Necu da glumim nekog opasnog, zloupotrebljavam ulogu moderatora,  i da upozorim da se ponavljamo sa pricom... Mislim na prethodni post... Nema potrebe, vec su te stvari recene i sve se zna... Jedino sto nisam video ovde nesto sto mi je sada palo na pamet.... Secate se da su neki posecivali treninge i "podsecali" (citaj  :boks ) fudbalere koji im je glavni zadatak na terenu... E pa mozda bi umesto teranja trebalo isto tako "popricati" (citaj   :batine ) i sa nekima iz uprave, mozda se promene, pocnu da grizu, da dovode bolje igrace, vuku korisnije strateske poteze, pocnu da dovode jake sponzore, aaaa??
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

"prodani smo,od kad postojimo
jer smo zeljni slave
a i pare volimo
prodali smo se
ali sa stilom
svako od nas raspolaze vilom

prodali smo se
uzeli smo paaaare
prodali smo se
izdali drugare"

Treba pogledati klubove iz Rusije, Rumunije, Ukrajine...

Promenili su uprave, doveli jake sponzore i direktore, izmenili stadione, dovukli navijace na stadion... Pogledajte slike navijaca Dinama iz Bukuresta, ej!!! Sve privatizovano!!! I sada su u LS Sahtjor, CSKA, Dinamo Kijev. Dogodine jos vise... Samo su promenili upravu i svima lepo... A nama :bes  :bes
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


"ja sam navikao na male stvari
malo mi treba da postanem srecan
gledam tebe da zaboravim stvarnost
hteo bih da bezim,al ostajem tu

svoje sam snove zakopo davno
na groblju secanja
prodao sam  ideale
za saku nicega

MENE MOZES,MENE MOZES IMATI
MENE MOZES,MENE MOZES IMATI
MENE MOZE IMATI SVAKO
SAMO KAD ME POZELI
MENE MOZES IMATI LAKO
LAKO ME JE KUPITI"

Bas tako Godra.U pravu si.
Ja sam pun situacija u kojima sam vidio kako ljudi koji zasjednu na fotelju nece sa nje da se maknu pa makar sve oko njih propalo.
Zato su promjene tu ali dok vodeci ljudi to ne pokrenu, od toga vjerovatno nece biti nista.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Stoko-seljacka, od petog oktobra dvehiljadite, do petog oktobra dvehiljadepete, zivis 5 smrdljivih godina zivota u zemlji BEZ IMENA, u zemlji BEZ ZAKONA, u zemlji BEZ GRANICA, u zemlji BEZ ICEGA. I smrdis na govna. Ne bunis se. Cutis. Da nije Zvezde (koja ima IME) i Severa (koji ima ZAKON), ne bi znao sta je radost. Ne bi znao ni ko si, ni sta si, ni gde si. To sto osecas, stoko-seljacka, posle poraza od PSV-a, oni koji vole ovu zemlju, osecaju to SVAKI DAN!

Drotovi-politicari, maskirani u navijace, ovaj internet sajt vam nije "Pink" televizija, da ga koristite besplatno za sirenje svoje propagande.

Jednoga dana, sve ce doci na svoje mesto, ali ne jos...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"Stoko-seljacka, od petog oktobra dvehiljadite, do petog oktobra dvehiljadepete, zivis 5 smrdljivih godina zivota u zemlji BEZ IMENA, u zemlji BEZ ZAKONA, u zemlji BEZ GRANICA, u zemlji BEZ ICEGA. I smrdis na govna. Ne bunis se. Cutis. Da nije Zvezde (koja ima IME) i Severa (koji ima ZAKON), ne bi znao sta je radost. Ne bi znao ni ko si, ni sta si, ni gde si. To sto osecas, stoko-seljacka, posle poraza od PSV-a, oni koji vole ovu zemlju, osecaju to SVAKI DAN!

Drotovi-politicari, maskirani u navijace, ovaj internet sajt vam nije "Pink" televizija, da ga koristite besplatno za sirenje svoje propagande.

Jednoga dana, sve ce doci na svoje mesto, ali ne jos...

Imas PMS? Hoces da nam pojasnis svima ove reci...?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

@ Red Star Forever

Brate, ti si moderator, tj. gazda ovog foruma i ako zakljucas topic to nije zloupotreba, a da ga treba zakljucati - treba.

???? ????? ????, ?? ?? ????? ?? ?????? ???? ???? ????? ?? ????!

