Sam naslov dovoljno govori...sta mislite o sadasnjem podmlatku severa, o buducim generacijama koje ce predvoditi ...vase misljenja, poredjenja sa drugim mladjim ekipama itd....

Trenutno u prvom planu su Rodjen Los i Nasa Stvar...ima tu jos par dobrih grupica...north storm, avangarda,stomugromova...naravno tu su i podmladci belgrade boys-a...

Pozdrav

pa to je ok, :) sto da ne lepo je sto su zainteresvani za nasu tribinu,sto vise to bollje,namladjima svet ostaje hvala bogu :ruke  :ruke

Protekla sezona je bila veoma "plodonosna"  ;pljuga , tako da mozemo da odahnemo bar od brige za "buducnost" Severa.   :sampion

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

manje tuca izmedju sebe,manje koristiti nozeve..............

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"manje tuca izmedju sebe,manje koristiti nozeve..............

I pored ovih losih stvari, cini mi se da imamo dobru/svetlu buducnost.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

???? ??? ?????? ????? ???? ?????? ?? ?????? ?? ??? ???????, ? ?? ??? ??????? ?????? ?? ?? ?? ? ?????? ??? ????? ????? ???? ?? ? ??????? ????????? ??????? ?? ????????? ??????. ????? ??????? ?????? ?? ?????... ????? ???? ?? ??????? ?? ????? ?? ??? ?????? ???? ? ?? ?? ?? ??.

????? ????????? ?? ????? ???? ? ??????? ?? ? ?????????. ???????????? ???? ???????, ??????, ? ?????? ??? ??? ????? ??????? ?? ??????? ????? ?????? ?????? ??????? ???? ???? ?? ????????, ?? ???? ???? ????, ?? ???? ????? ?????? ?? ?????? ?????? ? ?? ?? ???? ??????? ???????? ???? ?? ???? ???????. ????????? ????? ???? ?????? ???? ???? ??? ?? ?????? ????... ? ????? ??? ???????????? ???????????? ?? ??? ?? ????? ????...  ?????? ?? ??? 50 ?????? ?????? ????????. ???????? ?? ???? ?? ????????? ?? ???????? ? ?? ????????? ?????? ? ??????? ?????? ? ??????? ??????????? ???? ? ?????? ????? ?? ?????? ?????. ?????????? ?? ?????? ?????? ?????? ?????? ? ???? ???? ???? ????, ??? ?? ????????!

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"manje tuca izmedju sebe,manje koristiti nozeve..............

? ?? ??? ?? ???? ? ??????  ???? ???? ?? ???? ????. ???? ?? ???? ??????????????? ?????? ???? ?? ?? ??????? ? ?????? ? ????????? ???? ???????. (???? ??? ?? ? ???-? ? ???? ?? ?????????).  :batine  

?? ?????? ?? ?????? ????? ?? ??????? ???? ?????? ???????? ?? ????????? ??????? ? ???? ?????????? ?????? ????????. ??????? ?? ???????? ?? ?? ??????? ?? ???????, ??? ???? ???????? ???? ?? ???? ????. ???? ???? ?? ?? ???????.

Quote from: "Boka"
Quote from: "cazzo_FCRS_forever"manje tuca izmedju sebe,manje koristiti nozeve..............

? ?? ??? ?? ???? ? ??????  ???? ???? ?? ???? ????. ???? ?? ???? ??????????????? ?????? ???? ?? ?? ??????? ? ?????? ? ????????? ???? ???????. (???? ??? ?? ? ???-? ? ???? ?? ?????????).  :batine  

?? ?????? ?? ?????? ????? ?? ??????? ???? ?????? ???????? ?? ????????? ??????? ? ???? ?????????? ?????? ????????. ??????? ?? ???????? ?? ?? ??????? ?? ???????, ??? ???? ???????? ???? ?? ???? ????. ???? ???? ?? ?? ???????.

Ali koliko sam cuo, lika na vojvodini je izbo neko iz prve ekipe, zar ne???
Samo mi to jako smeta, razumem one manje tuce, dodje se zna ko, polupa po par samara i istera doticnog sa sevra i gotovo.................... ali ovo....................... mislim da ce biti tesko iskoreniti tu vrstu "resavanja problema" na severu!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Nesha_cb"
Quote from: "Boka"
Quote from: "cazzo_FCRS_forever"manje tuca izmedju sebe,manje koristiti nozeve..............

? ?? ??? ?? ???? ? ??????  ???? ???? ?? ???? ????. ???? ?? ???? ??????????????? ?????? ???? ?? ?? ??????? ? ?????? ? ????????? ???? ???????. (???? ??? ?? ? ???-? ? ???? ?? ?????????).  :batine  

?? ?????? ?? ?????? ????? ?? ??????? ???? ?????? ???????? ?? ????????? ??????? ? ???? ?????????? ?????? ????????. ??????? ?? ???????? ?? ?? ??????? ?? ???????, ??? ???? ???????? ???? ?? ???? ????. ???? ???? ?? ?? ???????.

