Ovo je da covek poludi!!! Taman sam ponislio da cemo ove da odvalimo, posle dobre igre u prvom poluvremenu, a ono PORAZ! :bes  :zbunjen POd hitno da dovedu nekog iskusnog pozadi jel ovako veoma sam skeptican za naredne utakmice. Poludecu koliko sam besan. :boks  :bes  :indijanac

e u picku materinu...stvarno onakve sanse, sjajna igra...i opet kurac.
perovica bi zatvorio u samicu nedelju dana...mladenovic...ne mogu da shvatim da covek koji se dugi niz godina profesionalno bavi fudbalnom moze promasit onakvu sansu u onakvom trenutku...
ne mogu da opisem kako se osjecam...
valjda ce biti bolje u norveskoj, igra obecava.
svaka cast lukovicu jankovicu i kovacevicu.
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Pa jebes mu mater koji smo mi tragicari... tanka je danas linija bila izmedju 4-1 za nas i ovog sto se na zalost dogodilo... da poludis, ajde da kazemo da smo mi jadna ekipa a ovi jaki, medjutim uz malo KONCENTRACIJE mogli smo da im damo 4-5 komada... to je ono najgore, uzas!  :bes
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Neka, bolje sad nego u odlucujucoj utakmici za plasman.
Dobro su igrali, to je bitno.
Samo molim boga da ne padnu psihicki sad i ne useru protiv OFK-a.

posle ovoga nocas bod protiv ofka ce doci kao kuca... :(
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Mislim da smo tehnicki mnogo bolji od njih kao tim,ali nista to ne vredi posle ovavog rezultata.U finisu meca nasi igraci su skroz pali,nisu imali snage niti da trce,niti da izdrze duele,a ovaj drugi gol...no coment.
Nazalost,utakmica u Francuskoj sada dobija epitet "odlucujuca",a mogli smo i bez toga.Cinjenica je da i bod iz danasnjeg meca ne bi bio los.Sta da se kaze,protiv Tromza samo pobeda...

ovako se nisam osecao ni posle PSV-a.Pratim Zvezdu ceo zivot(pa i nisam bas tako mlad)i bilo je tuznih trenutaka ali ova mi bas tesko pada.


Mislim i da se iz aviona vidi da NEMAMO ISKUSTVA.Kada vidis da je na semaforu 88 min. i rezultat je 1-1 u veoma vaznoj tekmi onda treba da se stane na loptu.Ali koji ce to covek da uradi u danasnjoj Zvezdi???Mladenovic??Mislim da je odigrao najgoru tekmu zadnjih 5 godina.E na ovakve tekme treba da se pokaze sta umes a nazalost mi smo samo pokazali nepreciznost,ocajnu odbranu i neiskustvo.

Nisu prazne tribine krive za ovo jer je i Baselu bio prazan stadion.

Licno ja se nadam da ce na zimu da se desi nesto veoma drasticno u prelaznom roku.

Momcima hvala sto su se borili i izgleda du su ukapirali da nose Zvezdin dres ali izgleda nije to dosta jer pojedinci NE umeju da igraju fudbal.

Samo da ne izgube protiv ofk-e jer tu treba pokazati na psiholoskom planu koliko smo jaki.

ZVEZDA JE ZIVOT..................................................

Ljudi, nakon lose igre i prolaza protiv Brage kukali ste. Veceras, kada smo odigrali mnogo, mnogo zrelije i nesrecno izgubili, opet kukate.
Tacno je da je Perovic zajedno sa Mladenovicem propustio sansu utakmice ali je ipak igrao mnogo bolje nego li prije.
Postoje tu stvari koje bi se trebale mijenjati, ali ne zaboravite da je ovo prva sezona nakon toliko susnih godina.
Bice sigurno u decembru promjena i ako sada tucemo Tromso, jos uvijek ima sanse da idemo dalje.
prema tome, strpljenja molim.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Mladenovic je usr'o motku.  Par puta dodavanje njihovim igracima, gubljenje lopti... Onaj promasaj, uzas.  Krivokapic je usao umjesto Perovica koji je htio da postigne gol, a imao je otvorenog igraca?!  Pa, ne zna se sta prije covjek da "osudi", zamjenu ili promasaj.  Trajkovic, umjesto da pametno iskoristi sansu koju je dobio on izbije loptu k'o da nije jeo 3 dana i pada gol.  Bisevac se postavio kod drugog gola k'o neki zesci pocetnik...  I nisam dobro vidio, ko je stajao ispred onog frajera koji je dao gol?  Mislim, mogao je barem nogu da postavi.

Par puta su izveli korner kao da su vodili 5:0.  Izvodjenje slobodnjaka, uvijek drugi igrac.

Neiskoristene sanse se uvijek kaznjavaju... uvijek!
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Pre tekme sam se samo molio da ne izgubimo,jer sam znao da i sa bodom imamo velike sanse,a ovako sa porazom moramo dobiti Tromzo i ici na pobedu vs Rome!
Ne znam koliko covek mora da bude glup i ogranicen pa da pokusava da postigne gol nekom parabolom,a pored sebe ima saigraca koji je prakticno u golu,ili koliko moras da si smotan pa da promasis 1 na 1 sa golmanom!
Za onaj njhov drugi gol najveci krivac Mladenovic,za koga sam tek veceras skontao sto se nije leba najeo u Rangersu,mada i`samo vas posmatram` Dudic  snosi veliku odgovornost sto nije uklizao!
I jebemu mater,skapirao sam jednu stvar- kada smo god optimisti (veliki) uoci neke tekme dozivimo razocaranje...

