Quote from: "banne"Ali iz tog ugla ko zna sta su snimili jer je ugao cudan???
Ima raznih objektiva za fotoaparate, ko zna sta koristi murija.
Meni jedno nije jasno zasto nase utakmice ne obezbedjuje nasa murija, koja je korektna prema navijacima. Zbog cega se forsira zandarmerija?
Zbog cega u nas moraju da budu uperene puske kao da smo okupirani. Takve scene psiholoski negativno deluju na ljude i sigurno je da jedino sto mogu da izazovu je gnev. Mozda to i jeste cilj? A mozda mi i jesmo okupirani, samo toga nismo svesni.
Cula sam da su se opet pojavili famozni novinari iz New York Times-a i da opet rasomonisu po Beogradu. Najvise ih zanimaju price o Arkanu, Delijama i Ceci. Interesantno, zar ne?!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "banne"Ali iz tog ugla ko zna sta su snimili jer je ugao cudan???
Ima raznih objektiva za fotoaparate, ko zna sta koristi murija.
Meni jedno nije jasno zasto nase utakmice ne obezbedjuje nasa murija, koja je korektna prema navijacima. Zbog cega se forsira zandarmerija?
Zbog cega u nas moraju da budu uperene puske kao da smo okupirani. Takve scene psiholoski negativno deluju na ljude i sigurno je da jedino sto mogu da izazovu je gnev. Mozda to i jeste cilj? A mozda mi i jesmo okupirani, samo toga nismo svesni.
Cula sam da su se opet pojavili famozni novinari iz New York Times-a i da opet rasomonisu po Beogradu. Najvise ih zanimaju price o Arkanu, Delijama i Ceci. Interesantno, zar ne?!
Quote
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Ima raznih objektiva za fotoaparate, ko zna sta koristi murija.

Ma nosili su obican jednocipni panasonik. Neki krs stari koji su verovatno negde zaplenili.
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Sto se tice onog deteta, po svoj prilici izgleda postoje dva slucaja, prvi oko pola sata pre utakmice(dete pogodjeno u butinu metkom, a pendrekom razbijena glava), a drugi pred sam pocetak utakmice(pogodjen metkom u obraz, kizin slucaj)...
Po razgovoru sa "nekim" to smo zakljucili jer je on za prvi slucaj cuo oko pola sata pre tekme, a za drugi nije... Kaze da ce se po svoj prilici to u javnosti pojaviti, samo da izadje(u) iz bolnice, jer to murija prikriva, cim budu izasli ne moze niko da ih spreci da objave u novine, tuze policiju i slicno...
Znaci, Kizo, ti kazes da je to bilo 5 minuta pred pocetak tekme? Ako je tako 90% postoje dva slucaja... samo nam je i drugi falio...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

???? ??????? ?? ????? ???? ?? ??? ?? ??????? ?? ??? ???? ?? ?? ??????? ??????? ? ?????? ????? ??? ??????? ??..??? ???????, ? ?? ??? ????? ???? ?????? ? ?????? ??? ???????? ???? ??? ??????? ?????? (????????? ?????? - ??????? ????? ??? ?? ???? ???????????? ? ???? ?? ??????). ?????, ?? ?? ?????????? ???? ????, ???? ???? ? ???? ??????, ?? ??? ? ?????????? ????????????. ? ??????? ????? ?? ????? ?? ???? ????? ??? ? ????? "??????? ????????" - ?? ??? ????? ? ????????? ?? "???????" ???? ???? ???????? ? ??????????.

??? ?? ??????????? ??? ??? ? ??? ?? ??? ??? ?? ???????? ??? ?? ?? ?? ???? ? ??? ?????? ??? ????. ??? ???? ???? ???? ??????? ????????? ?????????? ?? ???????? ? ?????????, ??? ?? ???? ?????? ??????? ????????????. ????? ?? ?? ???????? ?? ?? ? ???? ?????? ????????? ? ?? ??? ???? ??????????

?????, ?????!!!  :bes
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

??????? ?? ?????, ?? ????? ??????? ?? ? ????? ??????, ??????, ? ???? ??? ??, ????? ????? ? ??? ?????????, ??? ?? ?? ????? ???? ????????!?! ? ?? ?? ????? ????????? ????? ???????? ?? ???????, ??? ??., ??????? ?? ?????, ????????, ?????????, ???., ???????? ?? ???????????, ???????????, ? ???? ?? ??? ???...
? ??????? ????????? ????????? ? ????? ?????....

