i zvanicno potvrdjeno.


hvala Zile za sve a pogotovo za onaj gol protiv Rome.

Ето на крају нити је он отишао у велики клуб,нити смо ми добили онолико пара колико Жига заиста вреди...
У сваком случају хвала му на свему што је дао Звезди,а дао јој више него било који играч у задњих 10 година...

Жигићу хвала за све што је урадио, и нека му је са срећом у наставку каријере ;pivo

А нама сада преостаје да тражимо замену... :(
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Kad bi svaki treći igrač pružio Zvezdi koliko Žigić bili bi uvek prvaci
Žigari sve najbolje i nek mu ovo bude odskočna daska za veći klub

izgleda da se pojacavamo ekvadorskim reprezentativcem....
Segundo (Alejandro) Castillo, iz El Nacionala...
to sam procitao na jednom kladionicarskom forumu, napisao lik koji pakleno dobro prati juznoamerikance...

kaze da je u pitanju pozajmica na 6 meseci, pa ako se pokaze...

ja sam mozda nepopravljivi optimista, ali ja mislim da se ipak dobro radi...
nismo mi nesto mnogo izgubili, osim zige, koga cemo tesko zameniti, mozda i kovacevica...
videcemo da li je istina za ekvadorca, on je zadnji vezni...

e, da...

@Nikola82...

jedan je Purke...
ovaj je Puro....

mada, Purke odlazi iz Genka, njega bi bilo lepo ponovo videti u Zvezdi...

Само је један Свети Никола! Не играј се са религијом! радомир

5 милиона је званично наведено јел тако? Платили су шпанци више сигурно, а разлика је отишла знамо коме. у новинама пише да ће Муслин, Дуле Савић, Филиповић и ко све још добити део пара јер су "заслужни" за његов успех. ФКЦЗ-Мала трола пуна контролора.

Quote from: "KizaLion"5 милиона је званично наведено јел тако? Платили су шпанци више сигурно, а разлика је отишла знамо коме. у новинама пише да ће Муслин, Дуле Савић, Филиповић и ко све још добити део пара јер су "заслужни" за његов успех. ФКЦЗ-Мала трола пуна контролора.

savica,muslina i filipovica placa Zigicev menadzer tako da Zvezda nema veze sa njima.

Значи све иде преко Жигићевог менаџера  :o  А ја већ данима чекам Пискија за паре од Жигића јер сам све време навијао за њега па и мени следује неки део... :finger
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Mogu samo da kazem gospode boze sta ovi uradise?!Majku im....I to kad je prvenstvo vec pocelo i borbe u Evropi.Razocaran sam.Ovako se ne radi ni u najgorim klubovima!!!

i ko ce sada da igra na tom mestu gde je igrao kovacevic???

hmm..... ovo je vec cudno.ja bih sada voleo da Piksi kaze  koliko smo u minusu ako smo uoste.

Шта паничите Кoстур Тима је још ту.

..кажу да причам много...

хвала најбољем играчу у последњих 15 година на свему и пуно среће у примери.
Само да додам да је боље што је отишао јер једноставно заситио се нашег фудбала и нема чини ми се пуно мотива,а да је остао до зимског прелазног рока Звезда би добила још мање пара.Такође хвала и капитену на свему и пуно успеха да има у француској.
Што се ове распродаје тиче ок али заиста уколико Пикси каже да смо још у дуговима онда сигурно те паре од трансфера иду некоме у џеп.

neka mi Piksi kaye da smo u dugovima i pljunucu ga u lice.ej bre?!?!?!?Lukovic 3,Zigic 3,Jankovic 2,5,Pantelic 1,5,Bisevac 1,25,Stojkovic 2,5 i ko zna ko jos i za koliko...a dug je bio 8 milki...pa to je vec odavno premaseno.Da ne spominjemo pare od sponzora,tekme sa Milanom itd...nesto  mi tu debelo smrdi. :bes
Fudbalere Partizana naljutio optimizam Izraelaca, pa najavljuju da će im u revanšu, večeras od 19.15, "utuviti u tikvu" svest o tome ko je bolji"

upravo sam gledao lekovica i piksija na sos-u.prodali su i kovacevica lansu.ja stvarno ne vidim kako cemo odbraniti titulu,sa kime,sa cime.

Quote from: "KB FCRS"upravo sam gledao lekovica i piksija na sos-u.prodali su i kovacevica lansu.ja stvarno ne vidim kako cemo odbraniti titulu,sa kime,sa cime.

Играчима. Немојте ништа да бринете.

Quote from: "Pijanac"http://www.fc-redstar.net/newscontent.aspx?cultureID=2&ID=616&News=616

"Прелазни рок траје до четвртка у пноћ и све је могуће. Можда се деси нешто доста важно што ће обрадовати све навијаче Црвене звезде", загонетно је рекао Стојковић захваливши се Жигићу и Ковачевићу на свему што су пружили у дресу нашег клуба.

До ког четвртка?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "Pijanac"http://www.fc-redstar.net/newscontent.aspx?cultureID=2&ID=616&News=616

"Прелазни рок траје до четвртка у пноћ и све је могуће. Можда се деси нешто доста важно што ће обрадовати све навијаче Црвене звезде", загонетно је рекао Стојковић захваливши се Жигићу и Ковачевићу на свему што су пружили у дресу нашег клуба.

До ког четвртка?


Сутра у поноћ се завршава овај прелазни рок.
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]