Ali koliko sam cuo, lika na vojvodini je izbo neko iz prve ekipe, zar ne???
Samo mi to jako smeta, razumem one manje tuce, dodje se zna ko, polupa po par samara i istera doticnog sa sevra i gotovo.................... ali ovo....................... mislim da ce biti tesko iskoreniti tu vrstu "resavanja problema" na severu!!!
ZAto su male tekme zakon,ali ne one male tekme kao drugi deo sezone 2003-2004,nego jesenji deo kad je kop bio strasno mali,ali pravi((Obrenovac,Cacak,Sartid......))))))zajebancija na tribini svi pevaju,ekstra>I sto se tice vecih tekmi ja vise ne idem na sever,na tekme tipa (rozenborg<lacio i sl)))jer sam uvek maler u uvek oko mene budu neki debili ,koji se napiju ,naduvaju,guraju masu,bas kao na poslednjem derbiju na Mari ,kada sam se nasao na 2 metra od onih debila koji su gurali masu,a posle je doslo do tuce,i ta tuca je pokvarila zadnjih 10minuta prvog poluvremena sa navijackog aspekta
OJ TIM JE PRVAK BIO
I OPET CE BITI ON
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION

Jos gore je to kad se neko potuce ostali ulecu a ne znaju i zasto,i tako se potuce ceo sever.....
Kad bi se ostali samo pomerili mozda bi tuce bile manje,po par samara i to je to...
Ali JBG...!!!
OALICIJA,HEMOFARM-POLICIJA!!!
-------------------------------------------------------------------
ZA SRBIJU ZIVOT DACU I ZA ZVEZDU NAVIJACU!!!
Vidi se ko su grobari...:D

pa valjda postoji neko ko bi trebao da drzi red na tribni, za kim mi svi pjevamo, taj nas vodi, taj bi trebao da odrzava i red i mir na tribini. (ne jedan nego vise njih, koji su to svojim stazom na tribini zasluzili)

Tema je bila buducnost severa a ne ko vadi nozeve ko ne...
Niko nista da napise povodom toga...
Po meni mladji zvezdarci (Nasa stvar) su odlicno odradili ovu sezonu sto se tice pegli i ostalih slicnih aktivnosti...rodjen los se krecu 200 na sat...definitivno buducnost Ultra Boysa
SMG (mladji) su krenuli tokom sezone i koliko znam ujedinili su se u nasa stvar...north storm odradili sve koreografije, brojni na gostovanjima, lepe fantomke, imali problema ali su skoro pokazali da vrede i na ulici...vatos locos per siempre - originalan transparent, dobri duksevi, odradili 1 koreograiju...formirani tokom ove sezone...

new wave i uzasno ludi rasformirani tokom sezone...

Slusaj giska neznam dal si clan neke od grupa koje si naveo ako jesi onda treba da znas da na severu jos uvek postoji jos jedna mladja ekipa koja je imala kiks na pocetku ali koja je veoma aktivno ucestvovala u svim koreografijama i isla na gosotovanja u velikom broju cele ove sezone.Od sledece sezone ce biti ispravljen i kisk koji sam pomenuo na pocetku ali i nastaviti da se bavimo svim aktivnostima na severu.

PS. Svim pomenutim grupama svaka cast na svemu sto su do sad ucinili i nadam se ce sledece godine biti jos mnogo bolje.

Pozdrav !

SAMO DA NAPOMENEM DA SMO MI IZ PODGORICE OFORMILI JEDNU GRUPU POD NAZIVOM ULTRA CREW KOJA BROJI DESETAK CLANOVA .MISLIM DA CE MO I MI DATI DOPRINOS U BUDUCNOSTI SEVERA.
VELIKI POZDRAV I PG.
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

QuoteSlusaj giska neznam dal si clan neke od grupa koje si naveo ako jesi onda treba da znas da na severu jos uvek postoji jos jedna mladja ekipa koja je imala kiks na pocetku ali koja je veoma aktivno ucestvovala u svim koreografijama i isla na gosotovanja u velikom broju cele ove sezone.Od sledece sezone ce biti ispravljen i kisk koji sam pomenuo na pocetku ali i nastaviti da se bavimo svim aktivnostima na severu.

