Ostalo je jos samo par kola do kraja, toliki put smo presli tako da sada ne smemo da posustanemo. Ponesite svi po 200-300 dinara koliko ce biti karta i da nas bude sto vise. I nemojte doci u 5 minuta do pocetka, budite tamo makar sat vremena pre.

Jel sigurno subota? Navodno igramo pred kamerama u nedelju...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "


pomerena je za u subotu jer se igra kup u sredu.


kao treba ima vise vremena da se pripreme za tu tekmu

A na TV-u i dalje danas ide reklama za nedelju u 16h...ajde barem do sutra da neko razjasni tacno kada se igra.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Jebem li ga sacekacemo do sutra pa cemo da vidimo jel subota ili nedelja!?

sad pise i na sajtu RTS-a da ce prenositi utakmicu u subotu od 16...

Radnicki,koliko ja znam svoje tekme igra nedeljom.
Sad,imamo kup u sredu,ali moze i posle kupa da se igra u nedelju pa ce se odmoriti.
Uglavnom do veceras ce se znati kad se igra.
Karta ce sigurno biti 300 din.Nemoj posle da kukamo.
Mi smo tamo na manjoj tribini?

Е сад нек неко објасни како се долази до тог стадиона,ја стварно немам појма где је то?!

Quote from: "bjcz"Е сад нек неко објасни како се долази до тог стадиона,ја стварно немам појма где је то?!

To ti je kod studenjaka...sa Zelenjaka mozes 75,77.

Quote from: "North_RS"
Quote from: "bjcz"Е сад нек неко објасни како се долази до тог стадиона,ја стварно немам појма где је то?!

To ti je kod studenjaka...sa Zelenjaka mozes 75,77.

A vozom ako ides izadjes na zel. stanici Tosin bunar i nema 5 min pesike odatle

"Од наредног викенда почеће да се примењује правило, да се у завршници првенства све утакмице играју истог дана, а последња два кола утакмице ће почињати и у истом термину.
Промени ће пре свега морати да се прилагоде "мајстори" са Новог Београда који су до сада госте дочекивали искључиво недељом, али ће убудуће то морати да чине суботом, почев од наредног дуела 7. маја са Црвеном звездом." (Журнал)


Овде је све објашњено, тако да нема дилеме, видимо се у суботу.  :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "North_RS"
Quote from: "North_RS"
Quote from: "bjcz"Е сад нек неко објасни како се долази до тог стадиона,ја стварно немам појма где је то?!

To ti je kod studenjaka...sa Zelenjaka mozes 75,77.

A vozom ako ides izadjes na zel. stanici Tosin bunar i nema 5 min pesike odatle

Хвала брате...............

Quote from: "radomir"Веома битно! Пошто се сутра игра текма без присуства публике, можете одмах да почнте да одвајате паре за суботу и текму против радничког нбгд. која ће вероватно бити 300 дин.!! Немој да неко напише после текме "нисам хтео да дам за ливаду 300 дин. маму им јебем", јер ће бити моментално банован! Сад унапред знате шта вас очекује тако да....


!!!


Po meni je bilo ochajno navijanje i neka losha atmosfera ali to me ne chudi s obzirom da je titula izgubljena. Chudi me shto se igrachima aplaudiralo, a oni igraju ko pichke...

Polazim sa ortakom sa zelenjaka oko 3 sedamo u sedamdeset dva i krecemo ka stadionu a stadion je neka vukojebina a karta zato 200 dina. :zbunjen  :o

Pretres detaljan trazili su i patike da se skidaju ACAB.
Cela tekma uz dva bubnja ocajno navijanje bez pirotehnike i slabe iigre nasih igraca.

Pred kraj poluvremena neka deca obrazuju kop radnickog :zbunjen

Na pocetku drugog poluvremena neki klinac NAVIJAC radnickog je napravio neko sranje i zandar ga je poveo sa sobom ali ga je na kraju pustio.

Sve u svemu VELIKO CIMANJE u vukojebinu!!!! :bes

Pusti to sa cimanjem, mnogo je vaznije da je na pretresu bilo nimalo prijatnog pipanja po genitalijama pri cemu je jednom nasem pronadjeno nesto, pa je i priveden. zbog toga nije upaljeno nista na utakmici.

Kad su vec redari proveravali duzinu batine mogli su da ga nam malo izdrkaju  :bes

Ovo me podseca na basket u Vrscu gde je jedan redar izigravao Homoseksualca, a faca mu je bila sva crvena od blama jer mu nije bilo prijatno.

Из НС нас неколико креће возом а неки бусом или како већ, на улазу обезбеђење пипа као да ћеш бомбу да унесеш, значи баш стручно пипају, у копу око 700 људи(по мојој процени), у првом полувремену певамо одлично али само 2-3 песме, у другом мало слабије али је репертоар био већи, доста девојака данас(бјцз их скидо погледом - шмекер :D ), скупила се и нека дечурлија од Радничког, испраћамо играче громогласном песмом и сви кућама...

Навијање просечно, на моменте је лепо звучало, али све је некако ишло на силу.... бројност задовољавајућа, око 400 (по мојој процени).
Почело је са форсирањем нове песме(сада донекле већ и старе) ''на на на Зведа, оооо Звезда'' која се певала добрих пола сата. Затим је отпевана и (опет нова) песма која се певала против Чуке:
Због ње сам се родио,
за њу сам се борио,
и запевајмо сада сви,
о Звездо моја љубави!

Але напред Звезда ле....

Друго полувреме није вредно помена, сем Звезда олее, ооо Звезда оле...(опет око пола сата), и "дивљање" на крају текме, када смо звиждали играчима Радничког када исти имају лопту, и "Оооо оле"  када наши играчи имају лопту.


А на улазу стварно неки геј редари :batine  и при том још глупи (а који су паметни?)
Док је мене "контролисао", зазвонио ми је телефон. А редар одмах руку за џеп, и продере се: Шта ти је то?   ЈА: Телефон   РЕДАР: Па зашто звони и вибрира? (опет се дере)   ЈА: Па вероватно ме неко зове...   Онда је онако само глупо прећутао и пустио ме...:D  


             Видимо се у среду...
gt; > > ШИД < < <