Evo, cekajuci utorak da postavim jedno pitanje na koje bih stvarno volio da cujem konkretne odgovore bez ikakvog prepucavanja. Sta vi mislite kuda Zvezda ide ako nam Bajevic ne dodje tj. ako opet spadnemo da moramo muku muciti oko borbe za drugo mjesto u nasoj ligi i izlizanom kupu UEFA?
Cinjenica da ako ne ove godine, onda barem u naredne dvije, Zvezda mora uciniti sve da se vrati na staze stare slave. Jedino nam neki dobar trener i dobra politika kluba u tome mogu pomoci. Evo, PSG doveo Vahida Halilhodzica (odrijesio kesu) i nakon sest susnih godina usao u LS i isvojio kup Francuske. Nama je proslo 12-13 godina. Nesto se mora uraditi.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "Dacha od Bosne"Evo, cekajuci utorak da postavim jedno pitanje na koje bih stvarno volio da cujem konkretne odgovore bez ikakvog prepucavanja. Sta vi mislite kuda Zvezda ide ako nam Bajevic ne dodje tj. ako opet spadnemo da moramo muku muciti oko borbe za drugo mjesto u nasoj ligi i izlizanom kupu UEFA?
Cinjenica da ako ne ove godine, onda barem u naredne dvije, Zvezda mora uciniti sve da se vrati na staze stare slave. Jedino nam neki dobar trener i dobra politika kluba u tome mogu pomoci. Evo, PSG doveo Vahida Halilhodzica (odrijesio kesu) i nakon sest susnih godina usao u LS i isvojio kup Francuske. Nama je proslo 12-13 godina. Nesto se mora uraditi.
poz
Dacha

Ne mozes da meris PSG i zvezdu ili bilo koji nas klub sa bilo kojim francuskim!!!
Moraju se pod hitno naci jaki sponzori i uciniti sve da se publika vrati na marakanu koja ce sa zadovoljstvom da gleda utakmice, a za to su potrebne neke druge stvari!!! Kako je KK nasao jake sponzore iako nije bio bas jak tim proslih sezona, znam da je na to dosta uticala gumena liga ali je potrebno da se avramovic samo malo vise angazuje!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Potrebno je naci sposobne i mocne ljude,kao sto su u Kosarkaskom klubu Zoran Andjelkovic i Goran Vesic,a potrbna je i pomoc ljudi koji su sada na polozajima,a spremni su da pomognu,kao za KK Surbatovic.
edan je Slavoljub Muslin

U nasem sportu ima para samo ako u klubove udju politicari koji ce na taj nacin sticati oredjene poene u odredjenim krugovima i preko sporta prati pare. To je bio slucaj sa Grobarima i Jul-om i sps-om, to je sada slucaj sa nasim KK i demokratama...

Dzaja je bio u pravu kada nije dozvolio komunjarama da udju u Zvezdu, ali kada posle petog oktobra nije dozvolio ni "novoj vlasti", shvatio sam da on nije branio Zvezdu nego svoju fotelju. A nazalost, u ovoj zemlji je sve politika, gospodin predsednik bi to morao da zna i da pametno odigra, pa da ne dozvoli da u klub udju politicari, vec njihove pare.

A kako gospodin predsednik nije ni menadzer, ni biznismen, ni ekonomista, vec samo bivsi fudbaler, taj film o sponzorima ce se tesko gledati....
Nazalost....

Nadam se da gresim...

Braco,da vam kazem sta ja mislim ( Muslin je htjeo u ligu sampiona ali izgleda da Dzaja i dalje nema namjeru da ide tamo gdje mi svi zelimo tj.nece da odresi kesu i da dovede prava pojacanja s kojim bi otisli u LS.Muslin je sigurno to trazio,nije dobio i cao drugari.Tu je kraj price.Svako ko prati sva ova desavanja ovih godina bice mu jasno<<DZAJA NE ZELI U LS>> barem ne onoliko koliko bi trebalo.Nadam se da grijesim,sve ce se vidjeti u avgustu.


NAJVECI OLOS SMO..... :zbunjen

Quote from: "CURVA NORD"Braco,da vam kazem sta ja mislim ( Muslin je htjeo u ligu sampiona ali izgleda da Dzaja i dalje nema namjeru da ide tamo gdje mi svi zelimo tj.nece da odresi kesu i da dovede prava pojacanja s kojim bi otisli u LS.

Aman,bre,narode...KOJU KESU??? :zbunjen  :o
O kojim (da ne ka
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Dobar je Dzaja... nije on kriv toliko - koliko dupeuvlakaci oko njega.