Da, zaboravio sam da spomenem i rekao bih najmladju ekipu(po osnivanju) psycho unit...
koliko sam cuo skoro cela ekipa je promenjena od pocetka...dosta je zajebano odrzati grupu na okupu...jel ste vi cekali slaninare na novom beogradu???? ja sam video vas nekoliko(valjda)na samoj utakmici??!!! i jedan lik iz skole mi rece to...svaka cast ali mislim da morate jos da radite da bi ste ojacali grupu...kao na primer rodjen los...

kad ce godisnjica??? ;pivo

Pa nije North Storm ekipa koja je radila samo koreografije...sledi lepo iznenadjenje... namigivanje

Ja cu im cestitati,a dokazali su da im sledi lepa buducnost ukoliko nastave istim tempom...
:ruke
Nasa stvar je ekipa koja je okupila odlicne pojedince koji su se u proteklih nekoliko meseci izuzetno dokazali...uspeli su da izvuku ogroman teret mladjih ekipa,prosle sezone...
Rodjen los funkcionisu kao nepobediva celina,sto daje pecat njihovoj ozbiljnosti  u stvaranju ekipe koja ce biti medju najacim ekipama  u zemlji...

I,naravno medju najmladjim,ako ne i najmladja ekipa, koja ce biti oslonac Severa,i koja je od nastanka pokazala da je moguce pomeriti granice  u  odnosu prema  tribini,svakako je  Avangarda.

PU,ekipa koja je mnogo obecavala,i koja je na zalost bila potresana desavanjima koja i nisu nesvakidasnja za ekipe,ali kako im se to dogodilo na samom pocetku,malo su stagnirali...no,nova sezona...pa ce imati mogucnost da se vrate na pravi nacin...

Od mladjih clanova ekipa Brigate,Heroes... se i ocekuje da nastave  tradicijom svojih starijih..
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "Teta Mila"Pa nije North Storm ekipa koja je radila samo koreografije...sledi lepo iznenadjenje... namigivanje

Ja cu im cestitati,a dokazali su da im sledi lepa buducnost ukoliko nastave istim tempom...
:ruke
Nasa stvar je ekipa koja je okupila odlicne pojedince koji su se u proteklih nekoliko meseci izuzetno dokazali...uspeli su da izvuku ogroman teret mladjih ekipa,prosle sezone...
Rodjen los funkcionisu kao nepobediva celina,sto daje pecat njihovoj ozbiljnosti  u stvaranju ekipe koja ce biti medju najacim ekipama  u zemlji...

I,naravno medju najmladjim,ako ne i najmladja ekipa, koja ce biti oslonac Severa,i koja je od nastanka pokazala da je moguce pomeriti granice  u  odnosu prema  tribini,svakako je  Avangarda.

PU,ekipa koja je mnogo obecavala,i koja je na zalost bila potresana desavanjima koja i nisu nesvakidasnja za ekipe,ali kako im se to dogodilo na samom pocetku,malo su stagnirali...no,nova sezona...pa ce imati mogucnost da se vrate na pravi nacin...

Od mladjih clanova ekipa Brigate,Heroes... se i ocekuje da nastave  tradicijom svojih starijih..
Stvarno svaka cast spomenutim ekipama, mada mislim da je RL-u malo lakse jer zive u kraju gde nema ni jedne navijacke grupe od protivnickog kluba i jos + ultra boys su im starija braca koji su blizu i iz istog kraja...
Mislim da treba da se formira jos jedna ekipa na vozdovcu i kanarevom, tako sam cuo, javljam detaljnije informacije kada saznam nesto vise...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Dobro,ekipa KB-a je ista kao i Brigadira i Heroja...imali su od koga da uce...takve ekipe i ne mogu,a i ne smeju da iznevere!!!(ne bi bilo lepo  namigivanje )

Rodjen Los,imaju dovoljno svojih akcija,obzirom na to koje su godiste,a samo satisfakcija moze da im bude sto su tu "uz njih" UB!!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "Boka"???? ?? ???? ??????????????? ?????? ???? ?? ?? ??????? ? ?????? ? ????????? ???? ???????. (???? ??? ?? ? ???-? ? ???? ?? ?????????).  :batine

Verujem da si i sam svestan da ovo sto si napisao nema veze ni sa mozgom ni sa istinom. Ta provincija koju pominjes ti je oslobodila Beograd, ali ljudi koji su rodjeni u BG-u, eto, vole da za sve sto ne valja prozivaju provinciju, iako na njen racun zive.

Sto se tice buducnosti severne tribine, perspektive svakako ima, ali ja ne bih voleo da nam buducnost bude kao sadasnjost. Ima dosta mladih ljudi koji su se aktivno uljkucili u desavanja na severu i treba ih podrzati u tome. Medjutim, sadasnje strukture, i pored mnogo dobrih stvari u prosloj sezoni, nisu zadovoljile. Da ne pominjem opet Rozenborg, nozeve i slicno, ali ako hocemo da imamo buducnost, moramo prvo iz sadasnjosti da odstranimo mrtvo tkivo.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Quote from: "Teta Mila"Pa nije North Storm ekipa koja je radila samo koreografije...sledi lepo iznenadjenje... namigivanje
Nadam se da to podrazumeva i novu zastavu. Ne znam da li se ikome svidja sadasnja.
..baklje gore, pesma cigana...