Samo da obavestim mnoge od vas za ovu zaostalu kup utakmicu koja se igra posle derbija. Ostaje da se spremimo za ovo gostovanje.

Quote from: "KizaLion"Samo da obavestim mnoge od vas za ovu zaostalu kup utakmicu koja se igra posle derbija. Ostaje da se spremimo za ovo gostovanje.

Ja i zaboravio na nju.

Kakav nam je sistem takmicenja,nije ni cudno.

I pretpostavljam da se igra u 14h. Znaci ko radi moze se slika...

to gostovanje ce mnogo zavisit od derbija. ako dobijemo grobje bice solidno, ako bude nereseno bice cisto odradjivanje, a ako ne daj boze izgubimo bice puska i nece se isplatiti da se ide u tu selendru.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "KizaLion"Samo da obavestim mnoge od vas za ovu zaostalu kup utakmicu koja se igra posle derbija. Ostaje da se spremimo za ovo gostovanje.
U koliko sati...
Mada cisto sumnjam da mogu da stignem na to gostovanje...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Niski Delija"to gostovanje ce mnogo zavisit od derbija. ako dobijemo grobje bice solidno, ako bude nereseno bice cisto odradjivanje, a ako ne daj boze izgubimo bice puska i nece se isplatiti da se ide u tu selendru.
NE ide se zbog selendre nego zbog zvezde, i ne ide se samo kad zvezdi ide ...

U potpunosti se slazem sa s tobom, super bi bilo kad bi svi tako razmisljali, onda bi nas bilo po nekoliko hiljada na svakoj tekmi, ali ja sam samo bio realan.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...


u 14h

inace danas je zreb za 1/8 finala(27. oktobar) tako da cemo znati sa kim igramo, ako prodjemo, a naravno da hocemo.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...


Quote from: "cazzo_FCRS_forever"ljudi koji je rezultat????

0:1

Zigic u 14. minutu