Pa nisu to vise omladinci, 19 godina imaju, takvi vec za prvi tim treba da igraju.

a i to sto kazes.
Nego tamo na SC ima i vest da je Zvezda definitivno odustala od jednog pojacanja o kome se radi

O onom Blagoju:
Bugarski reprezentativac Blagoj Georgijev obavezao se na vernost CSKA Miodraga Ješića, ali će crveni dres nositi samo u narednih šest meseci kao pozajmljeni igrač sofijske Slavije.

Prije 2-3 dana je u Glasu izjavio Jesic da bi volio dovesti Georgijeva, i eto, to se i desi...

Sto se tice Claudia Lopeza, on igra u Meksiku, u klubu América.

Da mi je samo znati na koga je Stevan Stojanovic mislio kad je rekao da kao spektakularno pojacanje zeli dovesti vec provjerenog reprezentativca jedne zemlje za koju nastupa redovno 5 godina?!

DESETKA ČEKA ARIJELA ORTEGU

Argentinac prihvatio ponudu Zvezde, koja sada mora da nabavi milion evra za njegovo dovođenje Argentinac Arijel Ortega prva je Zvezdina želja u zimskom prelaznom roku. Pregovori između dve strane su počeli ove nedelje, a bivši argentinski reprezentativac smatra da bi mu dolazak u Crvenu zvezdu omogućio da se vrati u nacionalni tim.

Naime, Ortega veruje da će se nametnuti selektoru "gaučosa" Hozeu Pekermanu ako igra za klub iz Srbije i Crne Gore, reprezentacije koja će Argentincima biti najveći takmac u grupi na Svetskom prvenstvu.


- Već pri prvom kontaktu sa ljudima iz Crvene zvezde Arijel Ortega je izrazio spremnost da dođe u Srbiju. To je iskusan igrač, koji bi bio od velike koristi crveno-belima. Bio bi magnet za publiku, a svojim znanjem bi mnogo pomogao crveno-belim nadama Jankoviću, Basti, Milovanoviću i Peroviću - kaže za Kurir izvor blizak upravi Crvene zvezde.

Predsednik Stojković je rekao da igrač ekstra klase ima svoju cenu, ali da to ne bi trebalo da predstavlja problem za Zvezdu.
- Ortega ne bi u Zvezdu došao za manje od milion evra, ali čelni ljudi crveno-belih jako dobro znaju da bi se taj transfer višestruko marketinški i u svakom drugom pogledu isplatio. Ako se zna da Krivokapić odlazi sa Marakane i da "desetka" ostaje bez vlasnika, jasno je da je ona rezervisana za El Burita.

Za Arijela Ortegu nije zainteresovana samo Crvena zvezda. Prvog igrača argentinskog Njuels old bojsa u svoje redove želi da vrati slavna River Plata, iz koje je "magarence" i otišlo u Evropu. Pored njih, Ortegu želi i najbogatiji peruanski klub Deportivo San Martin. Peruanci mogu i najviše da plate, ali ako Ortega stvarno želi povratak u reprezentaciju Argentine, njegov izbor je definitivno Crvena zvezda.


------------------------------------------------------------------------------------
Jeste da je izvor Kurir,ali ipak...gde ima dima...

Na sportskoj centrali se spominje Trisovic i to gde ce nastaviti karijeru,pa bih zamolio Johnny Blaze-a kao ovlascenog kradljivca sa SC :D ,da proveri da li to ima veze sa nasim klubom,posto se o Trisovicu i Zvezdi pisalo u novinama proteklih dana.

Najbolji napad našeg šampionata pojačava se za prolećni pohod iz Voždovca. Dušan Đokić (25), golgeter ekipe sa Dušanovca, na pragu je selidbe na "Marakanu", pošto je imao razgovore sa predsednikom Crvene zvezde Draganom Stojkovićem. Sada se čeka sporazum klubova, pa će crveno-bela "devetka", posle Marka Pantelića dobiti novog vlasnika.
- Bio je dovoljan samo jedan razgovor sa predsednikom Stojkovićem da mi se ispuni životna želja, koju čekam skoro 15 godina, da zaigram za Crvenu zvezdu - rekao je kao iz topa Đokić. - Dobio sam konkretnu ponudu, koja se poklapa sa mojim ambicijama da napredujem u velikom klubu.
Prošao je stasiti golgeter mnoge beogradske ekipe: Rad, Zemun, Obilić i Voždovac, za koji je jesenas postigao 10 pogodaka.
- Igrali smo odlično zahvaljujući treneru Mihajilu Ivanoviću, koji je znao da složi dobitnu kombinaciju. Posle nekoliko kola golgeterskog posta, krenuo je uspon, a ovaj poziv svakako je kruna moje karijere. Ogroman rad i trud će se konačno isplatiti.
Neki pozivi iz Evrope su kovertirani, pošto je Zvezda bila brža i bliža.
- Pričali su mi prijatelji da sam na meti ljudi sa "Marakane", ali sam se u to uverio posle razgovora sa predsednikom Stojkovićem, koji je bio korektan i konkretan, a na meni je da na proleće opravdam očekivanja.
Potpis ugovora očekuje se prvog dana plelaznog roka, 9. januara 2006.
- Reč je za mene zakon i neću je prekršiti. Očekujem da mi u Voždovcu izađu u susret, pošto imamo džentlmenski dogovor. Cenim Žigića, Purovića, Raškovića... jaka konkurencija prija, ali ja jedva čekam da počnu pripereme i utakmice - konstatovao je na kraju Đokić.
Očekuje se da stopama Đokića krene i Dušan Anđelković, levi bek Voždovca, koji je, takođe, na listi pojačanja Crvene zvezde.

