PIKSI, KUPI IH SVE!
ZVEZDO, ZGAZI IH SVE!

SVE IH PRODAJ VRATI NAM BOGAVCA!!!VRATI NAM BOGAVCA,VRATI NAM BOGAVCA!!!

mislim  kada bi ovi doshli bugari i josh ta velika tajna nadam se da je dobar igrach i da nam zigic ostane... onda mozhemo da mirno udjemo u kvalifikacije za LS>
Pala je Atina,pala je Vizantija,pasce i Tiranija koja navija da se stvori velika albania"

OCU KUCI!!!!

Julijano na "Marakani"?
M. M., 26. decembar 2005

Jedna od novogodišnjih želja Crvena zvezde je da angažuje Marka Julijana (33), italijanskog internacionalca koji trenutno brani boje španske Majorke. Krajem avgusta uspostavljen je kontakt preko trenera Valtera Zenge, vođeni su ozbiljni razgovori, ali je na kraju provereni defanzivac ostao veran klubu sa Kanarskih ostrva.
Ipak, na pomolu je nova epizoda oko dolaska Julijana u Beograd, a misiju pregovarača u ovom transferu ima i Siniša Mihajlović, koji na ovaj način želi da pomogne bivšem klubu u kojem je stekao svetsku slavu.
Lista potencijalnih "stranaca" je uvećana, a na njoj su i dalje: Kaje i Novaković (Liteks), Georgijev (Slavija), ali možda još neko ime, pošto menadžeri nude igrači iz svih krajeva sveta, od Afrike do Brazila. U klubu ne žele da špekulišu, dok posao ne bude završen.
- Naša je želja da dovedemo pojačanje iz inostranstva, a da li ćemo uspeti, videćemo do kraja prelaznog roka - kaže sportski menadžer Stevan Stojanović.
Zvezda je svakako postala atraktivna za evropske igrače, a mnogo zavisi i od moći budžeta, koji će svakako biti uvećan posle brojnih sponzorskih ugovora.
Inače, prvo okupljanje novog Upravnog odbora Crvene zvezde zakazano je danas za 10 časova, kada će biti usvojen plan rada kluba u 2006. godini.
NUDE IM I KASTROMANA
PRED prelazni u opticaju je uvek mnogo kombinacija, pa su menadžeri, koji ovih dana opsedaju "Marakanu", čelnicima Crvene zvezde ponudili i Lukasa Kastromana, člana argentinskog Veles Sarsfilda, mnogo poznatijeg kao nekadašnjeg prvotimca rimskog Lacija.
Ipak, realno, realizacija ovog transfera je malo verovatna, jer se radi o jednom od najboljih fudbalera argentinske lige. Niti je Velez spreman da se odrekne njegovih usluga, niti je Zvezda finansijski sposobna da plati potencijalnog argentinskog reprezentativca.


NUDE IM ARGENTINCE
GALjARDO, ORTEGA...
PRED prelazni u opticaju je uvek mnogo kombinacija, pa su menadžeri, koji ovih dana opsedaju "Marakanu", čelnicima Crvene zvezde ponudili i trojicu veoma poznatih argentinskih fudbalera: Arijela Ortegu (31 godina, Njuels Old Bojs), Marsela Galjarda (29 godina, River Plata) i Lukasa Kastromana (26 godina, Veles Sarsfild).
Sva trojica su svojevremeno igrala na Starom kontinentu: Ortega u Parmi i Fenerbahčeu, Galjardo je bio "poslovođa" Monaka, a Kastroman član rimskog Lacija.
Ipak, realno, realizacija ovih transfera je malo verovatna, jer se radi o veoma kvalitetnim i skupim fudbalerima.

Ako je vjerovati SC, Kastroman i Ortega su blizu Marakane, kao i Julijano. Galjardo je rezerva, ako propane transfer Kastromana ili Ortege.

Ali najbolja vest je da niti jedan od ovih gore pomenutih ne utice na dolaske Caillea, Jelenkovica, Gutija...

Meni se cini da ce Zvezda imati bar 4 nova lica na proljece, a svi pojacanja u svakom smislu te reci.

Napred Piksi i Dika  :sampion

U ostalim vestima, na mracnoj strani grada hoce da angazuju Giovanni Elber-a.

Quote from: "SerbianEagle"Ako je vjerovati SC, Kastroman i Ortega su blizu Marakane, kao i Julijano. Galjardo je rezerva, ako propane transfer Kastromana ili Ortege.