:(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(
E u pizdu lepu.....Jos ne mogu da poverujem sta se desilo!!!!!!
Neznam sta treba da uradi jedan profesionalac, pa da promasi one zicere????? Strasno, kazna je morala da stigne. Neshvatam zasto je Dudic stao u momentu kada je Rossi sutirao. Mogao je ladno da ispruzi nogu i da blokira sut ili bar da ga omete.... :zbunjen  :zbunjen

Toliko sam popizdeo da ne znam sta bi rekao. Ostavimo za sutra komentare.
Moramo dati momcima podrsku-njima je sigurno tesko kao i nama ( ali mi ne igramo ).
Idemo u Tromso po pobedu!!!! :ruke  :ruke  :ruke
onos grada, Ti si našega.....

:(  :(  :(  :(  Posle onakvih promasaja, sta se moglo ocekivati???
Ne znam zasto Dudic nije pruzio nogu kod suta Rosija???? :zbunjen  :zbunjen  :zbunjen  Sigurno je mogao da ga blokira ili bar da ga omete pre suta. Stojkovic je bio sjaja, nije kriv ni za jedan gol.
onos grada, Ti si našega.....

Ja bi samo voleo da mi neko objasni zbog cega su prekrivena dva slova kod natpisa toyota na istocnoj tribini?U cemu je stvar?Pa ljudi ne da nece biti odusevljeni kad to vide nego......

У табору Црвене звезде после утакмице са Базелом није било разлога за задовољство. Иако наш тим није одиграо лоше, није успео да дође акар до бода. Тренер Валтер Зенга и капитен Ненад Ковачевић су на конференцији за новинаре после утакмице рекли да остаје жал што су велика борбеност и залагање остали без резултата.

«Очекивали смо победу, урадили смо све што смо могли, имали добре прилике за гол. У првом полувремену смо више контролисали игру, али у фудбалу доста тога зависи од детаља. Из наше грешке Базел је на крају постигао гол и забележио победу. Пенал је противника вратио у живот. Играли смо добро, залагање је било максимално. После овог пораза морамо да победимо у Норвешкој», рекао је после утакмице наш тренер.

Ненад Ковачевић је био видно утучен што је меч завршен победом Базела.

«Била је тешка утакмица. Добро смо одиграли, али смо доживели пораз из којег морамо да извучемо поуке. У домаћем првенству противници можда не умеју да казне наше грешке, али искусне европске екипе то свакако умеју. Већ у следећој утакмици морамо да забележимо победу и наставимо борбу за прва три места у групи», рекао је Ковачевић.

Ово је доказ да нам је лига још увек слаба. Кажу, ако не искористиш своје шансе, на крају следи казна.

Мислим да је Кривокапић залутао у Звезду, не знам шта Зенга мисли са њим ?! Што није играо Миловановић? Бишевац и Дудић би требало да се продају, а Трајковић да игра у првом тиму уместо Јанковића... (или да се мењају)


С обзиром да је Стразбур добио, имаће 6 бодова и вероватно ће ићи даље. Остаје нам да одеремо Рому (наравно да победимо Тромсо), и довољан нам је бод са Стразбуром. Мислим да Рома нема неке амбиције за Уефа куп, и вероватно ће нам бити конкурент за треће место.

Или да Рома добије Базела, а Тромсо игра нерешено у Базелу ... онда је Базел четврти, видећемо још, има ту милион комбинација, следеће гостовање је Тромсо.

:( Ne znam. Meni je mnogo cudna utakmica bila. Prvo onaj nesretnik purovic igra rukomet u sesnaestercu :boks , a onda Dudic gleda igraca na 3 metra i zilet od gola :batine ??? Sta je Dudic kao pokrivao onoga na drugoj i pustio coveku da neometano puca??? Ili sto spomenuste, umesto da se doda coveku koji ima PRAZAN gol, izvode se neke atrakcije ?! Nadam se da gresim, ali kao da su prodali utakmicu...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

ja se ovako nikad u zivotu nisam osecao....ne znam izgubljen sam sasvim......
sve do 88 minuta po meni odbrana je delovala sasvim dobro,dudic,lukovic, bisevca, a Pyrovic?????ja ne mogu da verujem kako lose igra ovaj momak....

Au picku materinu...


Ne mogu da vjerujem da smo primili gol u 88.minuti poslije tragicne greske odbrane.Mislim da smo se opustili prerano,to nam je boljka ove sezone.Uglavnom,igrali smo prilicno solidno,bar sa moje perspektive,ako ovu utakmicu usporedimo sa onom protiv Brage mozemo da vidimo napredak naseg tima.


Podrska sa tribina je itekako nedostajala,zato smo i izgubili ovaj mec.

Bez obzira na poraz protiv Bazela ja i dalje vjerujem da ce nas tim da se kvalifikuje u narednu rundu takmicenja.  

P.S.Purovicu Baksuze
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

... i opet su svi ko picke igrali!!!
ja jos uvek ne verujem da smo dobijenu utakmicu izgubili! znaci tekma kao tekma, ma mislim sta reci, skoro nismo igrali protiv losije ekipe i umesto da ih odvalimo (moglo je opusteno biti 3:0) mi izgubimo! neki likovi nemaju srca! a ostali nemaju snage za 90 min. to je dokaz na kojem je nivou nas fudbal! ne smem da zamislim kako ce biti KADA PRODJEMO U NOKAUT SISTEM i u nekoj tekmi budemo trebali da igramo produzetke! no zivot ide dalje a samim tim i nase prvenstvo zato moramo da pobedimo na karaburmi i da im pomognemo nasim prisustvom! ali i dalje stojim iza toga da su iglali ko cave!!!

Ljudi ne ocajavajte, sta vam je, 15 godina nas nije nigdje bilo, i sam ulazak u Ligu UEFA je uspjeh... a siguran sam da ce nam se svi ovi promasaji vratiti..... nadam se vec protiv Tromsoa