Tipkice su cudo sto bi rekao moj ortak iz stare garde ... tipkice jebu kevu  :flasa

ako znate o cemu pricam .....

p.s. imate svi pozdrav od Podbare ...  :flasa


svi smo mi cigani, manji ili veci ....... :rofl  :flasa

p.s. kizo reci deci koliki mi je ,,, ma ne to ....... nego iskju ...

Quote from: "Dacha od Bosne"Ako ti smeta moje prisustvo na ovom forumu nadji sebi drugi.

Hehe...zbog tebe da se sklanjam?!?!?!

Nebuloza je pominjati Hrista i veru na navijackom forumu-jer jedno s drugim ne ide nikako!Znaci-il' si iguman,il' navijac...a,ti vec sam odluci! ;pljuga


Da,tema...
Muslin otisao...Dzaja ostao...i?! :zbunjen
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

....In thunder, lightning or rain?"

Hehe, meni su bas simpaticne ove forumske magbetuse.  

'Ocemo li nazad na temu + garnirung?
impatizer

Jedina dva  :D ozbiljna usera :)  koja su se ukljucila u ovu raspravu (od 11 stranica) i napisala svoje vidjenje situacije iz svog navijackog ugla su Red Star Forever i White Power, postovi ostalih usera nisu ni za "Srpsku kafanu", nego za "Smece".
Mozemo mi ovde svi razlicito da razmisljamo, nikome nije zabranjeno ali jedno nam je svima zajednicko svi navijamo za Crvenu zvezdu, prema tome dajte, najpre ako pricamo o ljudima iz Crvene zvezde, da o njima pricamo s postovanjem. Jebiga, mene je sramota da adresa ovog sajta nosi ime "delija" na koje sam ponosna a dodjem ovde i procitam sa koliko mrznje se pise (nije bitno o cemu), bez medjusobnog postovanja i uvazavanja nema komunikacije, nema rasprave, bolje topic zakljucati. Takodje ne smatram da je forum mesto za pisanje referata i monologa vec za pravu razmenu misljenja, upravo ovakvu kakvu su ovde izneli navijaci Red Star Forever i White Power.
Jebote, nemojte da me terate da glumim predsednika Skupstine :D  i da se ponasate kao ona stoka od politicara, pa mi smo bar kulturni ljudi, znamo da postujemo svoje.  ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

????...?????????? ??????? ?????????? :)
????? ??? ??? ?? ????? namigivanje

Sta imas Lucky ti protiv Srpske kafane?  :zbunjen  :D

?????? ?????? - ?????? ?????.
??

?????? ?? ?? ??????? ? ???? - ???? ???? ?? ?????? ?? ??? ????? ?? ??????.
?????? ??????? ?? ????????????.

Jedno od pitanja za direktora KK:
Dokle se stiglo sa izgradnjom trena
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Jednu za drugom, uprava FK rusi veze sa svima koji simbolisu sportski i poslovni uspeh Crvene zvezde.  Muslin, KK, navijaci, bivsi igraci,.... Ko je sledeci?  Na kraju ce proraditi bageri, ali ne oni koji renoviraju stadion sa "5 zvezdica", nego oni drugi - petooktobarski.
impatizer

??, ??????...????? ??? ?? ?? ???? ??????? ??? ????, ?????, ????? ???????, ???? ?? ? ????? ????? ?? ?? ???? ???? : ?????????? ?????????, ????????? ???????, ???????? ?????????, ? ?? ??? ????? ???? ?? ???????? ????? ? ??? ???? ????? ??????, ?? ? ????? ????? ????????, ?????? ????, ???????? ????, "????? ????, ??? ?? ??????? ????".