Ali najbolja vest je da niti jedan od ovih gore pomenutih ne utice na dolaske Caillea, Jelenkovica, Gutija...

Meni se cini da ce Zvezda imati bar 4 nova lica na proljece, a svi pojacanja u svakom smislu te reci.

Napred Piksi i Dika  :sampion

U ostalim vestima, na mracnoj strani grada hoce da angazuju Giovanni Elber-a.

Kastroman mi je jedan od najomiljenijih igrača iz perioda dok je igrao za Lacio, a od preostale dvojice mislim da je Galjardo bolja opcija jer Ortega je vrlo zajeban lik, prgav je i užasno tvrdoglav, nemoguće je sarađivati sa njim na bilo koji način. Ali, i Turci su jako zajebani, tako da je Arijel morao da pobegne iz Fenera glavom bez obzira.

No, Sportskoj centrali nije baš previše za verovati, tako da se ne ložimo previše. Ako bude, biće super...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Ponovno se spominje i Julijano. Kazu da Mihajlovic potpomaze pregovorima i transferu. E sad, koliko je sve to tacno...

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Evo vam i druge spekulacije posto se prica puno o juzno amerikancima! AILTON koji se nimalo nemoze uklopiti u Besiktasu je najavio da ce 100% napustiti besiktas. Ailton je bio najbolji strelac u Nemackoj i igaro je za Werder kai i za Salke04. Za Elbera do jaja ko zna? Tu je i RECOBA. Njemu istice ugovor a mozda nam je on ta velika svetska tajna?

Без жеље да омаловажам било ког играча од горе поменутих, али... Тек сада је процурело у јавност да летос рецимо Рамбо није дошао јер је скуп за Звезду а не као што је шпекулисано да се сам нудио а да га Пикси није хтео... Један такав играч нам је по мени био довољан да реши све што је овом тиму недостајало у јесењој полусезони... А ови аргентинци, бугари, и господин италијан - Јулијано, су по мени ислужени играчи за које ће се потрошити не мање пара него да се довео краљ Бразила Рамбо ПетковиЋ... Кастроман - дечко који је у Италију доведен као екстра таленат а отишао као тотални промашај, Ортега и Гаљардо добри играчи али матори, зар не??! Јулијано такође у годинама, једино да будем искрен непознаница су ми ти бугари, али у сваком случају ко год да дође добро је дошао, ако Звезда има користи од тога, а моја једина и највећа жеља је Рамбо јер он ће играти овако врхунски још годину, две максимум, после тога и он ће бити за старо гвожђе...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Haha, dobre sale nikad dosta  :rofl
Elber ce kod komsija, a ostali kod nas.
Opet iste price kao i ljetos, i opet se ljudi primaju....

Bas tako Johnny Blaze! Ja licno SC gotovo nista ne vjerujem, sve su to "patke". Nema se sta pisati, pa ajde iz 100 razlicitih uglova, na 1000 natezanja da spojimo konce, pa da ispadne mogucnost kako bi neko mogao doci kod nas. Stvarno lose...

Ako mi dovedemo onu dvojicu iz Litexa i onog Georgijeva (koji je skup), i kad bi se rijesili vec dosta puta recenih Da Silve, Dramana, Miladinovica, Krivokapica, Mudrinica i Stojanovica dobili bi smo mnogo, vjerujte mi. Kakvi Kastromani, Ortege itd. Sanjati se moze, ali treba ostati realan...

Poz.

Evo veceras su sami sebe demantovali sto se Elbera tice, covjek potpisao za neke Brazilce...
Dobro ti kazes...
Da su dvojica iz Bugarske + Milijas i svi sretni..

Naravno da su neki prelasci u domenu naucne fantastike ali...
Zvezda od 2006-te ulazi u budzet Toyote sto automatski znaci mnogo vise love nego ove godine.
U upravni odbor su usli neki ljudi cije kompanije definitivno mogu poboljsati nas budzet pa stoga nije ni nerealno ocekivati neko znacajnije pojacanje. Nama bi definitivno trebao neko ko ce nositi 10-ku i ko ce graditi nasu igru kao sto je to nekada radio Piksi. Naravno, potrebno je imati jos neke igrace za odbranu i zamjenu za Zigicev odlazak.
Sve u svemu, vidjecemo sta donosi ovaj prelazni rok.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Ja uopste nisam gadljiv na te `istrosene` igrace koji se pominju!
Bolje imati profesionalca koji je svasta prosao i zna sta treba da radi pa makar on bio i istrosen, narod ce se primiti, a i zapad ce nas vise ceniti!
I ne razumem sto je to kao san?
Pa ako mogu razni Fenerbahcei, Besiktasi, Olimpijakosi, Lokomotive da imaju poznate igrace mozemo i mi, veci smo klub od svih tih!
Jesu oni bogatiji, ali i mi stajemo na noge, tako da mislim da nije nerealno...

