Први дан продаје карата је био у среду.

А вест објављују у петак.

СОС канализација!

Међутим, вероватно неће бити више од 30.000 максимум 33.000 гледалаца.

На благајни има карата колико хоћеш за све трибине. Рекли су да ће и сутра бити довољно карата.

Quote from: "Cetnik_da_se_zna"Braco Srbi

Nijesam sutra u mogucnosti da idem za Niksic pa me interesuje otprilike koliko vas stize iz Srbije?? Dolaze li koje vodje i tako to ustvari me interesuje koliko ce SRPSKIH dusa sjutra da pjeva po Niksicu :)

Stvarno ima nas svakakvih :o  :o , :ruke
OJ TIM JE PRVAK BIO
I OPET CE BITI ON
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION

U petak nam dolazi cibona u subotu idemo u kulu a mozda i polufinale u basketu(ako pobedimo cibonu i misevi pobede jos jedan derbi),sreda 4.5 fudbak na nbg-u i basket u ns-u(tada i grobari igraju fudbal u ns-u pa cemo se sresti sigorno)pa subota fudbal na mari sa smederevom i onda 11.5 derbi.Znaci ludilo! ;pivo
ve prolazi ZVEZDA traje!

Мало си побркао око Радничког и Смедерева али небитно,тј.обрно си кад играмо текме са њима....................Смедерево пада у среду 4.5. на Мари,кад и баскет у НС(тад и мишеви играју фуцу у НС) а Раднички  на НБГ 7.5. дан после Ђурђевдана то је што се тиче следеће недеље а овај викенд ко преживи причаће.Дакле петак усташе баскет,субота фуца у Кули и евентуално дерби са агенцијом и ако прођемо финале у недељу на ускрс....................

Quote from: "bjcz"Мало си побркао око Радничког и Смедерева али небитно,тј.обрно си кад играмо текме са њима....................Смедерево пада у среду 4.5. на Мари,кад и баскет у НС(тад и мишеви играју фуцу у НС) а Раднички  на НБГ 7.5. дан после Ђурђевдана то је што се тиче следеће недеље а овај викенд ко преживи причаће.Дакле петак усташе баскет,субота фуца у Кули и евентуално дерби са агенцијом и ако прођемо финале у недељу на ускрс....................

Ја не могу да верујем да се завршница турнира, игра на ускрс. Страшно. А и фудбал у суботу :zbunjen  Па има ли неко календар од тих људи што организују те манифестације?

Na zvanicnom sajtu FK pise da se tekma u subotu igra u 16.30.
Moze li nekim vozom da se putuje do Kule?
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "Majka Mara"Na zvanicnom sajtu FK pise da se tekma u subotu igra u 16.30.
Moze li nekim vozom da se putuje do Kule?

Па контај да прво ваташ воз до Суботице и излазиш у Врбасу а онда чекаш шинобус до те вукојебине,ја бар тако контам да идем прво до Врбаса и онда шинобусом јер немаш директан воз до тамо.Текма је сигурно у 16.00 јер је РТС преноси осим ако ретарди непромене у задњем тренутку.............

Danas na Cetinju igraju se 2 polufinalne utakmice. Sutra je finale u 17h. Ako Zvezda udje u finale jel ide neko od vas iz CG? Nislijama je oduzeto pravo organizacije zbog neozbiljnosti pa je organizacija pripala Cetinjanima.

A sutra je potencijalni derbi u basketu sa grobljem.

Quote from: "KizaLion"Danas na Cetinju igraju se 2 polufinalne utakmice. Sutra je finale u 17h. Ako Zvezda udje u finale jel ide neko od vas iz CG?

Steta sto finalni turnir nije u Nisu,prava steta.
Evo sada gledam na sat tvcg i nemogu da verujem :zbunjen  da su Varavari Crngorci to sam znao ,a da su Cetinjani "katolici" to jos Ne.
Pa ovo je prava bruka gde mi igramo, kada sam upalio tv ucinilo mi se da gledam prenos iz gripa ili jazina  :zbunjen  kada ono
"njegosev grad" okupiran ustasama.Neka frka izmedju nase uprave i delegata kada na razglas ide "Veceras je nasa festa" :zbunjen  i tu se ne zavrsava, ponavlja se vise puta ,a zatim seve i ostala im Hrvatska braca...samo im je jos falio onaj Tomson...
A gde su nase Delije CG ???
Nema nijednog u dvorani,nije mi jasno da nemoze da se skupu bar 50 ljudi, jer Cetinje je podjednako udaljeno i od Podgorice,Bara i Herceg Novog,Budve...

Jos jednom da ponovim da je prava steta sto Nis nije domacin

Веома битно! Пошто се сутра игра текма без присуства публике, можете одмах да почнте да одвајате паре за суботу и текму против радничког нбгд. која ће вероватно бити 300 дин.!! Немој да неко напише после текме "нисам хтео да дам за ливаду 300 дин. маму им јебем", јер ће бити моментално банован! Сад унапред знате шта вас очекује тако да....

A posto se fudbal igra bez publike mogo bih neko da dodje na basket u ns.Tekma pocinje u 20.30
ve prolazi ZVEZDA traje!

Nije valjda da niko nema ni jednu sliku iz Kule???

Ma zar je moguce da jos uvek nema slika protiv smedrevaca  :D

Zvezda-Smederevo 1:1  :zbunjen

Poceli smo da prodajemo bodove  :bes
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Subota 7.5-fudbal Radnicki nb-Zvezda u 16h i Reflex-Zvezda  basket.
Jos samo par kola do kraja i ne bih bilo lepo da ono sto smo radili cele sezone sada upropastimo.Titulu su izgubili igraci a mi smo i dalje najbolji i to moramo da pokazezmo do kraja.
ZATO SVI NA NOVI BEOGRAD! :megafon I onda kad gubis ti kad ostali ljudi........
ve prolazi ZVEZDA traje!

Sreda derbi pocetak u 17.Misevi su se ujedinili i mnogo popalili moramo da im pokazemo jos jednom ko smo mi a ko oni. :batine
Pitanje za moderatore-Gde su slike iz kule i nbg-a?
ve prolazi ZVEZDA traje!

A odakle slike iz Niksica, Kule i NBG. Jel treba da slikamo sta radimo po tribini i da se vide face i to. Nema slika, jer mi hocemo da stavimo kvalitetne slike koje su slikane van nase tribine.

Quote from: "KizaLion"A odakle slike iz Niksica, Kule i NBG. Jel treba da slikamo sta radimo po tribini i da se vide face i to. Nema slika, jer mi hocemo da stavimo kvalitetne slike koje su slikane van nase tribine.

Pa trebao si uleteti u teren i prekinuti tekmu  :lol:

Jel moze neko da izbaci raspored prvog dela prvenstva?

Quote from: "Indjija"Jel moze neko da izbaci raspored prvog dela prvenstva?

Pa to vec imas na Sticky:Sezona 2005/06