?? ?? ??????. ??? ???? ???????.  :D

Quote from: "Sima_Srbija"@ Red Star Forever

Brate, ti si moderator, tj. gazda ovog foruma i ako zakljucas topic to nije zloupotreba, a da ga treba zakljucati - treba.

Cekaj, ranije sam bio grobar, sada me zanima sta sam ovaj put...

Sto se mene tice moze i da se zakljuca mada sam zivo bio zainteresovan sta je ovaj put smislila, mislim, kakvu zaveru... Zakljucao si topic na drugom mestu pa da ti odgovorim ovde dok nije zakljucano, prijatelju, ne moze sve da bude over&out...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Simo u pravu si, ali taman kad sam pomislio da treba to uraditi, naleteo je ovaj post lucky star koji mi ni malo nije jasan... Molim doticnu da pojasni stvari... Jel to ona sebe stavlja kao nekog prvoborca ovde, zasluznog (podseca me na partizane) gradjanina, nekog ko je jedini zeleo promene u zemlji i sam ih doneo... Pa kao ovde je neko zeleo da budemo bezimena zemlja i bez zastave, himne, grba, mada je to sasvim neka druga prica od ove... I koje nam je to radosti u poslednjih 5 godina pruzila Zvezda sem redovnog dranja groblja... Ja ne znam za druge ali zar treba time da se zadovoljim... Iskreno lepo mi je bilo proslavljati pobede na gostovanjima po Srbiji i na Marakani, ali ajde malo da slavimo pobede i po Evropi ako je moguce... Opet ponavljam nisam od onih koji su za varijantu, seci odmah glave i nastavljaj dalje, ali ajde da cujemo neku drugu manje bolnu varijantu... Imate jos dan dva, i da se donese neki zakljucak pa da svi zajedno imamo neki stav na ovu temu kao ucesnici foruma, a onda mislim da ce definitvno pasti LOCK
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

I da, pojasni ko su to ovde drotovi, politicari i ostali nepozeljni ovde pa ako treba da odstranimo trulo tkivo...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Tesko je posle svega ovoga pretrpljenog praviti se pametan ali svi naravno znamo da je ovo dno dna i da nikad nismo ovako lose igrali, naravno jedini krivac je uprava koja je te igrace dovela. Ne moze malo srpsko selo UB pojacan sa par igraca koje nemogu nigde da prodaju da pobedi jedan razvijeniji holandski grad. Mislim da smo svi svesni sta nam se u Zvezdi dogadja, iskreno sve je u kurcu, drzava, sport, zdravstvo, politika... ljudi danas misle kako da prezive i da mastaju da odu preko da se izvuku ove bede i to je naravno svim fudbalerima san, zato oni Zvezdu ne postuju nego im je to odskocna daska za Evropu... zasto igrace boli kurac da se trude i da lome noge protiv  klubova iz raznih vukojebina i ostatkom tramvaj lige. ova nasa liga je veliko sranje verujte mi niko od mojih drugova nije hteo da je gleda ranije ko ce da je gleda i sada? prva liga je realno neatraktivna uopste gledano vise bih voleo da ispadnemo u drugu ligu tad bi fudbal i gostovanja imali nekog smisla... Verujte mi svi mi zelimo bolje Zvezdi i nasem fudbalu ali sigurno da od odlaska Dzajica nece biti nista sve do privatizacije. Jednostavno postoji bojazan kod prve ekipe Delija da ce doci jos gori ljudi umesto dzajica sto je u ovoj zemlji realnost. Mnogo je bilo takvih primera. Otimacinom, hajkom i kradjom se najlakse dolazi do cilja. Koliko bre ima takvih primera. Sta je bilo sa KK CZ? Dosli DS u klub i sta je bilo? Pred murijom neki ljudi iz uprave koje necu imenovati govore kako ce cigani da unesu baklje. ALO?! Sta se desilo u Kraljevu? Pala 6 heroja a ovi govnari iz KK nisu hteli da pomognu naravno zato su cigani skupljali kes, da nadju dobre advokate, neki su prodavali stvari iz kuce samo da se ovi izvuku. zato mi imamo najbolju tribinu a ne kao neki koji svasta izmisljaju da bi pokvarili ovo malo sto imamo. dalje, sta se desilo u ljubljani to svi znamo, opet se klub poneo jajarski prema svojim navijacima.

