Ja sam uveren da ce ovakav "poduhvat" biti tesko ponovljen, sto se nas tice, interesovanje bi bilo ogromno, ali rijamu nam ne bi dozvolila. Pogledaj samo kako su cimali ljude kad su isli u Slo. A vi kao na izlet. I jos bez obelezja.

Pogledaj samo da li je neko sem Bude pisao od Cigana na vasem Forumu. Niko, hvala Bogu, ljudi su shvatili da ste beznacajni. Kod vas se ne zna ko je prva ekipa, ko god se negde pojavi, vi kazete JF. Prasici bili u Istanbulu, a vi niste. Prasici u Kulu, vi ni tamo. Da li ste vi to postali neki sminkeri i snobovi pa se samo pojavljujete na nekim atraktivnim lokacijama. Nemoj da mislis da sam nesto nervozan, vidim ja da ste krenuli u net ofanzivu, kao i BBB pa padaju price o njihovim ranijim delima i zlodelima, a kod vas je postala akcija svaka pojava makar i u fizickom smislu. Tako cujem kako se hvalite da ste do jaja navijali protiv Rome, a ja kad god prebacim na BK, cujem tisinu?! A tek kad mi pricaju oni koji su bili na utakmici - imam utisak da neko tu laze. Pa vase price o 5 zastava otetih, pa prebijanje Brigadira, pa kad padne neka vasa vi odmah pominjete decu, babe i dede. Mislim, mnogo je primera koliko ste otisli u aut, ali moze vam se. Jos 15 kola i cao. Svi cete zaboraviti na LS, a i tu ste se mnogo pokazali. Na svom nivou.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Kontam nesto, zamisli nas 20tak u dvorani bilo gdje u srbiji il cro cijela dvorana nas vrijedja jebe nam sve po spisku, a mi cutimo gledamo u pod, pravimo ''valove'' sa njihovim navijacima, cutimo cijelu tekmu bez obiljezja bez icega, il ne bi ni isao il bi isao al kako treba...mislim da se ovakav nacin odlaska na neko gostovanje i ne moze smatrati navijackim odlaskom.Sad se digla prasina zbog ovoga na vecini foruma, ali za mene to je nista znacajno, pa kakav je cilj otici negdje, incognito uslikati 2 slike i onda 2 godine laprdati o tome kako ''smo heroji, najjaci itd itd''...bezveze.

Ma ljudi moji, puuun kurac mi je te internet huligan

daj kaj se pjenis thomas radje nabavi karte za nedelju za finale :)

Quote from: "hejsel"" Prvi poljubac davno zaboravljen,
prvi dernek ko zna gde je..."

zagrli me i tiho me privuci da mi suzu nevideee
kooraaci ko oblaaci vode mee ko zna gdjeee,
sjeecanjaaa samo sjecanjaaa ostajuu uz meenee

;pivo

Quotedaj kaj se pjenis thomas radje nabavi karte za nedelju za finale

OB u nedelju dele za DZ ulaznice u raj... adresa klinicki centar!  :finger


:rofl  :rofl  :rofl

Godra druze moj, cemu nervoza. Ti mi nesto pricas cccc. Prvo niti sam ja huligan( to mozes svuda da proveris) ali daleko od toga da sam veverica. Ja sam u JF sto bi rekli "dopisni clan". Nije moj zivot posvecen samo tribini i Partizanu. Ako te bas interesuje, cak ni utakmicu nisam gledao posto sam imao nekih poslovnih obaveza, pa sta? Jel sam samim tim manje vredan? Oces da te podsetim gde si gledao rozenborg( s koje tribine)? Znaci sad si ti samo simpatizer.? I otkud ti da smo ja i tvoj drug uopste neka muda u JF? Dobro znas bar njega da nije prosao pored tog fazona.
Next, jel me zajebavas kad kazes presedeli tekmu, znaci ko da niste bili. Alo pa to je bato zagreb gde bi pre samo par godina bio likvidiran na licu mesta od strane kako murije tasko i ostalih. O cemu ti pricas i poredis. Slovence, po samoj definiciji pedere i neke mornare iz zadra i srce hrvatske zadojeno najgorom mogucom mrznjom. Drugo u zagrebu je sem 30ak ljudi sve ostalo bila ustasija, a vi ste bili pola pola ( mada vam je i to malo ). Al finael je da je teze otici u slo nego zg :ruke  . Mozda ali papiroloski, ne po zdravlje.
Anyway, pamti se samo prvi....
Kizo, javi se da idemo negde u zezanje ;pivo
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Quote from: "hejsel"Znaci tacno sam znao, niko ali niko sem Budimira koji je cestitao na nasem forumu nije skupio muda da nam cestita. Sramota!
???? ?????  ???? ??? :D  ???? ?? ????? ????????? "????? ????" ;pljuga , ???? ????? ????, ???? ????????? ???? ?? ????????? ???????? ? ?????? ??... namigivanje  :lol:  ??? ??? ?????? ?? ??????????? ? ????????????? ???? ?? ?? ?????? ???????? ????? ???????? ??????-????????? ????? ????, ???????? ????-????????? ???????? ?????? ??????, ????????? ? ???????? ???????, ??? ???????? "?????? ?? ???? ???????" :

