Prekosutra (cetvrtak) tekma pocinje u 18 casova. Ne igra Bisevac, ali su retard Stancic i bolesni Pantelic pod znakom pitanja. Sigurno ce igrati Piksi Kovacevic taman da malo ojacamo na sredini. Stvarno imamo dosta losih igraca, Stancic, Lukovic, Perovic, Krivokapic... rezultat ne bih da prognoziram...

Stvarno je nezahvalno prognozrati rezultat, pogotov sto je prva tekma u pitanju. Evo mog predloga za tim: Disljenkovic - Markovic, Dudic, Miladinovc, Popov - Basta, Kovacevic, Jankovic, Milovanovic - Zigic, Stojanovic.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Ja stvarno ne mogu ni rezultat ni igru da prognoziram, ali sam jedno siguran, da ce kovacevic, ukoliko dobije dobru minutazu ostaviti srce na terenu, da ce biti igrac utakmice, ja mislim asistent a mozda i strelac(tesko), uvek je bio najbolji, i dok je vidic igrao tako da to od njega ocekujem iako nema igru jos uvek...
Ljudi bre, kada sam ga gledao juce na konferenciji na stampi sav sam se najezio, znaci decko je izgubio glas i poceo da place.... strasno... a kada mu je ljupko rekao da ce da igra u prvih 11 to je bio ambis, zahvaljivao mu se za vreme polovine konf. za stampu, znam ja da je on skoro 12 meseci bio van terena, ali to je ljubav... Ja mislim da je on jedini koji bi igrao i besplatno za zvezdu...
svaka mu cast...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Jaoooo, zaboravi da pitam da li postoji neki podatak koliko ljudi ide za rusiju, nisam bio dugo u reviji... znam da su neki otisli vozom, a da neki idu avionom, mozda se neko usudi i kolima...
Iako nema veze sa topicom samo da napisem jedan info:


Jedan moj prijatelj je sa 2 ortaka isao kolima za cirih i put tamo-nazad ih je izasao sve ukupno 150 E, nisam mogao da verujem da je tako malo...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Nesha_cb"Ja stvarno ne mogu ni rezultat ni igru da prognoziram, ali sam jedno siguran, da ce kovacevic, ukoliko dobije dobru minutazu ostaviti srce na terenu

????? ?? ?? ???? ???? ???????? ???? ?? ??????.  :(

? ???????: ??????????

Na zalost, nas tim jos uvek nije zavrsio letnje pripreme.  Ljupko jos uvek nema nikakvo resenje za odbranu; pravi rokade, premesta izbacuje, ubacuje, ali nikako da dobije dobru kombinaciju.   Po onome sto Ljupko kaze, Zvezda ce na Zenit da izadje u nekoj novoj formaciji.  Idemo sa neisprobanom varijantom na tim koji 3 godine igra u istom sastavu (!) i koji je u odlicnoj formi i ide na titulu prvaka Rusije.  Ono sto zabrinjava je da Ljupko kartu stavlja na Piksija Kovacevica.  Mozda Piksi i moze ovu utakmicu da odigra dobro, da izgara, dobija duele, sece lopte, pakuje,... Samo to je previse riskantno za fudbalera kome je ovo prva takmicarska utakmica posle 11 meseci pauze i to protiv najverovatnije najtezeg protivnika sa kojim ce Zvezda da igra do kraja leta 2005.  Nadam se da Ljupko zna sta radi, da svoju ljutnju zbog lose igre vecine fudbalera ne pretvori u igru "va bank" gde se sve gubi ili sve dobija a gde gubitak znaci totalni poraz i kraj sezone.  Ipak, prema onome sta prenosi beogradska stampa, mislim da su se Ljupko i vecina igraca pomirili sa porazom i pitanje je u ovom trenutku da ne bude gore od 2 razlike za Zenit.  Jedino ako Zenit ne odigra jednu od slabijih utakmica u sezoni a u Zvezdi sve klikne kako treba, bice vrlo rdjavih vesti iz St. Petersa.

Moja prognoza je gubimo oko petice; ne ispod 3 razlike.  U ovom slucaju Ljupko najverovatnije napusta Zvezdu.  Na zalost, Zvezdine evropske ambicije su se svele da ne dozivi katastrofu i izgubi sa casnih 2-0.  Kao klubovi iz Malte, Andore, Luksemburga.
impatizer

Quote from: "KizaLion"Stvarno imamo dosta losih igraca, Stancic, Lukovic, Perovic, Krivokapic... rezultat ne bih da prognoziram...

Mojne Kizo da mi Lukovica diras! :finger
Bez zezanja,slazem se da je protiv PSV u revasnu bio najgori na terenu i da osim novcane treba da istrpi i kaznu izostavljanja sa par tekmi,ali do te cuvene petarde,mislim da je bio najbolji i najpozrvtvovaniji uz Bastu.Setimo se samo svih onih asistencija u mecevima sa YB i PSV(1.tekma)...Mislim da je decko super-talenat i uskoro ce to i potvrditi,kao sto je Basta vec ucinio...

Ne bih voleo ali novi debakl bi nesta napravio u klubu ali nadam se da se to nece dogoditi.
Kovacevic i Markovic su velika pojacanja ali iskreno koliko su oni spremni ne moze tolika pauza da nista ne promeni pogotovo kod Kovacevica.