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Otkud sneg u Junu,a i malo lici na bljuzgu :D

:lol:  :o

Daj nas provestli pa nam reci kad smo mi to ziveli u takvim vremenima? Pogotovo oni od 20/30 leta? Da to nije mozda bilo pod Ambrozom? Ili mozda pod Slobodanom? Ili mozda pod deMONOkratama? I zar je poenta da zivis kao mamlaz koji niti sta zna, niti ga sta interesuje i da budes iskljucen iz svih desavanja u svom okruzenju, nemi - pasivni posmatrac? To je valjda ideal, smisao?! Ne sumnjam da to i hoce oni cije su radnje mutne, bilo da su politicari,  bilo (sportski) rukovodioci (...), onda stvari, po njih, mnogo bolje i lakse funkcionisu. Bas sam iznenadjen da tako razmisljas.

'dobra vremena' - Za Nama ...

da nije tragicno, bilo bi komcino ...

Quote from: "lucky_star"??, ??????...????? ??? ?? ?? ???? ??????? ??? ????, ?????, ????? ???????, ???? ?? ? ????? ????? ?? ?? ???? ???? : ?????????? ?????????, ????????? ???????, ???????? ?????????, ? ?? ??? ????? ???? ?? ???????? ????? ? ??? ???? ????? ??????, ?? ? ????? ????? ????????, ?????? ????, ???????? ????, "????? ????, ??? ?? ??????? ????".

Eh ta stara vremena koja toliko cesto pominjemo kada se Dzaja spominje.. Prohujalo sa vihorom, bas kao i njegovo snalazenje i sposobnost da nas klub odrzi tamo gde mu je i mesto.. I tada su se politicari bavili sportom, ili mozda mislis da je potrebno da ti nabrajam imena od Radmila Bogdanovica pa do drugih... Istina, bilo je i drugacijih izleta, recimo Cvetkovic je bio ministar u SPS Vladi...

Bojim se da su u tvojoj glavi romansirana vremena koja su iznad nas. Malo vise kritickog pristupa istoriji ne bi ti skodilo... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Radza":
'dobra vremena' - Za Nama ...

da nije tragicno, bilo bi komcino ...

?? ?????? ??? ?? ??? ????.
??? ????????? ?????????-???????? ???? ????????, ??? ?????????? ?????, ???????? ????????? ?????? ???? ???? ? ?? ?? ???. ?????? ?????? ? ????????? "?????? ???????", ? ??? ? ??????? ?? "????" 60 ??????????? ????????? ?? ????????, ?????, ?????????, ????????, ?????????, ????? ???? ?????? ?? ????? ??????.... :(  :(

Quote from: "lucky_star"??, ??????...????? ??? ?? ?? ???? ??????? ??? ????, ?????, ????? ???????, ???? ?? ? ????? ????? ?? ?? ???? ???? : ?????????? ?????????, ????????? ???????, ???????? ?????????, ? ?? ??? ????? ???? ?? ???????? ????? ? ??? ???? ????? ??????, ?? ? ????? ????? ????????, ?????? ????, ???????? ????, "????? ????, ??? ?? ??????? ????".

Lucky,ta lepa,stara,dobra vremena ziveli su nasi matori!Bilo im je dojajno,i sve im je nesto sevalo da pomisle kako ce biti '20 years later'!!!
E,zato sad svi rade SAMO ono sto ne umeju,i trude se da najdublje umoce tamo gde se ne sme...
Mozda za 20 godina o5 bude sve na mestu (mada cisto sumnjam),a do tad-kom' opanci,tom i dzeri! :D
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

:bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes
???? ??? ? ????? ???? ?? ???????? (????? ??), ???? ?????? ??????!
?? ????? ????????? ??????? ????? ??? ?? ?? ?? ????, ??? ????? ?? ??????? ?? ????? ???? ?? ????? ? ????!
??????? ??? ?? ?? ????? ?? ??? ? ?? ?? ??!

??? ?? ?? ???, ???? ?? ????? ???????? ?????? ?????? "???????? ? ??????? ?????????? (?)!
?, ?? ??????? ???? ????? ??? ?? ???? ????!
?????? ???? ?? ??? ?? ????? ???? ????? ????? ?????? "????????? ? ??????????"...