Red Star Forever je rekao ceo smisao tih transfera... Bolje dovesti jedno pravo pojacanje, nego neke dede ili promasene fudbalere. Meni bi od Deda Mraza samo Rambo bio dovoljan u CZu, i Milijas, kad je vec tu :D .
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Piksi najavljuje El Burita i jos nam samo fali El loco (Martin Palermo)!  :lol: Zigic - Palermo bi bio strasan tandem  ;pljuga

Ma sve je to patka ne gine nam Batko Batkov i Trifon Ivanov  :lol:

Ali cela ova situacija me ohrabruje na neki nacin! Secam se da do pre neku godinu nije se ni pricalo o stranim igracima ne samo u Zvezdi, vec u celoj nasoj ligi! Nesto kao u kosarci, nije bio nijedan stranac pa onda je neko doveo jednog, i tako je pocelo i danas su oni cak i vodeci igraci i mnogim klubovima, i sasvim je normalno imati par stranaca!
Nadam se da ce tako biti i u fudbalu! Prvi je groblje povuklo dovodjenjem Vesta, i jos par crncuga, i mi smo krenuli, vidim i Vojvodina...
Mislim da cemo za par godina imati sigurno 5-6 stranaca, od kojih ce bar 1-2 biti poznata imena! Sada je kao cudno da neki dobar stranac dodje ovde, ali kinta radi sve, evo jedan Dinamo iz Moskve kupuje kao lud po evropi! Ne ide tamo niko sto voli, mislim da bi za iste pare svako radije igrao na Marakani! Slicnu stvar rade Fener, Besiktas, Olimpijakos, PAO, Dinamo Kijev...
Znaci sve je u lovi, a vidim da po tom pitanju napredujemo! Sad mi je tek zao za 10 bacenih godina pod Dzajom, ispostavlja se da nije toliko tesko doci do kesha kao sto je Dzaja kenjao! Treba stvoriti pozitivnu atmosferu, par veza i to je to!

gde li je Klaudio Lopez možda i njega angažujemo?
Sve ovo podeseća na letošnju priču o silnim dolascima da bi na kraju stigao jedino Mlađa koji može da konkuriše za prvi tim.
Od troje gaučosa odlično bi nam došli Kastroman i Galjardo dok je magarance konfliktna ličnost i ne bi nam koristio,pojačanja iz Bugarske mogla bi da odrade soldan posao za polusezonu ali nisu kvalitet za LŠ koju svi priželjkujemo.
Najbitnije je da nam dođe par odbrambenih igrača jer nam je promaja u odbrani očigledna i da nije bilo Stojkovića ove jeseni bi bruka pukla i pre Strazbura.

Evo vam Argentinci :jebanje


U Crvenu Zvezdu su posle jednog Brazilca, Da Silve koji nije dobio pravu šansu u redovima "crveno-belih", stigla i dva domaća fudbalera koja su nastupala za Rad.

Kako prenosi "Sportski žurnal", dvojac rođen 1987. godine, Nenad Tomović i Vladan Milosavljev, prešao je u redove ekipe sa "Marakane".

Tomović igra na mestu štopera i proletos je prema istom izvoru već igrao u Drugoj ligi, dok je Milosavljev, koji takođe ima pravo da nastupa za omladince, igrač sredine terena i svojevremeno kapiten "građevinara".

Pa dobro nek se malo i poradi na toj omladinskoj skoli.Koliko se secam prosle godine je omladincima rada titula izmakla u poslednjem kolu jer su odigrali nereseno sa nama,a ako su bili najbolji u toj generaciji doce dobro i nama,pa setite se samo derbija omladinaca cini mi se da smo izgubili 6:1 ili tako nesto a njima igrali sve neki klinci godiste ili dva ispod nasih :zbunjen