drugi brazilac moze peskire da im dobacuje ;)
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Odredjeni su putnici za drugi deo priprema u Austriji. Sa zvanicnog sajta :

На списку путника су имена 26 фудбалера, а то су:

Иван Ранђеловић, Зоран Бановић, Бојан Павловић, Душан Баста, Милан Бишевац, Небојша Јоксимовић, Горан Адамовић, Ђорђе Туторић, Дејан Миловановић, Ненад Ковачевић, Ненад Милијаш, Никола Трајковић, Бошко Јанковић, Радован Кривокапић, Марко Перовић, Владимир Мудринић, Благој Георгијев, Никола Жигић, Милан Пуровић, Душан Ђокић, Такајуки Сузуки, Миланко Рашковић, Ели Тадеу, Душан Анђелковић, Александар Пантић и Младен Лазаревић.

Znaci Lazarevic danas potpiao........hmmm, onda nema nista od dolaska Adriana Martina. Tako sam i mislio! Umesto to sto su dali za Pantica , Lazarevica i bog zna kog ce  jos da dovode ustedeli, da dovode jednog kvalitetnog stopera.Ovako, lose nam se pise sa  Joksimom, neiskusnim Tuoricem i Adamovicem. Bojim se da im se ne desi isto sto se desilo onom nesretnom Miladinovicu sa PSV-om.

Quote from: "NightMare"Odredjeni su putnici za drugi deo priprema u Austriji. Sa zvanicnog sajta :

На списку путника су имена 26 фудбалера, а то су:

Иван Ранђеловић, Зоран Бановић, Бојан Павловић, Душан Баста, Милан Бишевац, Небојша Јоксимовић, Горан Адамовић, Ђорђе Туторић, Дејан Миловановић, Ненад Ковачевић, Ненад Милијаш, Никола Трајковић, Бошко Јанковић, Радован Кривокапић, Марко Перовић, Владимир Мудринић, Благој Георгијев, Никола Жигић, Милан Пуровић, Душан Ђокић, Такајуки Сузуки, Миланко Рашковић, Ели Тадеу, Душан Анђелковић, Александар Пантић и Младен Лазаревић.
I dalje smo tanki u odbrani, a ako ne uspeju da zadrze Zigica, bicemo i u napadu.
ko je punoletna, dobra je. Ako je maloletna... a cuj, niko nije savrsen...


Jel neko zna mesto detaljnije o Lazarevicu  i o ovom novom gomanu sto je potpisao veceras.

Sto se tice Reinalda on moze doci ali samo kao pozajmljen igrac jer je ugovorom vezan sa Psz-om i vrednost mu je 4milki a ove sezone je kao poazjmljen igrac bio u Santosu....Inace na njegovom sajtu nema nista o transferu ali cini mi se da je slika sa njim i u pozadini Mara,tako da to mozda i nesto znaci......A prica se da stoper dolazi iz Grcke,neki matori Nemac igrac Olimp... oko35g a mozda i neki Turcin koji je raskinuo ugovor sa Olimpijakosom....Sve u svemu videcemo na kraju sta ce biti mozda i sve dobro ispadne......
Stvarno gde ode Mladja i ko jos nedostaje na ovom spisku,vidim Krivomudrojoksimovici su tu...... :batine

Dakle, mnogo je nagadjanja zaista, ali ove price oko igraca Olympiakosa bi mogle da budu tacne, ako nista drugo logicne su zbog Bajevica. Inace, taj matori "Nemac" iz bratskog kluba bi mogao da bude zapravo Argentinac Gabriel Schurrer, kome zaista istice ugovor i koga mozda znate iz Real Sociedad-a. Sto se tice stopera Turcina, tu imaju samo nekog lika iz Tunisa. Takodje ako je verovati FM menadzeru, ovaj Lazarevic itekako ima potencijala. I sto se tice Mladje i ostalih koji nisu krenuli u Austriju, verujem da im je saopsteno da se na njih ne racuna i da traze novi klub.

Izgleda da je novi golman Zvezde Sasa Radivojevic iz Zete!
Blago nama... :bes
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Saša Radivojević novi golman Zvezde
Sreda, 28. jun 2006. 23:07

Bivši golman mlade reprezentacije SCG Saša Radivojević novi je čuvar mreže Crvene zvezde, javili su beogradski mediji.

Dvadesetsedmogodišnji čuvar mreže prethodno je igrao za novobeogradski Radnički i Zetu iz Golubovaca.

Crveno-beli su tako popunili "rupu" na golu, koja je nastala odlaskom Vladimira Stojkovića u Nant.