? ???? ??????! ???, ???? ?? ??? ???????? ?? ?????, ?? ??? ?????? (???? ?? ???? ???????) ???? ????????? ?? ?? ???? ??????, ??? ?? ??? ??? ???? ??? ???????!
????? ??? ??? ??? ?????? ????, ?? ?? ??????? ????????...
?? ???? ???? ??????? ?????? ?????? ? ?????? ????? ???? ?????? ??????????, ???? ?? ????????? ???? ?? ??? ???????? ???????? ??? ???? ??????, ??? ?? ???? ????? ???? ?? ????? ???? ????? ???? ????????? ??? ??????? ???? ?????? ???? ? ??????? ? ?????? ?????? ?? ?? ????????. ??, ????, ????????? ?? ?? ????? ?? ?? ????? ? ????? ???????? ?????? ???? ???? ?????????? ????????? ?? ???????????? ????? ? ?? ?? ????? ??? ???? ? ??????? ???????? ??????, ? ???????? ??????! ??... ?? ?? ?????, ????????? ?? ?? ?? ?????? ??? ??? ??????...
?????? ??????, ???? ?, ?????? ?? ?? ??? ???? ????? ???? ???? ?????, ?????? ? ????? ??????: ???? ?? ??????!
????????? ?? ?????? ???????? ?????? ??????, ??? ??? ?? ??? ?????, ?? ???? ?????? ??????? ?????!

????, ??? ?? ???? ?????? ? ??????? ?? "????? ???? ????? ?? ?? ???? ?????? ????", ????? ???? ??? ?? ????? ?? ??????? ?????? ????? ????? ?? ???????? ???? ??????????? ?????? ??????, ?? ?? ????? ?? ?? "????? ???? ?????"...

???????? ?? ??????? ????? ????? ??? ??????. ??? ????????, ???????, ? ???? ????, ? ????? ?? ??????? ?? ?? ?? ?????? ? ?????? ??? ??? ?? ?????...?
????? ?? ?? ??????, ????? ????? ?????, ????? ?????????? ?????
?? ?? ?????? ?? ?? ?????? ????? ?? ?? ?????? ??? ??? ??? ????? ??????? ??? ??????????? ????? ???? ?? ????, ????...

??????, ???? ?? ???????, ??????? ??? ?? ???? ???? ?... ???... ??????????, ?? ?? ???? ???????.
?????? ?? ?????? ????????-??????! ??????? ?? ?? ????? ????? ?????? ???????? ? ?? ???? ??????? ?? ???, ??? ??? ???? ???? ??????? ?? ?????? ????? ?? ??????, ?? ???... ???? ???... ?? ????? ? ?? ??????? ? ?? ?????? ??? ?? ????? ??? ?????!

??????, ???????? ??? ?? ?????? ??-???? ?? ????????! ?? ?? ??????? ????? ?????! ???? ?? ?? ??-???? ?? ?????? ????? ? ?????? ? ????? ??-?? ?? ????? ?? ???? ????? ???????, ? ???????? ???? ????? ???????! ?? ??? ????? ???? ?? ?? ??? ????? ?????? ???? ????? ??-?? ? ????? ????????? ????? ???????...

??? ?? ??????? ?????????? ???? ? ?????? ?? ?????? ??? ?? ???? ?????? ???? ???? ??????, ? ??? ?? ????? ???????, ?? ?? ?? ?? ???????, ?????? ?? ?????, ??????????? ???????? ?? ??????? ???? ?? ???? ?????? ? ?????? ? ?????? ???? ?????? ?? ???? ????????????? ? ???? ? ??????? ????????????!

???? ???? ?? ???? ??????? ? ????? ? ??????? ?? ????????!!!

?????: ?????? ??????, ?? ?? ???? ???????

