Gde i za koliko mogu da kupim ili uradim fantomke.Mogu i neke polovne GATE 7 fantomke

Imam sive fantomke, velicine XL. L velicina nema vise.
Crne fantomke ovakve sam takodje imao, ali i to je otislo. Mogu da se naruce. Na fantomkama nema nikakvog veza. Cena je 1300 din.




Takodje ima i teget fantomki Caffe, sa rajsferslusom preko celog duksa. Cena te fantomke je 20 EUR.

Prodajem fantomke . Cena 1300 din . sve velicine . Fantomke su ciste , bez icega

#3 October 06, 2008, 06:17:19 PM Last Edit: October 06, 2008, 06:23:45 PM by luconi
Ако неко има црне фантомке без икаквих обележја нек јави!!!


Има фантомки црне боје, као на овој другој слици што сам поставио. Рајсфершлус није од доле, него од врата, разумеш.

Колико тражиш?


1400 дин. тренутно нема ал може да се наручи и да се брзо среди.

Е ову кад бих нашао...  ??? ??? ??? ??? ???


Ниси ти НИНЏА :D :D

хахаха, не сери мунзе, много је добра!


Било која фантомка произведена у Србији је квалитетнија од ове Менталита Ултрас. Мислим на квалитет памука. Чини ми се да те МУ фантомке коштају најмање 30 евра.

#11 October 08, 2008, 06:33:47 PM Last Edit: October 08, 2008, 06:36:16 PM by luconi
Није веруј ми, нису ни мало јефтине, 65 е, плус тамо вамо док ти пребаце жабари изађе равно 78 е, тако да... >:( Уосталом погледај каталог па се увери http://www.mentalitaultras.com/catalogo.php


Quote from: KizaLion on April 16, 2007, 10:48:31 AM
Imam sive fantomke, velicine XL. L velicina nema vise.
Crne fantomke ovakve sam takodje imao, ali i to je otislo. Mogu da se naruce. Na fantomkama nema nikakvog veza. Cena je 1300 din.




Takodje ima i teget fantomki Caffe, sa rajsferslusom preko celog duksa. Cena te fantomke je 20 EUR.
киза како бих могао да наручим сиву фантомку?