Sta se obazirete na tamo nekog lazarevica? Ko je taj decko uopste, nikad cuo! On je nula, sta on ima da prica....
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Ja volim kad oni pocnu rano da laju.

Quote from: "gaudi"Treba neko da obavesti tog decka da mi ove sezone igramo LS ;pljuga

:gold  za post godine. Amin.

Okanite se tog šupka grobarskog, takvi nam ne trebaju. Nego, kakve su šanse da pojačamo zadnju liniju? Priča li se šta?



Стварно један од постова године на овом подфоруму... И само толико о том дебилу, немојте више молим Вас није вредан тога...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Fudbaleri Zvezde su otisli u Austriju na pripreme, banja Lojperzdorf blizu Graca, ostace do 16. jula.

Spisak utakmica koje ce biti odigrane:

1) Zvezda - austrijski drugoligas Gratkorn, 5.jul
2) Zvezda - Mlada Boleslav (viceprvak Ceske), 6.jul
3) Zvezda - Sturm,9.jul
4) Zvezda - Liberec (prvak Ceske) 14. jul

Има ли неких новости о појачањима!?

Како пишу на спортске вести изгледа да ће можда Пецељ доћи, ако не ангажују неког страног штопера.

Quote from: "Sokol"Како пишу на спортске вести изгледа да ће можда Пецељ доћи, ако не ангажују неког страног штопера.
U slucaju njegovog dolaska ne znam kako bi nam mogla izmaci Liga Sampiona!

Na famoznom transfermarkt.de Pecelj se vec nalazi na spisku fudbalera Crvene zvezde. Ne znam koliko ce se to obistiniti, vec su zabrljali sa Reinaldom prosle nedelje, ali su tako isto postavili Georgieva, Pantica, Tadeua i Radivojevica jos i pre nego sto su potpisali. Nisam siguran koliko ce Pecelj biti srecno resenje, no uveren sam da je on manje zlo od Joksimovica ili Miladinovica. Pretpostavljam da je on doveden za ne daj boze, ako se ne nadje pouzdan stoper do kraja jula, i da ce on u stvari da bude taj neki 3. stoper kada pocne sezona, a mislim i da je doveden za male pare sto i dalje ostavlja mogucnost da se vise potrosi za nekog kvalitetnog stopera. Videcemo sutra-prekosutra.

Quote from: "slawisha"
Quote from: "Sokol"Како пишу на спортске вести изгледа да ће можда Пецељ доћи, ако не ангажују неког страног штопера.
U slucaju njegovog dolaska ne znam kako bi nam mogla izmaci Liga Sampiona!

Zaboravio si :rofl

Jebo vas Srdjan Pecelj. On igra za Inter iz Zapresica i ako se secate dao nam je gol u Zapresicu.
Covek koji moze da igra za ustase i da zivi u Zagrebu, neka se drzi dalje od Beograda i Zvezde.

Quote from: "Maj 25"Jebo vas Srdjan Pecelj. On igra za Inter iz Zapresica i ako se secate dao nam je gol u Zapresicu.
Covek koji moze da igra za ustase i da zivi u Zagrebu, neka se drzi dalje od Beograda i Zvezde.
Ako je ono post za titulu ovo je za vicesampiona......Pa naravno da nam takvi ljudski a i igracki fosilini govnari ne trebaju.......

Otisao je iz Zapresica jos prosle sezone, al sve to stoji...

Šta to znači, da nije nigde igrao godinu dana?

:batine

Jel to bolest Zvezde, da uvek dovode one koji nam daju golove, a inače pojma nemaju (Bogavac, Orahovac i sl.) ?




To je onaj smrad koji je provocirao na Marakani vise nego ostali i isprovocirao je Zigica...
Dao gol i kao nije se radovao,...

Smrad

Moze li neko da prenese vest sa Sportske centrale ko je to dobio ponudu koja se ne odbija i ko nas jos  napusta....?

jebem im mater kretensku, ortak poslao sms da se uclani al ne moze da se uloguje citav dan

Crvena Zvezda izravno u Ligi prvaka 2006/07.

Šala.

Ne.

Trebaju se poklopiti 2 uvjeta:
1) Talijanski klubovi moraju biti izbačeni iz euronatjecanja.
2) Danas je Fifa suspendirala grčki savez tako da ni oni ne smiju biti pomilovani i igrati eurokupove.

Šta se dešava?

Od izravno plasiranih klubova (16) se izbacuju Juventus, Milan i Olympiakos.
Izravno ulaze prvaci zemalja 11-18 mjesta Uefine liste: Galatasaray, Liberec, Cska, Austria, Šahtjor, Haifa, Zvezda i Legia.

To daje 21 izravno plasirani klub.

Iz 3.pretkola se izbacuju Inter, Fiorentina i Aek. Nakon što se oduzmu ovi klubovi koji su po novom izravno ušli u LP, u 3.pretkolo izravno ulazi samo 9 klubova.

Sistem je sljedeći:
1.pretkolo se ne mijenja: 11 pobjednika ulazi u 2.pretkolo prema već donijetom ždriebu.

2.pretkolo se mijenja tako da pobjednici 1.pretkola koji su trebali igrati protiv Zvezde i Legije u 2.pretkolu igraju međusobno: Cork-Apolon/Tvmk-HP


3.pretkolo:
-9 izravno plasiranih klubova
-13 ostalih pobjednika 2.pretkola
UKUPNO 22 KLUBA: 11 POBJEDNIKA IDU U LIGU PRVAKA GDJE SE PRIDRUŽUJU 21-om IZRAVNO PLASIRANOM KLUBU=32 KLUBA

PS:Sistem sam skinuo od jednog tipa sa bert.kassies foruma koji je stavio raspored što bi se desilo da Talijani budu izbačeni. A taj sam sistem prilagodio nakon vijesti o suspenziji Grka.


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!