Quote from: "radomir"??????? ?? ?????, ?? ????? ??????? ?? ? ????? ??????, ??????, ? ???? ??? ??, ????? ????? ? ??? ?????????, ??? ?? ?? ????? ???? ????????!?! ? ?? ?? ????? ????????? ????? ???????? ?? ???????, ??? ??., ??????? ?? ?????, ????????, ?????????, ???., ???????? ?? ???????????, ???????????, ? ???? ?? ??? ???...
? ??????? ????????? ????????? ? ????? ?????....
Niko ne pise i ne objavljuje jer ne sme, a jedine novine koje smeju izlaze tek sutra(Kurir), jeste da kurir bas i nije neka novina koju delije podrazavaju, ali setite se da su oni objavili dosta toga iz vrsca, sada sa hapsenja radovaca i ostalog, ne znam kako, ali cini mi se da su oni jedine novine koje smeju tako nesto da objave i imali su dosta stvari gde su branili navijace, nama je sada najbitnije da dodjemo do porodice i kao sto sam rekao da delije.net, spreman sam da finansiram sto vise mogu izlecenje i eventualno advokate za to dete jer ce njegovo detinjstvo imati jednu veliku crnu mrlju koju niko nece moci da spere... isto tako mislim da je i pozeljno da se obavesti k**e jer se on dosta angazovao da pomogne onima iz vrsca i jedan je od naj starijih na severu koji ce sigurno uraditi sve za jednog mladog navijaca...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

????? ?? ??? ?????(?? ????) ???? ?? ??????? ?????? 2.??????? ?? ????? ?????????,??? ?? ?? ??? ?? ???????????????.????????? ?? ?? ??? ???? ?? ?????? ?????.
?????? ?? ?? ??? "?????" ?? ?? ???????? ?? "????????" ?? ?? ???? ?? ???? :bes

Posle tekme iduci od Slavije ka
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Quote from: "Nesha_cb"
Niko ne pise i ne objavljuje jer ne sme, a jedine novine koje smeju izlaze tek sutra(Kurir), jeste da kurir bas i nije neka novina koju delije podrazavaju, ali setite se da su oni objavili dosta toga iz vrsca, sada sa hapsenja radovaca i ostalog, ne znam kako, ali cini mi se da su oni jedine novine koje smeju tako nesto da objave i imali su dosta stvari gde su branili navijace...

Bio si u pravu. Objavili su. Za ostale novine ne znam. Mogli bismo textove iz novina da okacimo ovde, da imamo uvid ko je sta pisao, pre nego sto krenemo u akciju.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Objavili su u Kuriru i u Blicu, u Kuriru su citirali nekog NN ocevidca a ovi iz Blica su skinuli informacije sa Delije.neta.

U danasnjem Blicu saopstena informacija gde se navodi kako je jedan decko pogodjen gumenim metkom u obraz,prenesen je i izvestaj sa Delije.net,medjutim policija je to demantovala i okarakterisala kao laz,navodeci da se ni jedan metak nije ispalio tog dana i da nije bio nijedan incident!

Majku im jebem onu da im jebem,raspalu! :bes

Samo da se neko prosetao oko Crkve posle tekme nasao bi minimum 5 metkova koji su ispaljeni u masu...
Toliko o tome...

...i NIKO nije podigao,razmislio da mogu da posluze kao CORPOS DELICTE?...
S

I dalje ne mogu da zaboravim sliku tog klinca, ceo dan mi se to mota po glavi. Uzas. Zasto Mauzer Casuals i Red star forever ne napisu sta se tacno dogodilo, jer su ste vi bili negde iznad tog klinca. U subotu sam zaspao tek u 4 ujutro.

Ima jedan decko Caure ,pokupio je,"samo"treba dokazati,demantovati...? namigivanje
S

Evo ovako, jeste da sada vise nema veze sa derbijem nego je ovo nova tema, ali necu otvarati novi topic...
danas sam oko 15h bio na VMA, na ulazu su me odmah pitali sta trazim, rekao sam da sam dosao u posetu, na to su mi odgovorili da su posete utorkom, cetvrtkom i subotom od 16h, potom su me pitali kod koga idem, rekao sam kod decka koji je povredjen na derbiju, rekli su mi da se obratim na informacije:
Nesha_cb:Dobar dan, da li znate da li je ovde smesten decko koji je povredjen na derbiju?
Informator:Eh, pa daj mi ime i prezime.
N:Pa ne znam ime, povredjen je gumenim metkom i smesten je na VMA
I:Pa jesi ti normalan, ovde je smesteno 1500 pacijenata
N:Pa sigurno nisu svih 1500 sa derbija
I:Ma ne mogu nista da ti kazem, ne znam ko si, sta si, jesi ti njegov prijatelj?
N:Ne, dosao sam da popricam sa njim i da mi kaze sta se stvarno desilo, posto samo od njega mogu istinu da cujem.
I:Pa sto da popricas, sta ces mu ti?
N:Pa zato sto sam i ja navijac Crvene Zvezde i zelim da mu pomognem.
I:Jer tebe neko poslao ovde, ne mogu bez imena(pacijenta) da te pustim
N:Ne, ja sam dosao sam, a delije kao grupa ce verovatno doci za koji dan
I:Samo mi treba ime momka, a i otkud znas da je ovde
N:Ne znam mu ime, znam da ide u vojnu gimnaziju i da je valjda 88 godiste
I:Ako je u vojnoj, onda je ovde, ali bez imena i prezimena ne mogu da te pustim
N:Dobro, saznacu do cetvrtka pa cu onda doci...

