E,lucky,negde sam procitala da se daje novi film "Ona voli Dzaju",nastavak kultnog filma "Ona voli Zvezdu"...da pogledamo premijeru? ;pljuga
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Ja sam mislila da si ti statista u filmu,jedan od celavih zandara??? namigivanje
Pozvan si,brate moj,naravno... :)
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Nije u redu da glumca zove

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

???? ?? ????? ??? ?? ?? ????? ? ???? ??? ?????. ?????? ?? ????? ??? ????? "??? ???? ???????", ???? ?? ?? ????? "?? ???? ????? ??????", ????????, ??? ?????, ?????????, ?????. ????? ?????? ?? ?? ????????? ???? ?? ??????? ?????-?????!  :lol:
?? ??? ?? ??? ?? ?? ?? ??? ??? ?????? ?????. ???? ??? ?? ????? ?? ?? ???? ???? ?? ????? ? ???????? ?????? (???? ??? ?????) ??????? ?? ?? ???? ??? ????? ?????? ???? ?? ?? ???? ?????, ???? ??? ???-??? ???????!  :D
???????????? ?? ?? ?? ???????? ???? ?????? ????? ???? "???????", ?? "?????" (???? 70, ????) ? "??????" ???????? (???? ?? ??? ?????? ? ?????? "??????? ??????", ????????  ???? ????? ?? ???? ?? ?????? ?????? ???????).  :rofl

??, ??, ?? ?????! ?? ? ??????? ???? ???????? ??? ?????? ?????? ????-?????  :D , ??? ????? ?? ????? ?? ??????? ???? ????? ??? ?? ????? ????????? ?????' ? ?????? ???? ????? ?????? ? ???? ????? ???? ????? ?????? ?? ???? "????? ????? ????".  namigivanje

????? ????? ??? ????? ? ?????, ???? ? ??? ????? ? ?????: "??????" ? "????????".

????????? ??? ? ????? ?? ????????? ?????? ( ??. ?????? ) ?????, ???? ? ????? ???? "????? ????"  :finger . ????????? ?? ??? ??????? ?????????? ?????? ??????-??????????? ??????, ?? ?? ????? ?? ?????????? ?? ?? ? ?????? ?????????  :o  ???? ???? ?????? ?? ????????? ????? ??????? ?? ????? ??? ? ?????, ??????? ???????? ? ?????? ???? ????? - ????????!  namigivanje

??????? ???? ?????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

E,lucky a jel' istina da ce se uz  Guaranu deliti  dve slamcice,posto sam cula da ces doci sa glavnim glumcem filma "nju voli Vlada Mauzer" i da cete piti iz iste limenke? :D

Ipak se saznalo ko ce  raditi muziku?Niko drugi nego Sexy Nolle,koji je i radio Cholin hit "Jasmina"... ;pljuga

Toni,od ovih "obavestajaca" se ne  moze pobeci..."svuda" nam zadju!!! namigivanje
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Ocu i ja karte! Senjak-mombrilu, ja sam cuo da glumis stativu na marakani. Da li je istina ili seru dusmani? Prica se da film pocinje scenom velike borbe izmedju Kize i Candy-casuala (nesto u vezi sa garderobom). Samo mi jedna stvar nije jasna: ako se film zove "ONA voli Dzaju", kako onda mombril igra glavnu ulogu? Pa koga onda mombril igra, Dzaju ili NJU...ili stativu?

E,Simo,kartu sigurno dobijas nego bojim se da je cena kao za onaj parking...malo skuplja... ;pljuga
Lucky ce inace deliti neke kineske preparate zato sto njen pratilac nije zadovoljan ste dele samo Guaranu ,vec je toliko dugo muva da je odlucio da je ubaci u porodicni "biznis"....kako ce se proizvodi prodavati zavisice od "umesnosti" nase  lucky... :D

Mislis na jashu ili treshu??? ;pljuga

Ma,pokusali su sa stativom...ali nije uspelo...sad JOJ traze zamenu... ;pljuga
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "Teta Mila"Mislis na jashu ili treshu??? ;pljuga


Pa Candy Kizi jashu, a Kiza Candy-ju lone.

Kakav parking?

Nebitan je parking nego karta za premijeru od 40 eura...

A lone su jet-set! :)
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "Sima_Srbija"Ocu i ja karte!
Ok, rezervisacu onda celu lo

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

E, ????? ???, ????? ?? ???? ????? ???? ??????????????! ???? ?? "???????" ???????? ?? ????????? ?????? ?????? ???? ??? ??????, ko?? ??? ???? ?? ??????? a?? ?? ??? ?? ?? ???? ????????.
?????? ??? ?? ?? ????? ????????? ???? ??? ?? ???? ??????.

Dzaja je otisao a sa njim i topici vezani za njega.