prugasti - kako-tako, meni je licno lepsi dres atletika. onaj beli sa plavim detaljima je lep, ali detalji trebaju biti crveni pobogu !!! a narandzasti... no comment, UZAS !!! nadam se da je sve ovo jedna obicna zajebancija
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Quote from: "SaXoN"prugasti - kako-tako, meni je licno lepsi dres atletika. onaj beli sa plavim detaljima je lep, ali detalji trebaju biti crveni pobogu !!! a narandzasti... no comment, UZAS !!! nadam se da je sve ovo jedna obicna zajebancija

Boga mi nije zajebancija....

Za Novosti "Komunjara"Lekovic izjavio sledece:

-Igracemo u narandzastim dresovima kao Holandska Reprezentacija .

Promocija istih je u Julu...

Da mu ebem milu majcicu kome je samo tako nesto palo na pamet !!!

Pa sta mi imamo koj k... sa narandzastom bojom?

BESAN SAM :megafon
:boks  :boks  :boks  :boks  :boks

Quote from: "RayBan"
Quote from: "SaXoN"prugasti - kako-tako, meni je licno lepsi dres atletika. onaj beli sa plavim detaljima je lep, ali detalji trebaju biti crveni pobogu !!! a narandzasti... no comment, UZAS !!! nadam se da je sve ovo jedna obicna zajebancija

Boga mi nije zajebancija....

Za Novosti "Komunjara"Lekovic izjavio sledece:

-Igracemo u narandzastim dresovima kao Holandska Reprezentacija .

Promocija istih je u Julu...

Da mu ebem milu majcicu kome je samo tako nesto palo na pamet !!!

Pa sta mi imamo koj k... sa narandzastom bojom?

BESAN SAM :megafon
:boks  :boks  :boks  :boks  :boks

Evo ti i link ako ne verujes...

http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=13&status=jedna&vest=90260&datum=2006-06-12

Stvarno mi nisu jasni... Gledao sam negde jedan prilog o nekom malom klubu gde se svi ponudjeni dresovi stave na razmatranje navijacima, pa se onda izabere. A mi u velikoj Zvezdi, pa sipak!? Ne moraju samo nas da slusaju, ali neka barem zatraze odobrenje.
Mozda sledece godine Najk da crno-bele dresove?! :boks  :bes
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ja mislim da ne trbamo da dignemo toliku halabuku oko ovih narandjastih dresova, iz jednog razloga, a to je da cemo vrlo mali broj utakmisa igrati u njima. Mene licno interesuje kada je promocija prugastih dresova. Toje meni  najbitnije- kako oni izgledaju!

To je ista ona fora koju je Nike uradio i Barsi kada im je uvalio zuto flourescentnu boju dresova,a ni oni nemaju nikakve dodirne tacke sa njom.

ako stvarno bude ovako bolje da nam je adidas ostao... nisam mislio da cu ovo ikada reci, ali tako je... narandzasti su uzas, a i oni plavo-beli izgledaju kao obicne majice, bar da su beli sa crvenim, a ne plavim bojama... medjutim narandzasti je secer na kraju! :batine  :boks
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Nadam se da su ove trenerke samo privremene. Nema ni grb ni ništa.


Mislim da su trenerke privremene, jer nisu ni imali vremena da se naprave nove sa nasim grbom, verovatno ce biti sledece sezone. A za dresove nemam reci, nadam se necem boljem tek sledece godine kad ih sami dizajniramo, nadam se da to nece raditi neznalice kao Lekovic  :batine

ZVEZDAŠI U NARANDžASTOM

PROMOCIJA novih dresova za narednu sezonu planirana je u julu, a pored crveno-belih i plavih dresova za zvezdaše je urađena i premijerna garnitura.
- Igraćemo i u narandžastim dresovima, sličnim holandskoj reprezentaciji - istakao je sekretar Nebojša Leković.


Vecernje novosti.

