Quote from: "UK_Nikola"U meni imas clana!

Ti jos uvek pripadas nama i nikome vise :nene

Ne verujem da je kod nas moguce organizovanje bas takve grupe u skorije vreme, jer cesto se desava da ljudi idu npr. na derbi bas tako "casual" iliti u svakodnevnoj garderobi bas da bi izbegli kojekakve budaletine oko stadiona.Pa se desava da navijaca u dresovima isl. bude jako malo.Nisam upucen, ali mislim da bi dobar pocetak bio kada bi se ove danasnje jake ekipe dogovarale da se negde nadju pre utakmice, pa se onda pobiju isl.Ovako se cesto desava da nastradaju neduzni i oni koje to uopste ne interesuje, a "ekipe" se kao hvale :u sto smo razbili one picke nas 5 njih 10( sa tom razlikom sto ovih 5 ima nameru da se bije a od ovih 10 pitanje je kako su se uopste nasli da idu na utakmicu) isl.
Time bi se i resili oni problemi tipa al smo vas razbili, a ne, razbili smo mi vas i tako unedogled.I ko zna ko je tu u pravu.
Slazem se u jednom a to je da treba uciti od najboljih.Od Engleza malo vise nego od Talijana ali treba uciti!

Ma naj still: lacoste ili kronos kriminalke (ili fantomke ili lopovke kao ih neki zovu) , uske farmerice , duks za cibzarom i kapuljacom i obavezno prsluk, po mogucnosti i  :poglavica !