Quote from: "NikolaFCRS":nene Postovani "Srpski orle", kakve to ima veze sa ljubavlju  prema ZVEZDI ?!? Pa bas zato. Zato sto volimo Zvezdu ne dozvoljavamo da se to radi sa nasim voljenim klubom. Hoces da kazes da zato sto nam je Zvezda u srcu treba samo da vicemo kako je najbolja, kako ima mocan tim itd.  Piksi misli navijaci su mala deca pa ce im zamazati oci nekim Ailtonom, Trisovicem i Kastiljom. Pa ljudi da se ne lazemo.
      Uz duzno postovanje prema njihovim karijerama, ipak se oni ne mogu uporediti sa igracima koje smo prodali! Imali smo jednog Kovacevica koji je majstorski kvario igru protivnika, a takvi igraci iako neatraktivni veoma su bitni za ekipu, i svakom velikom klubu je neophodan takav igrac.
     Dusan Djokic je prosle sezone radio kao zmaj, u toku utakmice znao je da preore protivnicki sesneasterac. Zato je i bio nadomak krune najboljeg strelca. A ove? Bitnije mu je da isteruje pravdu sa sudijama,da posle svake promasene sanse gestikulira rukama i mase glavom... Setite se protiv Bezanije kako je posle utakmice kidiso na sudiju, svakom saigracu koji je pokusao da ga smiri zustro i energicno se otimao! Da je 90 min. spartao terenom i natapao znojem dres voljenog kluba, ne bi imao snage da se onako otima. Samo bi cestitao protivniku (koji je uzgred bio bolji), otisao na tusiranje i vec od sutradan na treninzima krenuo da grize jos jace.  Igrom slucaja poznajem ga licno ( posto sam fizioterapeut radio sam sa njim u Obilicu dve sezone ) pa mogu da kazem da je dobar decko, normalan sto je najbitnije. Bio je takav i pre u Obilicu a i sad kada je kod nas.

Ali mislim da su se suvise opustili kiksevima rivala iz Humske, mislili su lako ce, ali danas ako ne igras u Zvezdi imas sanse da se dobro prodas samo ako protiv nje odigras maestralno, pa su onda motivisani vise nego ikad. Ovi nasi pak imaju drugi problem. Satro neatraktivni protivnik!? Pa da bi igrao sa tim ATRAKTIVNIM moras prvo ovde kod nas da budes prvi. Da zgazis sve ostale. Nadajmo se da su nasi to poceli da shvataju jer ja zaista, objektivno mislim da smo ipak kvalitetniji od Libereca.

Nadam  se da ako od 1. minuta krenu silovito (naravno bez srljanja,pametno) noseni nasim hukom sa severa, i ako na vreme daju prvi gol, mozemo se na kraju i radovati novim evropskim iskusenjima i predstavljanjima nasih navijackih sposobnosti!



:megafon С`ВЕРОМ У БОГА ,  ДО КОНАЧНЕ ПОБЕДЕ :megafon

Pa ovo da se povjeruje. Sad je Kovacevic neka velika igracina, a dok je bio ovde svi su Boga molili da ode.

Za tebe su Ailton, Trisovic i Kastiljo tamo "neki" igraci? Al je nekima apetit porastao u zadnje vreme.

Sta god Piksi, ili bilo koji drugi predsednik, napravi nece valjati jer je moglo i mora bolje. :nene

Нећу да коментраришем ништа сем ковачевића.

Правићемо ми њега од блата.

Стварно сте претерали. Сваки пут када завршим са читањем форума дође ми да повраћам. Пљујете по управи, појачањима, тренеру већ данима. Намерно нисам написао имена, јер то није ни битно, јер временом проћи ће и они, доћи ће други, али не заборавите једну ствар, наши су, ко год да су и како год да се зову. Само се мало присетите шта сте писали ранијих месеци, година, нема играча, тренера, управе  коју нисте пљували. Па тог истог Ковачевића сте хтели да убијете после Стразбура због фаула који је направио. Смирите се мало, радите свој посао најбоље што можете (долазите на стадион, навијајте), не верујте свакој новинарској патки, сваком плаћенику који је за пар црвених спреман и по мајци својој да пљује.

На крају крајева, незадовољни сте радом управе, тренера, и не желите да то задржати за себе, хоћете то да прокоментаришете са неким, није проблем, данас ћете доћи на утакмицу, па лепо са својим другарима причајте, критикујте, пљујте, али не овде, ово није место  за тако нешто (није место за коментаре које сте написали у последње време, критика је ОК, али ово пљување стварно мора да престане).

Quote from: "Sima"Boka prijatelju, ja igru necu da komentarisem, jer mi nemamo igru. ......

Симо јел треба да после годину дана и дупле круне,  запевамо са Севера Пикси одлази??? Не знам која је поента твоје приче? Ако је то поента били бисмо врло неозбиљни.

Многи европски клубови немају игру, а улажу милионе евра у играче.

Што се тиче Пиксија, јел ви стварно мислите да председници других тимова у Европи гледају све утакмице својих тимова??? За ког курца онда служе Стојановић,и Василијевићи и њима слични на Маракани и осталим стадионима? Много власници клубова појма немају о истом спорту... Срећа наш је био врхунски играч.

Што се тиче залагања играча, јел и ту Пикси можда крив? Јел треба да их он јури по терену и бичује? Пикси је по мени крив због Лековића, ЦЗ Маркетинга и сајта, а остало одрађује сасвим ок.