Kad je oteran Milosevic, svi su mislili da ce Srbiji krenuti na bolje. Nazalost, svi smo prevareni. Ja sam tada glasao za DOS, a kasnije i za Kostunicu. Ja vise politicarima ne verujem. Naravno postoje isti takvi politicari koji bi Zvezdu preoteli, necu imena da spominjem ali me ljuti da neko pomene Karica ili slicnog ,jel znate koliko bogatstvo poseduje u Rusiji. Jel zna neko kakav je odnos Kariceve uprave Zemuna i Taurunum Boysa. U pocetku je islo nekako, a sada je u KURCU !!!! FK ZEMUN navodno sada vise ne treba svoje navijace.

Dakle da zakljucim, uprava treba da postuje svoje navijace, da im pomaze, da postoji neka saradnja.

Ja ne mogu da verujem da Dzaja kaze da nema para za klub kad je za ovih 14 igraca tolike pare zaradio... sigurno je oko 100 igraca prodato. Ja ne vidim da se nesto promenilo, sem stolica, novog wc-a i svlacionice. Premalo. Nema ni video bim-a. Dinamo Zagreb ga ima. Iskreno cekam privatizaciju i da je kupi naravno STRANAC jer smo mi Srbi najveci prevaranti u svetu, samo mislimo kako ce nekoga da prevarimo, zajebemo, ubijemo ili opljackamo. Nazalost.

Tada ce Zvezdi krenuti na bolje, ovako cemo da stagniramo i da sanjamo ulazak u intertoto kup.

Mnogi su cigani razocarani posle ovoga, mislim da ce biti manje ljudi na tribini nego ikad dok se ne dese neke promene na bolje. Meni je vec pun kurac svega. Mi smo sada obican mali klub sa balkana. Ja volim Zvezdu koliko i svi vi, i zivim za Zvezdine pobede. Mada, pobede u ovim namestenim takmicenjima ne znace nista. 2 godine oni, 2 godine mi. Kao orkestrirani koncert. Jadranska liga je realnost. Nema namestanja. Tu su "braca" Hrvati.

CEKAMO PRIVATIZACIJU I NADU ZA BOLJE SUTRA

Kizo od srca ti cestitam na ovim mudrim recima, to je tacno ono

Kizo, ima mnogo toga sto si pogodio u svom postu, ali imam jednu zamerku. Izneo si primere za KK kada su navijaci bili osteceni a isto tako nisi pomenuo pozitivne primere od strane KK: sam odlazak u tu Sloveniju, desavanja nakon Vrsca i nacin na koji je klub stao iza nas, svi oni besplatni ulazi na basket tekme i slicne stvari...

O Dzajki necu vise da pisem, sve sto sam imao, rekao sam. I to sto sam rekao u kontinuitetu pisem vec duze vreme, svidjalo se to nekome ili ne. Moze da me tuzaka kome god i koliko hoce, da kuje raznorazne teorije zavere i slicne bedastoce (imaju "braca po materi" pravu rec za to) :) ali ja od nicega ne bezim. Stojim potpisom iza svojih reci i ne koristim druge nickove da bi nekome "u lice" rekao to sto imam..

Resenje postoji i za FK, ja razumem strah od nepoznatog, nesigurnost nekih ljudi u posledice nekih odluka, ali iznad svega mi je dosta Zvezdinih neuspeha i posrtanja. Ovim smo prevrsili svaku meru. Nas dvojica smo zajedno gledali taj PSV i komentarisali nakon toga i razmisljali naglas sta treba da se uradi. U svakom slucaju nesto mora. Nekada, kada sam ubedjivao ljude da glasaju protiv Slobe, objasnjavao sam ljudima da je i ne bavljenje politikom, politika i jedan politicki stav. Sada, u ovom trenutku, ne baviti se Dzajom i smrdljivom Upravom, je indirektna, pa mozda i direktna podrska svemu ovome sto rade, ili uopste i ne rade...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Nikad kraja ovoj temi. Ok,  nemojte da mislite da vecina ljudi iz kako vi to zovete prvih ekipa nije protiv D
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Quote from: "S.K.Y."TI,Markovicu Budimire seresh o svojim neostvarenim politickim stavovima,i sa fantomskim prijateljima,koji su zapravo ne izmisljeni,nego i crtani likovi,trujesh klince kojima je jedina zelja da na toj tribini steknu ime.