"????? ???? ???????? ???????? ?????? ?? ?? ??? ????? ?????????? : "?????? ??????"! ????? ?? ??????? ?? ???????, ???? ???? ????? ????? ?????? ???? ????????. ???? ????????? ?? ? ??????? ???? ???? ?? ??? ???????? ??????? "??? ??? ?????" ?? ???? ???? ?? ???? ?????? ?? ?????? ???????? (??????? ?? ?????????), ??? ? ?? ?? ????????? ????????? ?????????? ? ????????.
?????????? ?????? ?? ??? ????????? ?? ?? ??????? ???????? ?????????? ??????? ???????, ??????? ????????????? ???????????? ?? ????????? ????-?????. ????????? ?? ??????? ?????????? ???????? ?? ???????????? ????????. ???????, ?????? ?? ????????, ?????? ?????? ?? (???? ????) ?????????? ??????????? ????? ??????? ?? ?? ? ??????? ???? ???? ?? ???????? ??????????. ??????? ?? ? ???? ???????? ???????, ?????? ????????? ??????????? ?????????.
???? ?? ??? ???? ???? ??????? ???? ? ???? ????????, ?????????? ?? ??? ? ??????? ??????, ?????? ?? ?????????? ?????? ????? ?? ???? ???? ???? ?? ????? ?????? ??????..."

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "sale"
Quotedaj kaj se pjenis thomas radje nabavi karte za nedelju za finale

OB u nedelju dele za DZ ulaznice u raj... adresa klinicki centar!  :finger


:rofl  :rofl  :rofl

:rofl  :rofl  :rofl

Gde sam ja to bio decko protiv Rozenborga? Pa na severu sam hvala Bogu bio, ja znam gde mi je tribina za razliku od tebe. Opet mi nisi odgovorio koja je to ekipa JF bila u ZG. Ja kazem, jeste hrabrost sto su momci otisli, svaka cast, ali isto nije hrabrost cutati ko picke celu tekmu. Pa kad su vas vec razmnontirali 25 razlike, sto niste zapevali bar jednom pa nek vas izbace iz hale, iovako ste posrani otisli kuci. Pesmom ste taman mogli da sve preokrenete u svoju korist, ali... Kako vi kazete na sajtu - Nauci da budes hrabar, to se prijatelju ne uci, ili jesi ili nisi.

Ja uopste nisam spominjao sta je veca hrabrost, otici u ZG ili u Sloveniju, idu svi zivi, ne samo navijaci, niste ni prvi ni poslednji turisti koji su dosli iz Srbije u Zagreb, kao i sto se njih tice. Ja sam ti samo rekao da je teze u solo varijanti otici u Sloveniju nego u Hrvatsku. Ja znam, a i ti znas da u nasoj prvoj ekipi, a i malo sirem delu nema coveka koji bi se plasio odlaska u Zagreb, tako da tu nemamo kome da se pravdamo. Vama ostaje da se opravdate i prikazete jedan turisticki izgled u aspektu navijackog gostovanja. Veovatno su momci pokupovali suvenire, soljice, podmetace, slikali se i sad svi znaju da su bili u ZG. Jebi ga, umesto da zagrmite "Volm Partizan", zbog toga ste valjda dosli, vi ste odgledali tekmu kao i prijatelji kluba. U cemu se ta grupa razlikuje od prijatelja kluba? A imali ste sta i da vidite - masakr...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Ma cemu vise ovo...GLUPOST JE NEUNISTIVA!

Ja ne znam ni zasto uopste raspravljate o groblju.
Neka oni pisu na svojim sajtovima koliko su hrabri.
Mi ovde odlicno znamo ko su i sta su!

pozdrav svima!
pohvala sto niste za razliku od vasih kolega sa delije.net  zakljucali topik.
zna da vam je krivo sto necete vi biti upamceni kao grupa koja je PRVA otisla na gostovanje u zg,ali mora barem da vam bude uteha sto je jedna Srpska gropa prva to uradila i da nas tu hrvati nisu preduhitrili i oni dosli nama prvi.
iskreno se nadam da cete biti druga srpska grupa koja ce otici u zg posle rata.
price tipa niste navijali,niste se tukli,niste palili baklje,niste oslobodili Knin,niste vaspostavili granice ogulin-karlovac-karlobag-virovitica.......,mozete da pricate ali tek kada budete otisli.Otisli tako da je to vece od  "bio je tima".
p.s. javite se da vam damo adrese dobrih pivnica gde imate hladno ozujsko.

Jezgra:

Samo mi reci ko je pokusao da udje na tekmu sa isplaniranom koreo, al ih uprava nije pustila -BBB il neko drugi?

ako je, neznam pa pitam, kojim slucajem BBB kako to onda tvrdite da neidete na cibonu?