Mogao je i ljubicastu izabrati. :nene  :boks  :bes

Ako Lekovic voli narandzasto nek se zaposli u gradskoj cistoci,a nas nek ostavi na miru...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Koje indijance mi primamo da nam vode klub? Mr's iz Zvezde!  :boks :indian
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "Majka Mara"Koje indijance mi primamo da nam vode klub? Mr's iz Zvezde!  :boks :indian
Pa treba videti ko je sve odgovoran za ovo, i pozvati ih na odgovornost. Ne vredi sad da se ljutimo na sve zive...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "drenke"ZVEZDAŠI U NARANDžASTOM

PROMOCIJA novih dresova za narednu sezonu planirana je u julu, a pored crveno-belih i plavih dresova za zvezdaše je urađena i premijerna garnitura.
- Igraćemo i u narandžastim dresovima, sličnim holandskoj reprezentaciji - istakao je sekretar Nebojša Leković.


Vecernje novosti.

Ma nema teorije da su oni dresovi sto je RS Forever prikazao stvarno dresovi za sledecu sezonu. Evo i zasto:

1. Kao sto neko rece, crveno-beli gore prikazani dres je od pre 3 godine koji su nosili PSV i Inter (u drugim bojama naravno) s onom belom linijom i mrezom pozadi, a ni V kragna vise se ne pravi u NIKE-u.

2. Beli dres je (po kragni bih rekao) dres za ovu sezonu- isti fazon kao Brazilov, ali je BEO, a Lekovic lepo kaze da je rezervna varijanta PLAVA i to je kljucna stvar zbog koje mislim da je ovo sto je prikazano zajebancija! U svakom slucaju, plava verzija ovakvog dresa sa crvenom ruskom kragnom je vise nego prihvatljiva!

3. NIKE je trenutno u fazi promocije dresova nacionalnih timova i jos nije predstavio niti jedan jedini dres nekog od klubova za sledecu sezonu. Na to se prelazi nakon SP!


Sto se mene licno tice, ne bih imao nista protiv da dobijemo verziju Juventusovih proslogodisnjih dresova, naravno u crveno-beloj boji. Dres je vrh vrhova (nerado priznajem jer prezirem Juve) sa onim relativno sirim sarama i uopste celim dizajnom. Nadam se da necemo ponovo imati one sitne pruge kao grobari vec nesto sire kao sto smo oduvek i imali, pre Adidasa (ili da kazem Sport Line-a:)).


p.s. Pozdrav svim clanovima foruma, posto sam ja ovde nesto kao rookie:)

Lekovic ljaksa voli da sljasti-blinke blinke!

Ja imam info da ce Nike desove nositi Zvezda,Srbija i Indjija(II liga)
i da ce izgledati bas kako je pokazano,Srbija ce imati garnituru crvenih.

Mislim da nas ovakvi sleduju:


naravno ne s tim grbom  :) , mislim nemam reci, nema nikakve veze s nasom tradicijom, mogli su eksprimentisati nesta sa "nasim" bojama, a ne s ovom odvratnom, serem se na onoga sta ih je odabrao.

Svi kukaju za belim dresom sa crvenom zvezdom,a oni zveknu narandzaste bas imaju sluha za trziste i navijace.

Da, Zvezda igra u Nike, ali ne i Srbija! Evo pogledajte:

Ostajemo plavi

Reprezentacija Srbije nastaviće da igra u plavim dresovima, iako se poslednjih dana spekulisalo o tome da je poznati proizvođač "Najki" pripremio novi izgled opreme sa crvenim dresom, plavim šortsom i belim štucnama.
- U Nemačkoj smo imali sastanak s predstavnicima sadašnjeg tehničkog sponzora, "Lotoa". Ugovor važi do 2008. godine i predstoji nam još nekoliko razgovora s njima. Sigurno je da ostajemo u plavoj opremi - istakao je Terzić.

Quote from: "pop_Milutin"Mislim da nas ovakvi sleduju:


naravno ne s tim grbom  :) , mislim nemam reci, nema nikakve veze s nasom tradicijom, mogli su eksprimentisati nesta sa "nasim" bojama, a ne s ovom odvratnom, serem se na onoga sta ih je odabrao.


Ti dresovi su extra napravljeni za Barcu, tako da cisto sumnjam da cemo ga nositi. Meni se - za razliku od ostalih - ovaj dres svidja. Mada je glupo o tome govoriti, jer svako drugi ukus ima! Ali, malo nesto drugoga... Medjutim jos vaznije od dresova je, da mi odbranimo duplu krunu i stignemo do LS!