Sto se tice puta ne znam koliko je pametno to ici u Moskvu mozda je blize u Ukrajinu ili one balticke zemlje (nisam sad trenutno upucen u razdaljine) ali cini mi se da je to jeftinije i brze.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

bogami,ne znam,sto god da rade neka se cuvaju kerzekova i sto manje slobodnih udaracaza njih kako ne bi kerzekovu omogucili eventualni treci gol za redom iz slobodnjaka...
Jedno je sigurno posle prvih 20 min bez gola cemo da ih razvalimo namigivanje
acunajte na nas

Quote from: "Nesha_cb"Jaoooo, zaboravi da pitam da li postoji neki podatak koliko ljudi ide za rusiju, nisam bio dugo u reviji... znam da su neki otisli vozom, a da neki idu avionom, mozda se neko usudi i kolima...
Iako nema veze sa topicom samo da napisem jedan info:


Jedan moj prijatelj je sa 2 ortaka isao kolima za cirih i put tamo-nazad ih je izasao sve ukupno 150 E, nisam mogao da verujem da je tako malo...

Vozom ih otislo 66,kao i jedan bus sa ostatkom ljudi,jer su bile popunjene sve rezervacije za voz,pa nije bilo mesta.

Ja mislslim da bih obavezno sansu trebao da dobije PURKE!!!

"Batistuta Gabrijele za tebe je Purke-Pele!


Otkud sad odjednom taj pesimizam,izgubili smo od PSV-a a sinoc je taj
isti igrao egal utakmicu sa Arsenalom i malo je hvalilo da uzmu bod.
Na

Bolje da puknemo tamo ... mozda cemo ga tako lakse isterati   ;pljuga

Quote from: "Pjer"Otkud sad odjednom taj pesimizam,izgubili smo od PSV-a a sinoc je taj
isti igrao egal utakmicu sa Arsenalom i malo je hvalilo da uzmu bod.
Na
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

mislim ipak da cemo dobro proci u rusiji i da cemo ici dalje.

optimista sam sada kao sto sam bio pesimista pre aendhovena.samo zigic da proradi posle povrede.


nemoj da me pogresno svatite ali ja mislim da stojanovic nije Bog zna neki centarfor kao sto pojedini to kazu da je.
on je klasicni dzoker i nista vise.kad god je dobio priliku da igra 90 minuta nije dao gol.

Milim da sam u pravu.


Disljenkovic bi trebao da malo odmori na klupi.nije decko u formi.nemoj neko da misli da mislim da je los golman jer ga zaista gotivim i dobar je.ali posle petice u holandiji meni je logika da trebas da ga maknes jednostavno radi psihe.mozda gresim.


nadam se jer ovi momci:basta,jankovic i piksi mogu mnogo dobrog da urade na sredini terena i igrali mi svaku utakmicu.

ne razumem ovo:zasto se to odjednom Sarac ne forsira??koliko je dao golova zigic posle dobrih ubacenih lopti koji je dobio od sarca prosle sezone??mozda gresim.

licno ljupka vise gotivim od muslina ali se pitam ovo:zasto su kod ljupka stalno krivi fudbaleri a ne ljudi koji rade sa njima?
kaze ovo:oni su mladi ,neiskusni i treba sa njima mnooooogo da se radi.
pa cekaj ljupko to sve je mogao da ti kaze klinac od 5 godina.
ljupko koga si lagao i kome si prao mozak da sa ovom ekipom moze da se ode u LS???Bogu se zahvaljum sto nismo usli u LS jer bi svaku tekmu u goste izgubili i to ubedljivo sto znaci da bi se samo blamirali.
Mozda gresim.

pozdrav i ziveli.


ZVEZDA JE ZIVOT  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

Da li ce biti satelitskog prenosa?
Prosli put protiv PSV-a su rekli da nema pa je bilo. Zna li se ista u naprijed za ovo sa rusima?
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Da li je tih 100-nak navijaca otislo u St. Peters o svom trosku ili je Uprava organizovala put o njenom trosku?  Ako je ovo drugo u pitanju, da li neko zna koliki je godisnji budzet koji Uprava izdvaja za navijacke aktivnosti?
impatizer

Quote from: "Mitke"da li neko zna koliki je godisnji budzet koji Uprava izdvaja za navijacke aktivnosti?

nije velik, oko 45.000 evra godisnje - to pokriva gostovanja, koreografije (i za materijal i onom momku iz Meksika sto smislja koreografije), pirotehniku, majce (od cije se prodaje vrati kinta), banket za godisnjicu osnivanja Delija, odrzavanje navijackih prostorija i internet prezentacija.

obicno se potrosi manje od 45.000 a ono sto preostaje to ide onom vodji koji je trenutno sa najduzim "radnim stazom", za sada je to Mirko T., ali i on pola vrati u kasu.

Quote from: "UltrasLondon"
Quote from: "Mitke"da li neko zna koliki je godisnji budzet koji Uprava izdvaja za navijacke aktivnosti?

nije velik, oko 45.000 evra godisnje - to pokriva gostovanja, koreografije (i za materijal i onom momku iz Meksika sto smislja koreografije), pirotehniku, majce (od cije se prodaje vrati kinta), banket za godisnjicu osnivanja Delija, odrzavanje navijackih prostorija i internet prezentacija.

obicno se potrosi manje od 45.000 a ono sto preostaje to ide onom vodji koji je trenutno sa najduzim "radnim stazom", za sada je to Mirko T., ali i on pola vrati u kasu.

svaka cast svakome ali zar ima jos neko ko vraca pare u kasu ???a uz to, u ciju kasu ?