jesam ja jedini lud ili  samo meni nerade ovi linkovi .. hmm nemam pojma sta je .. samo ..  neznam da li je vec pomenuto .. naleteli smo i na grobarski kacket na tribini koji sam ubrzo prisvojio ... ;)

Quote from: "capocrimi"???? ?????? ???? ??? ?????? ????....

???????!!!

Decko je prava poslastica na ovom forumu. Eh da nam je vi
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

slusaj ti

NEMOJ DA SI ME IKAD VISE U ZIVOTU NAZVAO JUGOSLOVENOM JEL TI JASNO? nezanima me NI KO SI, NI STA SI, ali ima da me postujes, jel ti jasno?

jesi ti bio u sredu? jesi ti mene video na gornjoj tribini? ako nisi, onda molim te umukni!!!! i nemoj da zapocinjes diskusiju!!

posto sam dobio vec par zalbi, da vam objasnim neke stvari...
ja sam bio protiv protiv onog transparenta na pocetku tekme, protiv kog su nesto imali i navijachi iz bg-a..

pa kad su ga skinuli, onda sam aplaudirao.... tj poveo sam aplauz koji je usledio sa gornje tribine posle skidanja transparenta..

da sam imao nesto od jugoslavnije na sebe, pa okay.. ali ovako, ne druze moj, nemas pravo da me nazoves tako.. pogotovu mene koji sam radio ceo dan i dosao odmah posle posla da navijam i navijao sam i skakao i drao se svih 90 minuta za vreme tekme i pre tekme isto....

???! :bes  :bes  :(  :(

???????!!!

skaj ja bas neznam sto ti je smetao trans od nislije,meni licno je bio trans ok!ali eto svakom svoje misljenje.


pozdrav ;pivo
ekcija MG

Kizo veliki pozdrav iz Majamija. sta sam ti reko, cim ja odem ima Zvezda da udje u LS, videces, psv se raspada. Ne mogu nista da prokomentarisem u vezi tekme jer ni golove jos nisam video, samo zelim da pozdravim prebijanje stoke u Yu dresovima....

Poz svima

PS kizo pisi na priv ako ima sta novo...

Decko to nije transparent Ni
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Quote from: "Vucko Nis"Decko to nije transparent Ni

Quote from: "SkajDzoker"posto sam dobio vec par zalbi, da vam objasnim neke stvari...
ja sam bio protiv protiv onog transparenta na pocetku tekme, protiv kog su nesto imali i navijachi iz bg-a..

pa kad su ga skinuli, onda sam aplaudirao.... tj poveo sam aplauz koji je usledio sa gornje tribine posle skidanja transparenta..

da sam imao nesto od jugoslavnije na sebe, pa okay.. ali ovako, ne druze moj, nemas pravo da me nazoves tako.. pogotovu mene koji sam radio ceo dan i dosao odmah posle posla da navijam i navijao sam i skakao i drao se svih 90 minuta za vreme tekme i pre tekme isto....

Majko mila, pa on je vodio navijanje na gornjoj tribini,  :o  eto konacno materijala za komentar ispod avatara...  :D

poz,
budimir
p.s. Koliko ti traje radno vreme?  :lol:
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"
Quote from: "SkajDzoker"posto sam dobio vec par zalbi, da vam objasnim neke stvari...
ja sam bio protiv protiv onog transparenta na pocetku tekme, protiv kog su nesto imali i navijachi iz bg-a..

pa kad su ga skinuli, onda sam aplaudirao.... tj poveo sam aplauz koji je usledio sa gornje tribine posle skidanja transparenta..

da sam imao nesto od jugoslavnije na sebe, pa okay.. ali ovako, ne druze moj, nemas pravo da me nazoves tako.. pogotovu mene koji sam radio ceo dan i dosao odmah posle posla da navijam i navijao sam i skakao i drao se svih 90 minuta za vreme tekme i pre tekme isto....

Majko mila, pa on je vodio navijanje na gornjoj tribini,  :o  eto konacno materijala za komentar ispod avatara...  :D

poz,
budimir
p.s. Koliko ti traje radno vreme?  :lol:
A jos si verujem imao i tezak dan na poslu, pa ona vrucina, prosto covek da izludi. Bas bih voleo da znam kako je to ja nikad u zivotu nisam radio. Ono zbog iskustva.

Dakle Vladimire zastava nam je ultra moderna, decko se zajebao samo tako da zna ko su nislije (a ako je navijac treba da zna) nikad mu ni nebi palo na pamet da bi takvu krpu mi napravili .... uostalom videce je na marakani pa nek prosudi onda

Jel zna neko hoce li vaziti propusnice (one iz revije) za revans?
size=20]Stop represiji![/size]
[size=9]Procitaj koja su tvoja, a koja njihova prava[/size]

Quote from: "Gaga"Dakle Vladimire zastava nam je ultra moderna, decko se zajebao samo tako da zna ko su nislije (a ako je navijac treba da zna) nikad mu ni nebi palo na pamet da bi takvu krpu mi napravili .... uostalom videce je na marakani pa nek prosudi onda

Ti misli
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Meni je posle ovog gostovanja najvise drago sto je napokon jedna televizija (b92) ispratila Delije, a bas sam se pitala kada ce se to desiti?
Na to razmisljanje me je nateralo i nedavno gledanje divx-a (iz shopa "tribine") o hrvatskim navijacima. Nisam mogla da se otmem utisku da je sve njihove emisije objavila nacionalna televizija.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Razocarali ste me svi vi koji ste bili na tekmi a niste napisali izvestaj. Koje ste vi lenstine.

Quote from: "Delija_do_groba"jesam ja jedini lud ili  samo meni nerade ovi linkovi .. hmm nemam pojma sta je .. samo ..  neznam da li je vec pomenuto .. naleteli smo i na grobarski kacket na tribini koji sam ubrzo prisvojio ... ;)
ovde moras desni klik pa save target as.

ebiga dok sam ja saznao kako bilo i na vestima sve hehehe .. nema veze .. hvala na pomoci u svakom slucaju .

Quote from: "chivitli"Jel zna neko hoce li vaziti propusnice (one iz revije) za revans?
Pa naravno da NE  :)

Kako li ce biti navijanje ako opet dodju nama dragi vanzemljaci (ili ti van Beograda). Pun stadion k'o oko a 5 pesama se vrti da bi svi pevali. Moraju nasi dragi vanzemljaci, ako vec nemogu svaku da dodju, da se potrude i nauce. Jos mi je u mislima Rozenborg, pa bolje se navijalo na bilo kojoj drugoj prvenstvenoj... U'vati te zapisite, nadjite negde, ili jos bolje dodjite na svaku tekmu. Ko zna zna, ko nezna dvaaaaaaaaa