hocemo sve avi fajlove!!!!

:ruke  :ruke  ;pljuga
gt; > > ШИД < < <

Bice mesta, Bude, javilo mi se ... :)  samo da se dogovorimo ...

srecna nam titula braco cigani!!! :sampion  :sampion  :sampion
svake godine novu slavili
a sada malo o tekmi. osim onog idiotskog bodenja (pitam se dokle tako i cemu sve to), moram da da kazem da sam donekle razocaran navijanje-pevanjem. umesto pravog kranevala, gomila pozera, atmosfera polu smor. jebiga mozda preterujem ali smorio sam se. svaka cast za dimove, zastavIcenarocito kolumbijska UB-medellin :))), i na marsu ako treba...
dalje, 80 % onih sto su otisli ka slaninarima na prvi zamah pendreka imali su 20 metara prednosti, stvarno sramotno je tako shtrikati.
ipak:
NOVI SAMPION I TITULA NASA ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA :ruke

Interesuje me da li je napravljen bar zvucni zapis  kada je grmelo na kraju tekme  Neka veceras....,bar po meni mnogo jako smo zvucali tada ako ne i najbolje .

? ??? ??? ???? ?????? ??? ????? ??????? ?? ??????? ??????.?? ?????? ?? ? ?????,???? ?????????...? ??? ???? ???? ??????? ?? ???? ????? ???? ?? ???? ? ????????.

Quote from: "bojan"? ??? ??? ???? ?????? ??? ????? ??????? ?? ??????? ??????.?? ?????? ?? ? ?????,???? ?????????...? ??? ???? ???? ??????? ?? ???? ????? ???? ?? ???? ? ????????.

Pogledaj naslovnu stranu, imas do u dinar...
size=20]Stop represiji![/size]
[size=9]Procitaj koja su tvoja, a koja njihova prava[/size]

?? ??? ?? ?????????? ??????? ?? 22.805 ???????? ? ?????????? ????? 895.700 ??????.
??? ?????? ??????? ?? ?????? ????????? ?? ?????? ? ????????.
??
????? ???????,????? ??? ?????? ????? ?? ????? ?? ???????? ??? ????? :D

svaka cast na tituli, i navijanju izgledalo je do jaja. ALiiii sve je to do kurca, kad je tip izboden i u zivotnoj opasnosti,, sto je jos zalosnije niko nista nece da pokrene na tu temu,
neka se nadje pocinilac, nije valjda da od 30000 ljudi niko ga nije vidio, citam postove, ovdje pola likova to ni da spomene,ja mislim da su zivoti ljudi ipak daleko vazniji od bilo cega ostalog. Koji kurac kad se likovi tuku, i kad neko padne onda naleti jos 15 "hrabrih" pa ga jos dotuku na zemlji, jebote pa srbin je da je neznam sta uradio to nije zasluzio..
treba razmisliti malo... malo vise.....




Bas bi voleo da vidim kako je bilo na konferenciji za stampu i u svlacionici sa upaljenom bakljom, he, he ;pljuga  :sampion

Bruka! Postali smo kao groblje,poubijacemo se medusobno bruka!
Titula !!! Ok ali ako ne prodemo u Ligu

Prvo da cestitam vama navijacima i nasim igracima na pobjedi.Bas sam nesto ljut kad vidim
ovo sto se desilio tom momku.Prvo da kazem neznam razlog zasto je izboden ali vjerujem da nije
toliku glupost napravio da se treba vaditi noz na njega.I jos sto je najgore desetine njih na njega
nalecu,ako je to junastvo onda izvinjavam se na svemu ovome.To je najgore sto se mi tu dolazimo
izmedju sebe mlaviti zar nam nije dosta sto nas cijeli svijet mrzi,umjesto da ste taj dan zajedno
pjevali pili slavili vi se tu nasli tuci.Bar ste trebali imati postovanje prema nasem SRPSKOM
rodu na Kosovu za koje ste dosli na Marakanu.Samo pitam te ucesnike u toj tuci kako ce taj
momak da pamti ovaj dan,dan kada smo svi Srbi bili ponosni na nasu ZVedu,dosao momak na utakmicu
i otiso sa teskim povredama u bolnicu??
Pozdrav Srpski rode iz najjuznijeg Srpskog grada
:)

http://www.kurir-info.co.yu/Dnevne-vesti/SP-05-10052004.shtml

Ko je ovo dao intervuju!? Neko 'do jaja' upucen ... ili se pravi lud :o

Nije valjda da ima i onih koji cuvaju ime ubice 'u pokusaju', te da ovaj jos nije prijavljen? Tragedija sta se sve koti na nasem Severu, danas odes na njega, sutra se ne vratis ili se vratis izlomljen. Mislim da ono koji vode Sever imaju mnogo posla - ako im je zbilja stalo do Normalnog Severa, a tuce ne prestaju, pronalaze se kojekakva opravdanja u pokusaju da se opravda ono sto sto niko normalan ne moze da opravda, opravdanja kojima se zeli prikriti sopstveni pomraceni umovi, koji nemaju veze ni sa fudbalom ni sa navijanjem, ni sa Zvezdom ni sa 'bracom' sa Severa, i to zrtve su, kao i dzelati, uvek Isti!

Mislimo braco o tome, pogotovo mi sa adresom u Bgd-u!

Evo i ja da se oglasim.Prvo sto ne mogu nikako da predjem preko ovoga sto se desilo.Ne mogu da verujem da su ga izboli nozem,i to na samom severu.Posle ce se pitati ljudi zasto i pored nekih dobrih rezultata,odlicnog navijanja,lepog prizora na severu,ne dolazi ocekivani broj na utakmice.Mogu da razumem i neku manju tucu kada neki ne upuceni likovi kvare,ili koreo ili pesme,tj. vode navijanje za sebe,par samara od strane "ovlascenog lica" a ne od strane jos 20-ak njih kojima treba povod za dokazivanje i za borbu za mesto za ulazak u grupu.Tako se resavaju stvari,ili barem pokusas ako ima jos medju nama malo civilizovanosti da objasnis recima,pa ako ne ide onda rukama,a ne nozem.Ne podrzavam upotrebu nozeva ni kad su u pitanju sukobi sa drugim grupama,a pogotvu ne ovako  :( .Navijanje cool,atmosfera stvarno do jaja,i vizuelno i slusno...slanina je dobila sta je trazila.Jel bilo jos mozda nesto zanimljivo po gradu,neko slavlje mozda,nisam bio posle tekme tu pa pitam?
Pozdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Grozno je to sto se desilo, ali ima jos nesto... Isto tako je grozno kada se o tome cuti, sve sa pricom "nemoj da se prosiri sranje, pa da nas neko zbog toga kara" i slicno. A sranja su mnogo cesto pocela da se desavaju i za to nema opravdanja. Ne vidim da neko ima muda i kaze da Belgrade Boysi jednostavno nisu dorasli zadatku. Pravljenje zastava i koreografija je jedno, a ovo sto se desava je sasvim druga stvar. U momentu sam zaboravio na sve te koreografije, ovo sto se dogodilo ne moze se oprati ni sa sto voda. Licno mislim da BB treba da se povuku sa vodeceg mesta na severu da se zlo ne bi sirilo dalje.

Svi za jednog, jedan za sve...
Prvi medju jednakima...
Zvezda je zivot, ostalo su sitnice...

Ko jos veruje u ove fraze a?

Mucenik je uhapsen, nadam se da ce decko da se oporavi i ponovo vrati na svoje mesto - Sever, a da ce se ovakvi bolidi iskoreniti i obuzdati.