Mislim da nije na odmet da prokomentarisemo U-21 prvenstvo, ako nista veliki broj Zvezdinih igraca nastupa za nasu ekipu!
Trenutno igramo protiv Svaba, i ono sto sam oduvek govorio se i potvrdjuje, a to je da Milovanovic po meni nije kalibar za Zvezdu! Decko se ne vidi, 2 puta je izgubio loptu posle cega su ovi isli u kontre!
Inace, Jankovic promasio neverovatnu sansu...

Pa ovaj Vukcevic ne zna ni da hoda u kopackama,ko je njega uopste zvao u reprezentaciju.Decko da zna nesto ne bi igrao u Saturnu.Trebala je Zvezda malo da zapne da dovede ovog Stepanova,decko ubija!

Stvarno gledajuci Stepanova i Ivanovica,bas mi je zao sto ni jedan od pomenute dvojice nije potpisao za ZVEZDU,a gle cuda za obojicu su zujale glasine i pisale spekulacije.Ja kazam steta!Sto se tice ovgog turnira U21 i nacina na koji je startovala nasa ekipa,mogu samo da kazem da mi je zao sto su porazeni od cini mi se losije ekipe(Nemacka 0-1).Ovo je talentovana,mlada i dobra reprezentacija koja poseduje potencijal,ali problem je u tome sto generalno na ovoj tekmi nisu pruzili bas dobru igru i povrh svega nisu iskoristili stopostotne sanse.Moje misljenje je da je Okuka morao da s' pocetkom drugog poluvremena ubaci drugog spica,cini mi se da bi bili jos opasniji po gol protivnika,a igraci tipa Jankovic i Vukcevic kao i Krasic bi mogli iz drugog plana da budu znatno opasniji.Cini mi se da bi taj drugi spic(Purovic) odvlacio puno protivnicku odbranu,pa bi se stvorio i prostor za spretnog Vucinica.Ali posle borbe svi su generali...
Ne slazem se sa cinjenicom da Deki Milovanovic nije za ZVEZDU i da nema pojma.Nikako se ne bih slozio sa tobom slawisha.Mislim da grsis kada je ovaj decko u pitanju.Mnogo se trudi,mnogo radi,jako puno je napredovao ove sezone,i pored toga sto mu gotovo svaki trener,pa i selektor Okuka stalno menjaju pozicije.Decko se snalazi gde god ga stavis da igra,kao dokaz tome je i kapitenska traka koju je nosio na dosta tekmi u sezoni.To sto se nije video,ne znaci da nije obavljao svoj deo zadatka.Ali dobro,istina da se nije bas proslavio danas kao i vecina nasih igraca.U mnogo smo jakoj grupi,ocekujem da ce biti bolje u sledecim tekmama i nadam se prolazu dalje. ;pljuga
_______________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Bosko  danas  opet  nije  imao  svoj  dan. Cini mi se da ga je Okuka postavio  previse povuceno, ali bez obzira na to, cesto je gresio i propustio je stvarno najbolju sansu da povedemo.
Срце на терен ...

Mislio sam da se ne pricha o repki...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Ako ovako nastavi, Boško nikada neće postati fudbaler. Jedan odlazak kod psihijatra mu nikako ne bi škodio.

A što se tiče Ivanovića i Stepanova, džabe što su oni odigrali 80 minuta dobro kada su preostalih 10 skroz usrali. Zbog njihove zajebancije na 20 metara od gola Stojković je morao da vadi loptu iz mreže. Biševac je bio iznenađujuće dobar i to može da nas raduje.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Quote from: "supreme"Biševac je bio iznenađujuće dobar i to može da nas raduje.


To me je najvise odusevilo, igrao decko odlicno.

Stvarno je Biske igrao u odbrani dobro. Imao je par nekih cudnih izleta-driblinga u ulozi nesto kao zadnjeg veznog, ali to mu ne umanjuje dobru igru i pozrtvovanje. I Basta se borio, ali cini mi se kao da je igrao previse povuceno, nedostajali su njegovi prodori.
Срце на терен ...

Ljudi sta se desava sa Bastom?? Nekad je jeo protivnike po terenu, a sada trci po toj desnoj strani, deluje nesigurno, uklizava u prazno... Izgleda da je opasno pao u formi!
Inace Purovic dao gol za 1-0!

Sta ti je slawisha brate,pa Basta igra ko doktor,srika sa strane,ne mogu mu nista,samo jos malo vise lopti da dobije,kido bi ih.
A Bisevac je standardno dobar,kao i uvek u reprezentaciji,on izgleda jos ne moze konstantno celo prvenstvo da odrzi formu.Ali mlad je,treba ga istrpeti.Negooo,ponavljam ovaj Stepanov je kralj u odbrani,nisam znao da je decko ovako dobar.
I na kraju,bravo za Okuku sto je izbacio Vukcevica,jer decko je totalni promasaj. :ruke

Ja uvek vise volim da kritikujem Zvezdine igrace, jer od pohvala nema nista! Znamo da je Basta dobar igrac ali mislim da je pao u formi u zadnje vreme! Purovic mi deluje kao da ima samo jednu fintu, zagradi se pa ide u desno! Moram ipak da pohvalim Bisevca jer igra doktorski, svaka cast!
Ali ono sto ne valja jeste sto u repki imamo takve bisere poput Krasica, Stepanova, Ivanovica... a niko od njih nije igrao u Zvezdi, odnosno Zvezda dopusta da bisere nase lige kupuju razni Trabzoni i sl. Ako hocemo da budemo sila, a hocemo, moramo da dovodimo najbolje igrace nase lige + kvalitetni stranci na pozicijama gde treba!