????? ?? ???????????? ????? ?? ?? ??????? ???????? ?? ?? ?? ???? ??????? ???????? ??? ?? ???? ?????????????? ???? ? ??.
?? ????? ????? ?? ?????, ??? ?? ? ?????? ????????? ? ?? ???????? ?????? ???? ????? (??? ?????????) ???????? ??????.
?, ??? ???? ???????, ???? ?? ???????? ?? ?????????? ??????????? ??????? ? ????????, ???? ???? ?????? ?? ?? ???? ?????????

??????? ????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "Senjak"? ???? ??????! ???, ???? ?? ??? ???????? ?? ?????, ?? ??? ?????? (???? ?? ???? ???????) ???? ????????? ?? ?? ???? ??????, ??? ?? ??? ??? ???? ??? ???????!

Prijatelju, (ovo ozbiljno mislim) iako se nas dvojica u zivotu necemo sloziti oko politike i nekih drugih stvari, manje vise znas da sam, recimo ja, bio prilicno redovan i u vreme kada nas je bilo po nekoliko stotina na Mari. Meni Dzaja nije svetinja. On jeste legenda naseg kluba, veliki igrac i zasluzan za mnoge uspehe kasnije. Danas, on je bleda slika onoga sto je nekada bio.. Necu da ponavljam sve svoje argumente sa prethodnih 12 strana topica, ali pokusaj da shvatis, Dzaja nije Sever i Dzaja nije Zvezda. Naravno da je puno ucinio za Sever, i u trenutcima teskim za nas (Sloba&Mira) ali to ga ne amnestira od odgovornosti za stanje u kojem smo danas...

I meni puca paja za WC-e i slicne kerefeke, mozda ce Bajevic doneti nesto bolje od Mukija, ali ne mogu da se otmem utisku da Dzaja nije istrosio sebe i da tu vise nema motiva, osim onog za samoodrzanjem i foteljom... :(

Nemoj da vredjas ljude zato sto misle drugacije. Nema potrebe za povisenjem emocija. Raspust je :) nema tekmi, letnja pauza, caskamo o tome sta bi bilo dobro da se uradi. Nas niko ni za sta ne pita. Niti sta odlucujemo, niti mozemo da uticemo. Caskamo o onome sto nas tisti...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Cibe bre na spavanje :bes  :bes

'Ocu WC sa sve crvenobelim plocicama, kad se olaksavam da mi svira "Eye of the tiger" :D

Joj Budishone kad se setim klonje u Vrscu, pozelenim. Moramo opet u taj Vrsac :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


???? ???? ????? ???????? ???? ???? ? ??? ???????...
?? ?? ?? ????? ?? ?? ??????? ?? ?? ???? ????? ?? ?? ?? ?????? ???? ? ??????? ???????? ????? ?? ????? ???? ???? ??? ???????? ??? ?? ??????? ??? ????? ?????? ??? ??? ?? ?? ?????? ?????? ?????? ?????? ?? ?? ?? ??? ???????? ??? ?? ???? ???? ?? ???? ?? ?????? ??????? ???? ?????? ?? ???????? ??????????

????? ??? ????? ??? ??? ???? ?????? ????? ????? ?? ???? ???? ??? ? ???? ? ??????? ?? ????? ?? ????? ?? ???? ???????? ???????? ?? ?? ??? ???? ?? ?? ?????? ????? ???? ????? ???? ????????

? ?? ??? ????? ?? ???? ??????? ???? ???? ?? ?? ?????? ?????, ??? ??? ????? ? ?? ???? ????? ?? ????? ?? ????? ? ?????? ? ??????? ???? ?? ??? ???? ?? ??? ????? ?? ?? ????? ????, ?? ???? ???? ??? ??? ??? ????? ??? ? ????? ? ????, ??? ??????? ? ????????????, ??? ?????????? ? ??????. ? ?? ????? ???? ?? ???????? ??? ????? ??? ? ?????? ????? ????????? ????? ???? ?? ????, ??? ??? ???????? ????????? ???????????? ??????? ????? ??? ?? ??????.
???? ??? ??????? ?? ????????, ? ?? ?????? ???? ??? ??? ?????. ?? ??? ???, ?? ?????? ????? ????? ??? ?? ?????? ???????? ???????