??? "?????? ??????"   :D  namigivanje

?? ????? ???? ????? ??? ????? ?? ???? ????? ???????. ?????? ???? ??????? ?? ?? ??????? ? ?? ??????? ????? ?? ????? ? ???? ???? ?????? ?? ?????. ??????? S.K.Y ????? ?? ?????? ?? ?? ???????????, ?? ?? ???? ??????? ???, ???????? ?? ???????? - ???? - ????? ???? - ?????? ???. ??????????? ??? ??????? ????, ?? ?? ?? ?????? ??????????, ???????? ?? ?? ????? ?????????. ???? ??????? ??? ?????????, ??? ?? ? ????????? ???????? ????, ?? ?? ?? ??? ??????? ?? ????? ???? ?????????. ??? ?? ????? ????????? ? ??????? ?????? ???? ??????, ???? ?? ???? ?????? ?????? 80-??? ? ???????? 90-??? (???? ?? ?? ?????? ? ?????? ???? ?????? ???????????? ??? ?????? ?????, ???? ?? ?????????? ????? ???? ???????????? 1.000.000 ??????, ???? ???? ???? ?????? ??????????? ????????? ?????????) ? ???? ?? ????? 90-??? ? ??????? 21.????.

?? ??? "??" ?? ?? ???? ???????? ?? ???????? ?????????? ?????????? ????? ??????? ?????, ??? ?? ?? ??????? ?? ???????? ?????? ?????? ?? ????.

? ? ????????? ?? ??????, ??????? ?? ?????...

Uh padose mnogo teskih reci na ovom topiku ali mozda je to sve i dobro. Ovo je inace da sam uleteo prvi put na ovaj forum posle fantasticnih 5:0 posle koga mi se zgadila zvezda i sve sta se desava po prvi put u zivotu.
Zeleo bih samo da prokomentarisem nekoliko stvari i da eventualno ponudim nekoliko konktretnih zakljucaka posto vidim da jadikovanju nema kraja....

1) Pod predispozicijom da je velika vecina nas za Dzajinu smenu ne razumem odakle ljudima ona filozofija opet "ma to je u redu ali ko da dodje posle njega"? Kao da slusam moju prolupalu babu pred izbore za vreme Slobinog rezima. Mislim da treba menjati i tu nema bojaznosti. Samo se promenom dolazi do pravog resenja. Ovo je jedan dugorocan problem ali sto pre pocnemo bar neke kockice da pomeramo u mozaiku automatski cemo da pokrenemo lavinu.. Od negde mora da se pocne..

2) Vidim masa ljudi na forumu pominje neke bivse Zvezdine igrace koji su ili izblamirani ili im je EQ previse nizak pa nisu dorasli poslu direktora kluba (da me neko ne shvati pogresno, mislim da ni Dzaja nije dorastao za istu). Kako bi recimo bilo da na tu poziciju dodje neko ko nije Srbin (sto bi bilo pozeljno jer se apsolutno slazem sa ranijim postom da smo mi ipak veliki prevaranti) i po mogucstvu neki biznismen kome je ljubav za lovom veca od Zvezde. Meni to licno ne bih smetalo jer ako voli lovu onda ce i da ulaze u Zvezdu da bih obrtao kapital i dok je njemu dobro dobro je i nama a bogami i Zvezdi... (cista lancana reakcija)

3) Stravicno je tesko ne mesati politiku u sve ovo jer je Zvezda ipak jedna kompanija u propaloj Srpskoj privredi koja tavori. U Zvezdi su previse svi iskorumpirani a od govana pitu ne mozete da napravite. Ono sto je fascinantno da svi ali svi kradu u tom nasem klubu pocev od onog Adidas shop-a na Marakani gde svega ima i svaciji dres mozete da nadjete osim Zvezdinog (kakva ironija).

4) Ono zasto sam u stvari uzasno razocaran je to sto niko ali bukvalno niko (neka me neko ispravi ako pricam ne istinu) nije zvizdao na utakmici Zvezda-Zemun. Prosto je izgledalo kao one prvenstvene utakmice od pre 15 godine gde se odavno vec zna pobednik a navijaci su tu da malo prosetaju i da se nadisu svezeg vazduha. I neka mi posle neko kaze da jedan deo nase voljene prve ekipe a ako ne i cela nije korumpirana. Previse sam prosao i video da bih u njihovu nevinost i nekorumpiranost mogao da poverujem. Hajde da vidim da je mozda neko samoinicijativno poceo da zvizdi na severu. Tog lika bi verovatno kupili spahlom..... .

