Jebiga,meni virus rasturio racunar,pa sam malo zakasnio.Al' kad je nesto lepo,nikad nije kasno.

Fantasticni salovi,moram priznati,i jako lepo uklopljene boje.Takodje i moj favorit je sal broj 2 !   :o

Jes' da ja sad nosim Burberry,ali za jedan od ovih ima da legnem 600 dingera!  :D  :D

Licno, bar-salovi mi se ne svidjaju jer su na isti kalup. Gledajuci ih, covek ne zna ni koji su od kojeg kluba, reprezentacije itd. veoma cesto su pobrkane i pobacane boje bez nekog posebnog cilja i reda, deluju bas kao i obicni salovi u prodavnicama, 3/4/5/6 boja, od toga 1.5 boja ima veze sa onim sto taj sal treba da predstavlja/simbolizuje, a to je klub i navijacka grupa, drzava itd.

Mislim da je logicnije da covek razvija kreativnost u sebi, a ne da slepo prati tudje trendove, jer, nije valjda poenta da kopiras tudje (taman i najbolje), vec da stvaras.

Umesto da se prave neki lepi salovi; koji imaju smisla, prigodan natpis/tekst, pa da se sve to uklopi sa prikladnim bojama, grbovima, mi (svi redom, ne cigani) pravimo kopije 'svakodnevnih' salova koje mozemo da vidimo u prodavnicama zimske garderobe?

Naravno, moze tu i da se vidi neki lep sal (kao ovaj pod br. 3), ali i taj sal izgleda kao i milion drugih. Ne znam, meni vise nista nije jasno.

Valjda sal treba da asocira na klub/navijacku ekipu, to mu dodje neki smisao, ili opet brkam 'pojmove'? A ne vidim sta to kod, takoreci, bilo kog bar-sala asocira na pomenuto - sem, eventualno, nekog jedva vidljivog grba.

Ziveli

Dobri su kao dobar dan!

Kizo ostavi mi keca, a i tojku ako se malo modifikuje u narednoj seriji...

1. predlog: suziti plavo polje, belu boju zameniti zutom i u crvenom polju ubaciti jednu belu traku...

2. predlog: plavu boju zameniti zutom, takodje suziti, belu boju zameniti plavom i ubaciti belu traku na sredinu crvenog polja...

Kizo,da li ce salova broj 2 biti dovoljno za sve?S obzirom koliko ljudi hoce 2-ojku,nije zajebancija...

Quote from: "KizaLion"Beogradjani ce moci da uzmu najverovatnije kod Senjak-a (prvo da se dogovorim sa njim kao distributerom :D ), jer je jeftinije na "ruke" kupiti sal...
Senjace, :) otmi za mene 2 komata - prvi i treci.  ;pljuga
Radzo, objasni ovom saletu da

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!


Kizo, ja bas mislim da treba da uradite logo caffe-a,to bi bila i sjajna promocija naseg omiljenog sajta,malo komercijalni nastup,pa ko je neupucen nek se raspita.Ovaj sajt definitivno zasluzuje da se o njemu prica,pogotovu na severu.Pogledaj ultrase koji su grupa,a koliko su iskomercijalizovali to i sa koliko uspeha.
A  salovi definitivno nece ostati ne primeceni na tribini,naprotiv.

Quote from: "KizaLion"Sto se tice veza mislili smo da radimo logo caffea pa se odustalo (jer bi se mislilo da caffe predstavlja grupu), takodje grb delija sa dva maca, i to je otpalo. Prva varijanta je zvezdin grb, a druga doradjeni zvezdin grb sa natpisom preko njega "caffe". Bice odluceno za vikend.

Moje skromno misljenje: ako ste vec  resili da radite salove, koje ce u glavnom kupovati ljudi koji prate delije-caffe, mislim da bi ipak trebalo da se stavi neki simbol koji predstavlja caffe i ljude koji su te salove odradili. Jer u neku ruku i ovaj forum prati neka manja ali stalna grupa ljudi, kojima je Zvezda nesto zajednicko, takodje i caffe.  To bi takodje doprinelo vecoj popularnosti Caffea u javnosti.
Ima takodje slabosti kao sto je recimo sa Ultrasima, jer svako moze da nabavi rekvizit sa njihovim imenom, ali ipak je tu razlika u tome da je Ultras jedna prava navijacka grupa a Caffe je sajt, kojeg opet stvara neka grupa ljudi ali u nekom drugom smislu.
Ops vidim da je Ljubitelj_dima bi brzi ali nema veze.

Odluka je vasa ;pljuga

QuoteDok svi ostali koji zive daleko (npr. van Beograda ili inostranstvo) morace da plate troskove ptt express-a.

ma platice se i taj ekspresni trosak  ;pljuga
samo ti sacuvaj onaj drugi plavi, bas je dobar, samo jos nesto pametno izvezite na njemu :ruke

Jos jednom, nadam se da nije neumesno, ali ako zelite da salovi budu slika i prilika ljudi koji su povezani sa ovim sajtom, a mislim sve najbolje o istim ljudima, sal broj 1 je maltene kopija sala koji se vec neko vreme nalazi na severu... br.2 je super  kao sto sam rekao i vidim da se vecini on svidja pa je mozda bolje da se baci akcenat na taj sal....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

... bas kao ni indigo plava, bordo i nekoliko varijanti sive, kojih uopste nema na salovima po severu... neutralna boja je upravo tu da istaknu zvanicne boje koje treba da budu dobro ukomponovane.

Kizo racunaj na mene za br.2 ! a ako nestane onda br.1
salovi su nikad jaci :D
a mogli bi da stavite grb na sal ili sl.

????, ???? ? ??? ?? ????.
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

topic je ociscen od gluposti... sutra se verovatno radi vez a salovi ce biti pusteni u prodaju najverovatnije u sredu/cetvrtak.

Ej hvala za skidanje bana.Necu vise da se svadjam sa bracom preko drine.
A sto se tice salova br.2 je ubedljivo najjaci.
..a patrole Kalabic Nikole...

Evo prestavljam jos sedam vrsta dizajna za sal caffe-a.
Salovi su radjeni iz moje tintare pa tako da se izvinjavam sa svakom slicnoscu nekog sala,znam da ima katastrofalnih ali i dobrih,mogao sam i bolje ali...
Nije neka kvaliteta slike ,ali to niej ni bito jer je kako sam razumeo bitan dizajn.
Sve u svemu nije lose.
Nadam se da ce biti OK barem neki i da ce se Kizi lioncu svideti,te cu i ja biti ponosan na svoj rucni rad. :rofl
Kizo ako nesta odaberes do subote vodim te na  :flasa  (mojne da mislis da je ovo pivo,idemo mi na sokic o mom trosku :) ).
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

???? ????? ????? ?? ??????? ? ????? ??????? ??? ????? ?? ???? ?? ?????? (?? ?? ???? ?? ?????????? ???????). ????? ????? ?? ????? ???? ???? ?? ?????? ??? ??? ???????.

http://www.freewebs.com/bojan001/caffesal.gif

http://www.freewebs.com/bojan001/caffesal2.gif

http://www.freewebs.com/bojan001/caffesal3.gif

P.S.Ovo sto pise bojan nije moje ime... :rofl ( od druga je).

Na zadnjoj slici imaa dobrih i to dosta.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

te adrese ti  ne rade ,ja ne mogu uopste da vidim. otvori mi 3 stranicu foruma kada kliknem

Isto i kod mene
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007