Eto, i to "Sta ako..?" se desilo. Mislim da Zvezda nikako ne ide dobrim putem, a da li ce se nesto promijeniti...
Ne zelim puno da komentarisem ali zivi bili pa vidjeli da ce mnogima dozlogrditi.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

????? ???? ???????, ??? ?????? ?? ?? ?????? ??????? ???? ???? ???????? ??? ?? ???????? ???? ? ?? ?? ???? ??????, ??? ? ?????? ??????? ???? ???? ?? ?????? ??? ?? ???? 75% ??????? ?? ?? ?????? ???  ? ?? ? ???? ?????? ????? ????, ??? ????, ??????????, ? ?? ?? ?????? ???? ???? ?? ???????? ???? ?? ???, ? ???? ????, ????????? ?????? ? ??. ?????? ??? ?? ?? ?????? ? ????? ??? ????? ? ??? ??????? ?????? ?? ????? ??????, ???????? ?? ??????? ????????? ??????. :(

Kizo,ne bih se slozio sa tobom da je Filipovic tako los trener.
Ja iskreno mislim da je on bio zrtveno jagnje te dve godine,da bi imao ko
da se okrivi za Zvezdin neuspeh.Zna se da ni Zvezda ni Partizan ne  
mogu tri puta uzastopno da osvoje titulu.Ipak,dok je on bio trener Zvezda
je kako tako igrala.Prosli smo Kijevo,pruzili smo dobar otpor Laciu.
Niste zaboravili da je Zvezda ispala od CSKA iz Kijeva za vreme Muslina.

Sto se tice Bajevica,iskreno mi je mnogo zao sto nije sve ispalo kako treba,
ali ko ga jebe.Nama trebaju ljudi kojima ce biti cast da budu u Zvezdi,koji
ce se za Zvezdu boriti.
Dakle mozda bi Pizon u ovom trenutku bio najbolje resenje.

Nema dobrog resenja na kratke staze. Cak i da Dzaja odmah ode, tesko da bi se neko snasao u haosu kakav je nas FK.. Normalan trener poput Bajevica u tako nesto ne zeli da udje. To vam je ista prica kao sa repkom, niko nece da bude selektor jer u savezu sede ljudi koji su sedeli i sede, a dokaz za to jeste da  ko zna ko ubija generalnog sekretara fudbalskog saveza.. Resenje je promena u politici i samom sistemu na kojem se zasniva FK. Sto pre u to udjemo, to cemo kao klub biti bolji, ovako cemo slusati informacije da odlazi trener koji je osvojio duplu krunu a njegova zamena ne zeli da bude Bajevic, po meni jedina adekvatna u ovoj situaciji. Od CL nema nista, mada cu svoje grlo naravno pocepati na tim tekmama na stadionu, ali to je nemoguca misija...

Bedak...  :(

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Zvezdinom timu je odsecena glava kada je Muslin otisao i danas, bez trenera i jasne slike koji igraci dolaze a koji odlaze, nas sampionski-duplokrunski tim sedi kao patka u vodi u vreme otvorene lovne sezone.  Nije pitanje da li cemo u LS, nego da ne bude bruka u prvoj rundi kvalifikacija pa da ne odemo ni u Kup UEFA.  

Bilo koji trener da dodje ima vrlo malo vremena da napravi tim kompetativan za ulazak u LS.  Zato je bio neophodan Bajevic, koji ima trenerskog stofa i koji je to mozda mogao da uradi u toku kratkog vremena.  Mada i u to sumnjam jer vremena da se tim sastavi prilagodi novom treneru i uigra je odista premalo.  Igracki kadar, stil igre, plan priprema u Nemackoj, izbor protivnika na pripremama - sve je to pravljeno i planirano dok je Muslin bio trener.  Novi trener to ili mora da prihvati, ili da se prestrojava u hodu dok ne izgura svoju zamisao, ili da sve to porusi pa pocne od pocetka.  Bilo kako bilo, pred nama zjapi prilicno neizvesna sezona.  Rezultati kao 0-3 protiv Zete isl. nece mozd biti neobicni u narednoj sezoni.
impatizer

Mozda Rajko Mitic... ;pivo  :flasa
edan je Slavoljub Muslin

A sta sad....

Ugovori sa igracima,trenerima se ne potpisuju za 5min.
Znci da ti pregovori i nisu ozbiljno vodjeni.
Samo me zanima DOKLE?
Svake godine ista prica
i opet opet opet opet opet tata kupio........

Mozda Seki... :ruke  :sampion
edan je Slavoljub Muslin

@ RedTroops:

Ako nemas nista pametno da napises, uzdrzi se od oglasavanja.

Imam i pametnije...
Mozda Deja Genije :)  ;pljuga


On je car,mislim da bi bio najbolji za Zvezdinog Tim-menadzera
edan je Slavoljub Muslin


Sportska centrala pise da je Ljupko Petrovic najverovatnije buduci Zvezdin trener.  Izmedju ostalog kazu:

"...Petrovic nije postavljao nikakve uslove oko svog dolaska i nije insistirao na ostanku nijednog od standardnih prvotimaca."

Dzaja ce najzad imati idealnog trenera - ne zahteva mnogo, ne postavlja uslove i dobro slusa.
impatizer

Quote from: "Mitke"Sportska centrala pise da je Ljupko Petrovic najverovatnije buduci Zvezdin trener.  Izmedju ostalog kazu:

"...Petrovic nije postavljao nikakve uslove oko svog dolaska i nije insistirao na ostanku nijednog od standardnih prvotimaca."

Dzaja ce najzad imati idealnog trenera - ne zahteva mnogo, ne postavlja uslove i dobro slusa.

...a i deo je "sampionskog tima iz Barija..."  namigivanje

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!