Moj predlog je za stadion da se donese sto vise bubnjeva da se ,okupi dobra ekipa koja moze jako da peva u sto vecem broju...
Da bude bruka mena nas a tu smo,bas taj fazon al znaci da ceo grad tutnji bas mnogo bubnjeva jakih ....
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ

Tekma je na rts2,u 17h
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Pružimo podršku Zvezdi

Obaveštavamo sve navijače Crvene zvezde da ćemo se u sredu u 16.30 okupiti na Marakani, na poslednjem treningu pred utakmicu sa Bazelom, da još jednom našim igračima pružimo podršku.

Delije, svojim dolaskom dokažimo da je i prazna Marakana - NEOSVOJIVA TVRĐAVA!!

Delije Sever

Odlicno !
Ako se dobro sjecam i braca iz Gate 7 su slicno uradili prosle ili pretprosle sezone i bilo je do jaja !
Mislim da imam i slike bakljade sa tog treninga...

Tacno. Mada tad nisu uspeli da pobede i osvoje titulu.
Steta sto ovo nije ranije odluceno, i da bude receno za vreme utakmice sa Javorom.
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Netacno!Olimpiakos je tada pobedio,dakle osvojili su titulu!
Cini mi se da su pobedili sa 3:0.Bilo je bitno da pobede sa sto vecom razliokom
zbog gol razlike!I bilo je pre 2-3 godine.
No nema veze,sutra svi na trening!

Све сте прочитали... Сутра ко год може, било би лепо... Знате где је помоћни, за неупућене одмах испод или иза управне зграде... Уствари, видећете вероватно пуно људи да се туда креће и учествује у давању подршке момцима који ће прекосутра играти на празној Мракани...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ma opusteno za bimove BAREM TIH PIVNICA I KAFICA IMA tako da ne treba se brinuti uopste! Zvezda zna da smo uz njih!!! :finger
un Club OBRENOVAC ! ! !

:megafon Sva srca nasha su uvek uz vas
nemojte nikad izdati nas...
amo ti...

Aj nek neko napishe kako je bilo na treningu, za nas koji nismo bili u mogucnosti da dodjemo.

...i ako ima neki klip za nas nesretnike koji samo mozemo da uzivamo u vrtoglavom usponu Severa on-line i da pisemo ovde hvalospeve posle svake tekme(treninga)  :( ?
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Ko vas jebe sto zivite u Americi :finger



pedja brate ko njih jebe idemo mi na :indijanac  :D

strasno poludecu do sutra :D  :batine  :sampion  :ruke

Quote from: "Giska"Ko vas jebe sto zivite u Americi :finger



pedja brate ko njih jebe idemo mi na :indijanac  :D


Obitivam samo ovde nije da zivim  :nene (daleko bilo  :finger ),I'll be bak  :D .
A nasao si mene ovako nostalgicnog za tekmama da za*ebavas,necu ti ovo zaboraviti  :batine  :D .
Izvinjenje za off,i ajde ako ima neki klip.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Bilo je ludo i nezaboravno, mislim da ima klip na delije.net - audio-video

imate na delije.net klip,slike i na forumu izvjestaje....
Bilo je predobro.....

Шта рећи и додати за оно што смо доживели и у чему смо учествовали јуче... Покупише ме другари са посла и успут нагађамо колико ће људи доћи... 150-200 је била цифра која се спомињала... Ето доћићемо ми редовни и то је то... Али... Оно што нас је сачекало ме подсетило на нека славна времена ФК Црвена Звезда... У сезони 90/91 сам имао 12-13 година те још нисам био навијачки активан као сада, али се сећам да је сваки тренинг оне чувене генерације био испраћен са посетом од бар 100-200 људи... Синоћ цирка 2.000 највернијих... Па неки прволигаши немају толику поосету ни за целу сезону... Просек им уствари вадимо ми кад гостујемо по тим недођијама,селима и варошицама...

Отело ми се синоћ да би било готивно да мање текме играмо на помоћном јер би била права атмосфера и увек би било пуно, али онда сам се исправио јер ипак север расте из дана у дан и мали је то простор... Доказ за то је и  јучерашњи трењнинг... Маракана је ипак наш једини и прави дом...

Заставе, барјаци, шалови, све је било ту... И наравно пиротехника у великим количинама... Оне строб бакље су давале целој причи посебан шмек... Песма наравно од почетка до краја, као и на утакмицама... Углавном све оно што се певало и против Јавора...

На крају само да момци одиграју онако како смо им поручили и како и они причају да ће играти... Дакле, ХРАБРО ЗВЕЗДО!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Au picku materinu...


Ne mogu da vjerujem da smo primili gol u 88.minuti poslije tragicne greske odbrane.Mislim da smo se opustili prerano,to nam je boljka ove sezone.Uglavnom,igrali smo prilicno solidno,bar sa moje perspektive,ako ovu utakmicu usporedimo sa onom protiv Brage mozemo da vidimo napredak naseg tima.


Podrska sa tribina je itekako nedostajala,zato smo i izgubili ovaj mec.

Bez obzira na poraz protiv Bazela ja i dalje vjerujem da ce nas tim da se kvalifikuje u narednu rundu takmicenja. :sampion

P.S.Purovicu Baksuze
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

i njih je sjebala ona mucna atmosfera.
Stvarno svaka cast majmunu koji je gadjao mobilnim telefonom onog hrvatskog debila. Sigurno je ponosan sad.

dobro jebiga idemo dalje bice bolje moramo uzeti bod u norveshkoj i onda imamo realne shanse da prodjemo dalje
amo ti...

Nemojte ovde o igri i rezultatu.