???? ??? ?? ?? ?????? ?? ???? ?????????, ?????????, ???? ??? ?? ?? ???? ???? ??? ?? ???? ??? ???, ???? ??? ???????, ???? ?? ???? ?????? ??????? ? ????? ?? ????? ???, ???? ??? ?? ????? ????? ? ?? ?? ???? ???? ???????? ? ?? ??? ?? ?? ?? ? ???? ??? ? ???????.

Ma niko ovde ne osporava niti umanjuje Dzajine zasluge.  Bio je najbolji igrac koji je ikada igrao fudbal na Balkanu.  Bio je tehniko koji je stvorio sampione Evrope i sveta.  Bio je direktor kluba koji je imao kuraz da odbrani Zvezdu od SM rezima i od podzemlja.  Za to zasluzuje najdublje postovanje.  Medjutim, cinjenica je da FK u poslednjih 5 godina ide nadole i da u njemu stvari nisu kako treba.  Treneri se menjaju bez obzira na uspeh koji postizu.  Zvuci neverovatno da jedan isti trener koji je u 2 svoja mandata osvajio gotovo sve domace trofeje oba puta biva najuren i to na vrlo ruzan nacin.  I jedanput je mnogo, ali kada se to ponovi po drugi put, uz gotovo isti scenario, onda je to simptomaticno i treba se ozbiljno zapitati zasto se tako nesto desava.  Nas klub nije u stanju da ima trenera koji ce da stvori tim i da ga vodi nekoliko godina.  Pogledajte ko je sve trenirao Zvezdu u poslednjih 10 godina: Ljupko, Pizon, Lazarevic 2x, Ostojic, Muslin 2x, Filipovic - prakticno koliko godina toliko i trenera.  Pa nasta to lici?  

Drugo, igraci se prodaju bez ikakvog reda.  U poslednje 2 godine prodali smo 2 kapitena i jedan je na odlasku.  Je li to normalno?  Da li postoji klub u ovoj nasoj nikakvoj 1. ligi koji je tako nesto uradio?  

Trece, Zvezdina omladinska skola je u totalnom kolapsu.  Ove godine gotovo ni jedan tim iz omladinskog pogona nije osvojio nikakakv trofej.  To da se dogodi u Zvezdi je slucaj bez presedana?  

Sve u svemu, mi nemamo trenera-vodju, nemamo igraca-vodju, nemamo igraca zbog koga publika dolazi na stadion jer cim se takav pojavi, odmah bude prodat.  Pa dokle ovako?  Dokle ce svaka sezona da pocinje od nule, od stvaranja tima, sa novim trenerom i novim kapitenom i istim praznim obecanjima.  Pa bar neka izadju pred navijace i kazu da nema druge nego da se zivi ovako kao do sada a ne da mi seruckaju po novinama o troskovima za stadionske sijalice.  Gluposti.  Sta ce mi super sijalice ako na terenu gledam tim koji nije ni do kolena timovima koji su stvarali Zvezdino ime i nacinili ga poznatim sirom sveta.  Nije Zvezda slavna po nekome iz uprave, zbog velikog stadiona, skupih sijalica ili bucnih navijaca - slavu je stekla jer je imala timove i fudbalere koji su igrali dobar fudbal.  Bez toga nema FK Crvene zvezde; sve ostalo uprave, zgrade, VP loze, klozeti, koreografije, reflektori, navijacke grupe,... sve to je samo dekor koji sluzi dobrom timu da bude jos bolji.  Bez dobrog tima sve to propada.  Jer nista nije vecno, pa ni Zvezda, ako se ne obnavlja i ako se ne drzi nivo stecen tokom proslih decenija.
impatizer