Posto mi je VMA uz put, svratio sam da vidim sta ce mi reci, procitali ste sta su mi rekli, a bilo mi je glupo da odem kod decka bez icega, ni voce, nista, imao sam samo beli bar DC-a, dao bih mu to... Poneo sam fotoaparat, da snimim njegov iskaz, ali, dok ime ne saznam ne mogu da dodjem do njega, pa ko moze da sazna neka javi na PM. Kao sto vidite, novine su objavile(mogao sam da pretpostavim za Kurir), ali onaj mali pravougaonik u Blicu stvarno nisam ocekivao, sve to oni rade veoma bojazljivo... Veoma me obradovao clanak u nacionalu: Ljubisav Sekulic oskrnavio derbi, gde se u celom clanku govori kako derbi ni na sta nije licio bez koreografija, zastava i ostalog...
Zao mi je sto se sinoc niko javio na B92 da kaze da je najjaci utisak onaj koji ne postoji na listi a znate i sami koji je... Nema sanse da se dobije broj...
izvinjavam se za duzinu posta, ali sve je ovo u nasem interesu...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ne moras nikome da se izvinjavas zbog duzine posta, ti si jedan od retkih koji se cima.

Quote from: "KizaLion"Ne moras nikome da se izvinjavas zbog duzine posta, ti si jedan od retkih koji se cima.
Sta da ti kazem, jeste da sam isto tako jedan od retkih koji igrom slucaja nije ni jednom prebijen ili priveden od strane policije, ali znam da u bliskoj buducnosti to veoma lako moze da mi se desi, iako ja zelim samo da bodrim svoj klub, dignem parolu, koreografiju, upalim baklju, da se pobijem, ali kada treba, isto tako mogu da zamislim kako je sada porodicama povredjenih od strane policije u zadnjih godinu dana koji su svoje dete poslali na utakmicu, a morali da idu po njega u bolnicu, znam kako su moji reagovali posle zenita, celog su me ispipali da mi se nije nesto desilo, a ortaci i ja smo se vratili bez posledica kuci samo zato sto smo stali i pogledali kako se i kuda odvija cela situacija... to ti je roditeljska ljubav i oni ce da se zabrinu da ti nadju samo ogrebotinu, a kamoli nesto vise... u jednom trenutku je dosao u pitanje i moj odlazak na tekme bas zbog velike zabrinutosti matorih, i ja to skroz kapiram, jer ne znam ni ja da li cu za 15 godina da pustim klinca da ide sam na derbi ili vecu tekmu i da razmisljam da li ce da popije metak u obraz, pre cu ici sa njim da znam sta mu je...
Posto se moji roditelji sa posla vracaju u vreme utakmica, uvek prolaze pored stadiona i uvek dodju kuci sa recima: Nemoj da ides, ima puno pijanih sa pivom od 2L tamo. Sta da ti kazem, ne mogu ja da ubedim kevu da 5 likova koji piju 2l piva nikako ne mogu da se napiju, sta ces
Cak mi se keva delimicno slaze sa akcijom i nalepnicama, ali sa komentarima: Pazi da ne vidi otac... :D
E zato se ja trudim maksimalno da ovu akciju favorizujem svuda, pocevsi od babe i dede, pa sve do ortaka iz skole koji uglavnom na tekme ne idu zbog policije, a ne zbog huligana, ali ne mozes to nekima objasniti...
Ali prebrodicemo mi to, mozemo do italijanske kulture...
:ruke  :ruke  :ruke
kizo i ostali sa DC-a, da li ste za to da kada budem isao na VMA da nadjem tog decka(ne znam gde je povredjen), da mu poklonim sal DC-a, ako neko hoce da odemo kolektivno u cetvrtak moze, da se upoznamo vec jednom, iako je povod za okupljanje negativan...

@Kiza
Nasao sam decka na krstarici koji je bio blizu nekog decka koji je pao, ali ne zna da li pogodjen u glavu, jer je zbrisao, kaze da je decko koji je lezao imao farmerke, tamnu jaknu i (bar) sal (nije siguran da li je bar ili ne)... Jer se poklapa sa deckom koga si ti video... Probaj da se setis...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Evo i celog isecka iz kurira vezano za dete:
http://www.geocities.com/neshone1988/kurir_123derbi_prepravka.jpg
a evo i isecka iz nacionala vezano za derbi uopste:
http://www.geocities.com/neshone1988/nacional_prepravka.jpg
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!