Da, pored nase skupstine treba malo da se cisti i na severu jer su plasim se neki likovi vec u dubokom blatu......

_____________

A htela je "ona" u ligu sampiona,
ne ide, ne ide......
5:0 nikada zaboraviti necu.......

Quote from: "Treca_Zvezdina_Zvezda"
Znaci, zahvaljujuci DB-u smo bili prvaci Evrope. Ziveo DB! Svi u DB!

Jedva cekam da DB ponov preuzme klub, eto nama trofeja i novih radosti  

??, ????????? ??????????? ???? ??? ???????? ??????  :batine , ??????? ??????????, ???????? ? ????????? ??????? ?? ??????? ?????????????, ???? ?? ????? ?????? ????? ?? ???????? ??????? ??????? ????????, ?? ???????? ?????? ? ??????? ??? ?? ?????. ?? ?? ?? ???? ????? ??  ???? ???? ???????? ?????? ?????? 80 ? ???????? 90. ???????? ?? ??????? ????? ???? ???? ??? ??? ???????? ????, ??? ???????, ???? ?? ??? ????????? ??? ????. ???? ?? ?????? ?? ?????? ??????? ????????? ? ?????? ?? 90 ??????, ???? ?? ?? ??? ???? ?????? ? ???-? ???? ?????? ???????????? ? ??????? ?????? ? ????!

????????, ? ?? ????? ??????????? ? ?????? ???????? (??? ????? ?? ???????? ?? ?????? ? ?? ????? ???? ?? ????, ???? ???? ???? ????? ????????) ???? ???? ??????????? ????, ??? ??????. ?? ??? ??????? ????, ??? ?? ???? ????? ?????! ?????? ?????? ?????? ?????? ??????. ?? ?? ?? ???????, ???? ?? ????? ?????? ???????? ???. ???????? ???? ? ??????? ? ?????? ???????? ????????????? ? ????! ??????????? ?? ?? ???????? ?? ????? ? ?????? ???????? ?????? ????.

? ????? ?????, ??????????? ?? ?????? ? ????, ??? ?? ? ????? ???? ????? ???????? ? ??????, ?? ?? ???????? ??????? ?? ?? ??????? ???? ?? ???! ? ??? ???? ???? ????? ???????? ????. ??? ??????? ???????? ?? ?? ?? ??????? ?????? ?????? - ????????! ??????? ????????????? ???? ??????? ?? ???? ? ??????? ??????!

@RedStarForever

????? ?? ???????? ?????. ?? ???? ???? ???? ?????? ??????? ? ?? ?? ???? ??? ???? ????? ?? ??????. ? ???? ?? ???? ??????? ???? ?????? ?? ??????? ?????? ???? ?????/???? ?? ??????? ? ?????? ???????? ??? ?????? ?????????? ?????? ?? ?? ??????? ????????? ???????? ?? ??????? ?????? ? ??????? ??????? ?? ?????? ?????? ?????? ????? ??? ?? ????? ?? ??? ????? ??????? ?????? ? ?? ?? ? ??? ??? ???? ????
? ???? ?? ??????? ??? ????? ?? ?? ???????, ????? ?????? ?? ??????? - ???? ?? ?? ????? ???? ?????? ?? ?????? ????? ? ?????? ? ?????? ?? ?? ?????? ????? ? ?????????? ?????? ?? ??????????? ???? ?? ? ????? ??? ???? ?? ?? ???????? ???? ?????? ????? ?????? ?????? ? ???? ?? ?? ??????? ??? ?? ?? ?????? ?????
???? ?? ????? ????????? ????? ? ?????? ?????? ???????????? ? ?????? ??? ?? ????? ?? ????? ????? ???? ???? ?? ?? ??????? ?????? ???? ?? ??? ????? ?? ????? ????????. ???? ?? ?? ??????!
????? ?? ?? ?? ?????? ? ???? ?? ??? ??? ??? ?? ?????? "???? ???? ?? ???? ?????". ??? ?? ? ???? ?? ??????? ???????? ????? ? ?????? ?????.

? ??? ?????, ???? ???????, ?????????? ? ??????? ???? ????? ?????? ?????? ? ?????????? ???? ?? ?? "??????" ???? ???? ???????. ??? ?? ?? ??? ?? ???? ?? ?????? ???? ?? ?? ?? ?????? ?? ?? ???????? ????????? ???? ? ?? ??? ????, ????????? ??.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!