DEVET PROVERA ZA PROLEĆE

Poznat je plan pripremnih utakmica Crvene zvezde na Kipru i u Antaliji. Serija prijateljskih mečeva počinje u Aja Napi, protiv Krakovije (19. januar), a zatim slede utakmice sa Liteksom (20), Paralimnijem (24), Omonijom (25), Steauom (28) i Artmedijom (29. januar).
U Turskoj će crveno-beli imati samo tri provere: Nafteks (5. februar) Džef Junajted tri dana kasnije i GAK (11. februar).

"JUVE" NA OTVARANJU

Crvena zvezda i Juventus će 13. februara otvoriti tradicionalni međunarodni turnir mladih igrača u Vijaređu (1985. godište i mlađi), a protivnici crveno-belih u grupi biće još Lacio i Anderleht.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Vidim da neki ponovo spekulisu i veruju novinarima i brinu se da ce se ponoviti prica od proslog prelaznog roka.

Tada i sada Vam kazem, ne verujte zutoj stampi sve dok iz Piksijevih usta ne vidite izjavu vezanu za dolazak ili odlazak igraca.

I posle nekog vremena zaboravite na to da on nikada nije izjavio da ce dovseti Peru, Miku, Lazu. I onda drvlje i kamenje po Piksiju i novoj upravi.

Strpljenje molim.

Uostalom bas nas briga ko ce doci.

Poz.

Đokić?
Kome li se čini usluga dovođenjem ovog prosečnog igrača?

Quote from: "Pjer"Đokić?
Kome li se čini usluga dovođenjem ovog prosečnog igrača?

A kakvi su, izuzev Žigića, naši napadači?  :zbunjen
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Napadači u našoj ligi su bruka,zato i pitam kome se odužuje Zvezda što dovodi ovog Đokića kao "pojačanje"

dobro nije losh Purovic.. :) dako dodje ortega i ta 2 bugara i milijas i to bi bilo dovoljno.
Pala je Atina,pala je Vizantija,pasce i Tiranija koja navija da se stvori velika albania"

OCU KUCI!!!!

Trisovic ostaje u Krivbasu.

Pa taj Djokic je za Purovica izmislio fudbal-mnogo je brzi,jaci u dueli i ima dobru realizaciju.Ukoliko dodje bicu zaista zadovoljan,jer ce svakako predstavljati pojacanje za nas tim s'obzirom kakvi su nam napadaci(sem Zigica)

Dudicu ugovor istice na leto,znaci sada mora da ode,ili da potpise novi ugovor(sanse za ovo su ravne 0).
Treba ocekivati da odu Krivokapic,Da Silva,mozda Mladenovic ili Kovacevic...Ziga odlazi na kraju sezone,trebalo bi polako razmisljati o zameni za njega jer Djokic to sigurno nije.

Evo jos najava:

Neka čeka Dinamo
M.M., 29. decembar 2005

Dinamo iz Moskve želi po svaku cenu Aleksandra Lukovića. U susretu sa Romom reprezentativni levi bek očarao je direktora ruskog giganta, kluba čiji se godišnji budžet meri desetinama miliona evra. Za Ruse cena nije problem, ali Luković, koji se odmara u Parizu i Crvena zvezda, za sada mudro Ćute.
- Nismo razmišljali oko prodaje Lukovića, pošto je njegova želja da do leta ostane u Zvezdi i bude pod prismotrom selektora pošto je na pragu SP u Nemačkoj. Naš plan je da zadržimo sve igrače na okupu i dodatno se pojačamo. Odbili smo i Herenven koji je hteo Milana Dudića - ističe sportski menadžer Stevan Stojanović.
U igri je i Roma...
- Nama se ne žuri, uvek smo spremni za razgovore, ali samo ako su u interesu Zvezde. Novac nam nije primaran, već dobri rezultati.
Kao potencijalni naslednik pominje se Dušan Anđelković, bek Voždovca, inače Lukovićev kum.
- Anđelković poseduje kvalitet, ima dobre predispozicije i naša želja je da dođe na "Marakanu".
Klupske prostorije posećuju i igrači koji žele zbog male minutaže da napuste klub, a prvi koji bi posle praznika mogao da anpusti "Marakanu" je Radovan Krivokapić.

jao kako bi bilo dobro da ostanu svi na okupu..i da dodju josh neka pojachanja...kako bi to bilo mocno :) onda bi sve  :jebanje
Pala je Atina,pala je Vizantija,pasce i Tiranija koja navija da se stvori velika albania"

OCU KUCI!!!!

Ja se izvinjavam ali ko je taj Djokic? Gdje je igrao,koliko je golova postigao itd?
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Djokic je igrao za Vozdovac i mislim da je postigao oko 8 golova,po meni nije nista posebno u svakom slucaju ne moze da skodi mada bi mogao i da koristi.........Da li iko ima neku proverenu inf. oko dolaska tog famoznog stranca(ime i ostalo) i da li je prica o Gaucosima jos jedna velika novinarska laz...?

Za stranca nije novinarska patka jer su i Piksi i Stojanovic rekli isto. Najvjerovatnije je Ortegam mada ima i drugih.

Za Djokica, ako nista drugo nece imati sansu da nam uglavi nezgodan gol na otvaranju proljeca.