Pa sad da je bilo bas fantasticno navijanje i nije, kad skontate da ste sami navijali u dvorani, a pred kraj utakmice, kada je dosta raje pocelo navijati borac borac, bili su glasniji, sto je ipak normalno jer ih je bilo vise.Doduse sto se vidi i na tv, dosta raje ne zna za koga bi navijalo, skacu kad borac da kos, skacu kad zvezda da kos...Na terenu ste imali srece, u zadnjem napadu ono je bio cist preksraj u napadu nad Kojadinovicem...Kazu da je bila neka frka u toku utakmice, ali nista znacajno...

???????...????? ?? ?? ?????? ?? ?? ????? ???? ????? ? ?? ?? ?????? ??????? ?? ???? ????? ???? ?? ????????...??? ??? ???? ?????????? ????? ?? ???? ?????????? ???? ?? ???? ????????? ?????...??? ?? ???????? ?????!!! ???????? ?? ??? ????, ???? ?? ??? ?? ??????? ????????? ? ?? ?? ??? ? ????????? ??????? ? ?? ?? 3 ?????, ??? ??? ?? ???? ???? ????? ? ????? ????????......?? ?? ????...
? ????? ???? ?? ?? ????? ??? ?????..????? 2 ????? ? ?? ?????? ?? ????? ????!!!!

? ???????? ??? ?? ??? ?? ?? ?? ?? ???? ???? ?? ????? ????? ?? ????? ????, ???? ?????? ?????????? ???? ??????...????? ?? ?????????, ? ??????? ???.... :(  :(

????? ??????!!! ????? ??????!!!

?0?????!!!

Slusaj, mozemo mi do sutra da pricamo da li je asistencija dobra ili ne, cim je asistencija ona je dobra, jer posle nje sledi kos. I tu nema vise reci. Da sam ja trener, rekao bih Igoru da on resi tekmu. Znaci, ne Radivojevic, ili bilo ko drugi, mada posle ispadanja Dozeta i Jeretina tu i nema ko da odluci. Igor je sve obavio kako treba, navukao 2 igraca i Vuk dao kos jer je bio sam na sutu. Sada, mi mozemo da gledamo sve u picinu dlaku, i ako to radimo, ja sam ubedjen da neces naci nijednu akciju koja je zavrsena sa 100% uspeha. Za Zadar i dalje tvrdim da je morao da se pravi faul, mozda neko i nije uradio sta treba, ne znam. Trener Borca je lepo rekao da je trazio od svog igraca da faulira, a on se napravio blesav. Borac i Zadar su za nas razliciti pojmovi jer u jednom slucaju imamo napad, u drugom se branimo.

Slusaj Kospicar, ne dolivaj ulje na vatru bez veze, Cigani su odlicno navijali, cak i kod -20 sto ja nigde nisam video. Sta mene zabole sto Borac nema navijace. I nasi su odlicno odgovorili kad je cela hala vikala Borac, Borac, nisu uopste zaostajali sa skandiranjem Zvezdi.

Sto se tice faula, Kojadinovic se kretao, dodirivao Igora, a posto su sudije vec do tada svirale nama 13 faula u jednoj cetvrtini, mislim da bi mnogo bilo da svira jos jedan faul.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


ma kakav faul, fino se na snimku vidi da faula nije bilo ni pod razno. kospicar, da malo vise pratis borac, vidio bi da se felixova odbrana 100% svodi na padanje kad ga igrac prodje, pa ako sudija popusi, dobro i jest...
navijanja za borac i nije bilo, to su samo lokalni grobari prvi put dosli da gledaju borac, tj. ne da navijaju za njega, nego protiv zvezde...al ko im je kriv, bar u kosarci skoro uvijek bolji na kraju pobijedi, pa je tako bilo i sada
..ne moze brze, jurimo 30...

Kizo pozdrav, ovaj ljudi daj bre ne lupetajte nego ako toliko volite zvezdu idite malo na utakmice. To vazi pogotovo za one iz bg-a sta koj kura* ja sam video na tv-u a ja ono, drugi pastuje sa nekih vesti sta kako bilo sve samo da bi se dobilio sto vise posta. Pa vama iz bg-a je barem lako da idete sve placeno ....

Stara pesma forum ne treba iskoriscavati za gluposti, i ako je ovaj vid komunikacije popularan, sta bi bilo da nema interneta ....

Kizo imam fotke ali ne znam kad cemo da razvijamo slike.

?????...??? ?? ????? ????? ? ?? ?????? ?? ???????? ??? ???????????!!!
????? ?? ??? ????? ?????? ??? ?????. ??? ????? ?? ???....

????? ??????!!! ????? ??????!!!

?0?????!!!

Izvini Kospicar,ali mnogo kenjas.Sto kaze gaga,idite malo na utakmice,jebo TV.Pa ce te biti u toku.Ja sam licno bio i znam kako su DELIJE navijale.A navijali su kao da je BORIK njihov a ne od VULTURESA kojih nije ni bilo (bar ne onih pravih).
pozz                  
                          :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke
                                     :ruke :ruke  :ruke  :ruke  :ruke
                                               :ruke  :ruke  :ruke
                                                   :ruke :ruke  
                                                    :megafon
ED*STAR

Navijanja jeste bilo, ali su navijali likovi sa onim kapicama sto se kupuju ispred marakane znaci nisu znali pesme ali ono mene je i ovako bilo smorno jer nisam uspeo da izadjem napolje da vidim sta se desava sa ostatkom ekipe ...

Niko nije rekao da ste lose navijali, dobro ste navijali, i dobro ste se culi, ALI ipak morate priznati da je drugacije, kada protiv sebe imas ipak suprotnu navijacku grupu koja ce isto navijati, nego ovako ste bukvalno SAMI navijali, a pred kraj tekme kada je skoro cijela dvorana uzvikivala borac borac, pravo su se dobro culi...svejedno vi ste pobijedili, zasluzeno...ovdje se vec zale na sudije svi od igraca borca, do trenera i vecina misli da je ono bio faul(ne izmisljam to ja) u napadu..A navodno je bio dogovor da kojadinovic pravi faul u zadnjih 10 sec, sto on nije uradio...11 navijaca je uhapseno, zato sto su htjeli uci u dvoranu bez karte i bez pregleda, sto je murija odbila pa je doslo do obracuna.Onda su delije poele razbijati okolna auta. Protiv 2 je podnesena prekrsajna prijava, a 2 samo opomena, ostali pusteni...

"Protiv dvojice prekrsajne a protiv dvojice krivicne prijave ostali su pusteni"
To onda znaci da ta 4 nisu pustena,a to nije istina protiv 3 je podneta prijava dobijena kazna 90 maraka placeno i svi su se vratili za Beograd.

PS
Pare su skupljali momci koji nisu uhapseni i koji nisu hteli da odu dok se svi nevrate zajedno u Beograd.