Basta je stvarno bio  nekako  nesiguran prvo poluvreme i zujao u prazno u nekoliko startova, ali na njegov  pravovrmen i  precizan centarsut Ivanovic je dao gol. Zadnjih 20-tak minuta mislim da je dobro odigrao.
Mnogo smo izgubili Stojkovicevim odlaskom, tesko da ga neko  moze zameniti na golu, bar u skorije vreme.
Срце на терен ...

Quote from: "slawisha"Ljudi sta se desava sa Bastom?? Nekad je jeo protivnike po terenu, a sada trci po toj desnoj strani, deluje nesigurno, uklizava u prazno... Izgleda da je opasno pao u formi!
Inace Purovic dao gol za 1-0!
Delimicno se slazem, jer se i meni cini da je pre igrao bolje. Ali njega su cak i takvog na danskoj televiziji proglasili za jednog od najboljih, za koje ce se sigurno jos cuti ;pljuga ...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ono sto me nervira su price koje kruze ovih dana o klanovima medju Zvezdinim igracima,pa onda ova tuca Bisevca i Jankovica od pre neki dan sto je Terzic juce pred TV kamerama potvrdio...
Bolje bi im bilo da se ne desi da te svoje lose odnose prenose i na ekipu(Zvezdu).

Meni su te carke skroz normalne, koliko se puta desilo da na fudbalu razmenim jako ostre reci sa drugarima koji su mi extra, ali to je bilo za vreme fudbala i na tome se zavrsavalo. Ne brine me to.

Dobra igra mlade reprezentacije juce i zasluzena pobeda.Ponavlja se ista prica da nasi moraju da prvu tekmu izgube,da udju u govna da bi im doslo iz dupeta u glavu.A tek kada su im muda u procepu krecu da igraju i da se bore onako kako je trebalo od prve tekme,od prvog trenutka.Ali dobro...Ova ekipa je pokazala da zna da igra,da su slozni,jedinstveni i da mogu da dobiju svakog protivnika.Nadam se pobedi protiv Francuske i prolazu dalje,jer mislim da to i zasluzuju.
Sto se tice ZVEZDINIH igraca,Jankovic znatno bolji nego na prvoj tekmi,Milijas odlican(osim penala),Bisevac super skoro bez greske.A sto se tice Baste mislim da je decko malcice u grcu i da igra pod pritiskom jer je pozvan u A reprezentaciju i zna da ga gledaju i novinari,treneri,selektor i ostali srucnjaci.Jednostavno kao da ne moze da se opusti zbog toga.Ali doci ce sve na svoje mesto,pa on je centrirao kod drugog gola!Nije u pitanju pad forme,nego trema i grc koji zbog mladosti i neiskustva ne moze da prevazidje. ;pljuga
__________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Jel zna neko sto danko lazovic nije u reprezentaciji.

Quote from: "drenke"Jel zna neko sto danko lazovic nije u reprezentaciji.
Зато што је против хрватске добио црвени и кажњен је са три утакмице не играња,па га није било смисла водити.На страну што то уображено копиле уопште није ни заслужило да добије позив за репку.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "100%anti crnobeli"На страну што то уображено копиле уопште није ни заслужило да добије позив за репку.


:ruke  :ruke  :ruke

Mada je mislim da je kao rekao da je zavrsio sa mladom repkom posle kvalifikacija

Quote from: "archer"
Quote from: "100%anti crnobeli"На страну што то уображено копиле уопште није ни заслужило да добије позив за репку.


:ruke  :ruke  :ruke

Mada je mislim da je kao rekao da je zavrsio sa mladom repkom posle kvalifikacija
Кад је репка играла против Литваније у Новом Саду добили смо неким високим резултатом,а он је после тога рекао да напушта репку,иако је то била тек половина квалификација.А знаш ли зашто је то рекао?Па зато што је једно говно сујетно ето зашто,тј. у једној акцији Пуровић му није додао лпоту,већ је сам из изгледне позиције дао гол.Е онда је овом прорадио комплекс,па се није ни радовао постигнутом голу,а на крају је рекао оно што сам већ навео.
А замисли само ови савеза га после као нешто моле да се предомисли,а па их је овај сав занесен патриотизмом послушао.
Море бре марш пича ти материна сујетна.
Е то је то брате арчер,што се тиче тог говнета и да га више не спомињемо,није то заслужио.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!