(MONDO)

Mladenovic ako se ne varam ide u Incon (Koreja)!

Da, u prvu si vare! Mladja ide u Koreji. Bar tako pise u novinama.... :zbunjen

Miladinovic fali na spisku. Cudi me da je poveo Krivog.

Ajde neka neko napise nesto o ovom Radivojevicu i ovam Lazarevicu. Koliko imaju godina.

Quote from: "Emperor"Saša Radivojević novi golman Zvezde
Sreda, 28. jun 2006. 23:07



Crveno-beli su tako popunili "rupu" na golu, koja je nastala odlaskom Vladimira Stojkovića u Nant.

(MONDO)

Upravo tako!!!

Quote from: "Emperor"Saša Radivojević novi golman Zvezde
Sreda, 28. jun 2006. 23:07

Bivši golman mlade reprezentacije SCG Saša Radivojević novi je čuvar mreže Crvene zvezde, javili su beogradski mediji.

Dvadesetsedmogodišnji čuvar mreže prethodno je igrao za novobeogradski Radnički i Zetu iz Golubovaca.

Dakle, piše ti za Radivojevića sve šta hoćeš.
Ne znam šta će nam, kad su tu Ranđel, Bane, Bajković ...? Doduše, priča se da će jedan golman na pozajmicu u banjalučki Borac.



Cao momci!

drago mi je da je Zvezda svaki dan prisutna u medijama i da dolaze novi igraci. Ipak ne shvacam, cemu gomilanje tolikih igraca-pogotovu u sredini i na golu?! Evo, sada uzesmo novog golmana, a vec imamo trojicu, dok onaj cetvrti (zaboravih mu ime) treba ici na pozajmicu. Ista stvar je i sa Lazarevicem. Pa zar mi nemamo vec "slicnih" igraca? Bilo bi nam pametnije da uzmemo dva ( a ne jednog) prava stopera, jer ako se Bisevac povredi, onda nam ostaje samo legenda Joksimovic. Takodjer nam treba jedan ljevi bek. Andjelkovic je za sada valjda jedini, a prosle sezone je odigrao svega 2-3 tekme od pocetka. I sad ce nam on biti oslonica na ljevoj strani?! Ne, nikako! U Zvezdi jos nista pokazao nije i pod hitno treba zamjena na toj strani.

Na kraju krajeva se ipak nadam da ovi nasi znaju sta rade i da ce vidjeti stvarne "rupe" u nasem timu, a ne samo uzimati igrace, eto samo reda radi.

sta to pise na sc da je zvezda dobila neocekivano pojacanje,tj. da nije stoper,o kome je rec???

"Iako su u Crvenoj zvezdi najavili da je angažovanje iskusnog štopera prioritet, osvajač "duple krune" u prošloj sezoni je doveo novog igrača za poziciju za koju je prvobitno istakao da je adekvatno pokrivena".
Ovo pise na SC. Iz ovog se da zakljuciti o kome je rec: Sasa Radivojevic-golman! Voleo bi da gresim ali 99 ´/ , siguran sam da je o njemu rec....

Quote from: "DelijaHH"Ista stvar je i sa Lazarevicem. Pa zar mi nemamo vec "slicnih" igraca? Bilo bi nam pametnije da uzmemo dva ( a ne jednog) prava stopera, jer ako se Bisevac povredi, onda nam ostaje samo legenda Joksimovic. Takodjer nam treba jedan ljevi bek. Andjelkovic je za sada valjda jedini, a prosle sezone je odigrao svega 2-3 tekme od pocetka. I sad ce nam on biti oslonica na ljevoj strani?! Ne, nikako! U Zvezdi jos nista pokazao nije i pod hitno treba zamjena na toj strani.

Lazarevic iz Zemuna je upravo levi bek, i to po sklonostima slican Lukovicu. Odlikuje ga pre svega dobar centarsut, i on sa Andjelkovicem treba da konkurise za levu stranu u odbrani. Ostaje jos da se dovedu stoperi, a licno mi najvise smeta sto ce "desetka" i naredne godine da pripada Krivokapicu :(

Quote from: "DelijaHH"Cao momci!

Andjelkovic je za sada valjda jedini, a prosle sezone je odigrao svega 2-3 tekme od pocetka. I sad ce nam on biti oslonica na ljevoj strani?! Ne, nikako! U Zvezdi jos nista pokazao nije i pod hitno treba zamjena na toj strani.

Andjelkovic je po meni jako dobar . Te 2-3 tekme koje je odigrao u Zvezdi je bio i vise nego solidan . Mislim da ce vreme pokazati da i te kako ima kvalitet