Ajmo momci, malo lezerno! Vjerujmo u nas tim, valjda cemo proci dalje (ujedno bi to meni bio najljepsi rodjendanski poklon ;pljuga )

Zivjeli!

Ајде да зачиним мало:

Имам проверену информацију да је Дујковић виђен у Булевару како купује намештај... Да ли опрема стан због повратка у земљу или је нешто друго у питању... :D  :finger

Dobro je da ne mogu da gledam jeb. utakmicu na jeb. Pinku...
VEC JE 1:0 za Liberec... :zbunjen  (od 1.min)
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

људите јел видите да нам је срећа окренула леђа  :(

Boze dragi, pa gore ne ide  :(

Mislim da se po vidjenim igrama u zadnje vrijeme Bajevic tako i tako ne bi dugo zadrzao na nasoj klupi. Jednostavno fali trenerov rukopis, mada to kroz raznorazne promjene i nije toliko zacudjavajuce...

мислим да треба сада да иде.

све кредите је потрошио.

Bugarce igra toliko lose da nije ni cudo sto ga je zamenio u 17 minutu.

QuoteDobro je da ne mogu da gledam jeb. utakmicu na jeb. Pinku...

Брат зар не преноси ртс сателит?

Бугар је ваљда повређен. А ови што стално жвижде могли би да направе неку групу која се зове Жвиждук. Попели су ми се већ негде тим жвижданјем...

Bisevac ce na gol??? TESKO NAMA...Ne mogu da verujem sta cujem...

Reporter predlaze da Ailton stane na gol - posto je korpulentan :rofl .

Koja tragedija...


PS Pa mamu im ja njihovu smrdljivu RTSovsku, ako prenose - ostao sam kod kuce, jer su svi rekli da ce biti na Pinku Extra...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Уф добро је што је Бишевац стао на гол иначе....... било би  :jebanje

Izvinjavam se za dupli post, ali upravo reporter kaze da odjekuje "uprava napolje"... :(

Kaze da nas je Bisevac spasao tezeg poraza...
Stvarno ne znam sta da kazem. Sto bi rekli - nisam pametan...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Onaj Dejan Mikulic (ili kako se vec zove) na radiju je stvarno picka nevidjena!!! Kako se nasladjuje i ruga Zvezdi. Kako nas ponizuje, pa to je nevjerovatno!!! Mislim, da smo losi, jesmo, mozda i gore jos od toga, ali kao komentator trebao bi se drzati nekog neutraliteta! Kao sve se vraca, sve se placa zbog Brage, a Partizan je zasluzio prolaz zbog poraza od Tikve! Mamicu mu jebem!

I sutra ce opet biti kako su novinari naklonjeni Zvezdi. Interesuje me sta ce biti sa trenerom, u neku ruku bi promena dobro dosla, vec 4 sedmice ovi igraju zajedno i nikako da sloze dva dobra napada zaredom, mozda jeste vreme da se menja. Igraci kao igraci treba neko da ih malo stisne da igraju a oni imaju kvalitet. Vidicemo sutra, sve u svemu ako Dujkovic dodje solidna je zamjena, mada nebi reko da je bolja. Sto se uprave tice nemoze da se promeni iz petinih zila sve za jednu ipo sezonu.
i delije jebemo najzrelije...

on MORA  da ide !!!

sto se tice uprave mislim da oni rade sasvim ok.

piksi je jednom rekao sledece: igrace moramo da prodamo jer u ovoj zemlji samo tako moze jedan fk da prezivi.to je ziva istina.

istina je isto da je pokusao da zadrzi zigica sto duze sto smo svi ovde pozdravili,kovacevic je truba kojeg smo ovde psovali 1000 puta,jankovic nista nije pokazao ove sezone u nasem dresu i tu smo se slagali sasvim ok,bisevac je zadrzan do zime i ako su ga trazili da odma prodje,randjelovic je veoma dobro zamenio stojkovica.



ljudi iskrono isto moramo reci da nocas ni gram srece nismo imali. primamo gol u 1 minutu,sudija ne priznaje nam gol,randjelovic pravi katastrofalnu gresku a covek je branio savrseno do sada.


ljudi glavu gore i idemo dalje!!!

Bajevic ide sigurno, jedino ako Stojkovic ne kaze e ona ostaje reko sam. Bajevic je dobar trener sa jakom ekipom sa zvezdom nije nista ekstra uradio, u ligi je prvi za sto zvezda ima "kvalitet" za nasu ligu, a u evropi mu to ne pase. Dujkovic je sa prosecnom Ganom izbacen od Brazila, ali je imao na izboru koga je hteo iz Gane, nije dolazio na gotovo vec zvao sta mu odgovara. Jeli ma neko treci ko bi nam dobro dosao a da je realno?

Sto se uprave tice protiv njih nemam nista, djaju smo trpili mozemo i njih par godina, ako ne ide onda prozivati a ne posle prve krize. Sacekajmo malo nemoze vako stalno. Ja sam za Muslina ali je to nerealno sada covek dobro radi u Rusiji.
i delije jebemo najzrelije...

Лепо преспавајте вечерас, сумирајте утиске у главама па сутра коментаришите.
Овај топик ће бити закључан до сутра.
Свако отварање нових топика везаних за вечерашњу утакмицу биће санкционисано баном за ауторе истих!