Ajmo sad da se okupimo da pevamo titulu da slavimo napred zvezdo ceo zivot ja sam te bodrio !!! :sampion  :sampion
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ

stvarno mi nije jasno kako nemozete da dodjete!
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

Kakve svadbe, kakvi bakraci... Pa kakva je to svadba koja se poklapa sa Zvezdinom tekmom-mora da je talibanska.
Svi na SEVER...

Da li neko zna tacno vrfeme odigravanja utakmice sa vojvodinom?

Tacno u 17h,ni manje ni vise... namigivanje

Vi ostali opalite bezaniju sa svadbi,taman da se vratite na vecericu! :D  Sta vas briga da cujete sudbonosno DA.

Jos manje od 24h do povratka titule na Maru,sto se mene tice slavlje ce da pocne jos veceras  ;pivo ,a sutra  :sampion ,a za groblje? za njih se zna :finger  do naredne LS.

Koji preokret kod mene,ipak cu moci da dodjem  :ruke  :ruke  :ruke .Taman sam bio upao u bedak,da necu biti na tekmi,ali ipak dolazim da dam jos jednom svoj doprinos.
Pozdrav i vidimo se  :sampion
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

:sampion  :sampion

Dupla kruna je osvojena. Kup je bio laganica - cista formalnost.

A sada se nadam razumnim i racionalnim odlukama uprave sa ciljem da sto dalje doguramo u Evropi u  sledecoj sezoni i docekamo vise to usrano prolece u Evro takmicenjima!

Dupla kruna ole!!!! E slavilo se do kasno u noc, imam audio zapis iz kafane u kojoj je popijeno i ono sto je u magacinu cuvano za sledecih pola godine...  :flasa  ;pivo  ;pljuga Kizo poslacu ti po podne...

MI TEBI PEVAMO
TITULU SLAVIMO
DOK SRCE BIJE U NAMA
JER TI SI SAMPION
NEK PESMA ORI SE
NEK GRMI STADION
TI NECES OSTATI SAMA
JER ZIVOT SI MOJ
:sampion  :sampion
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "