jedno pitanje za UK-a i ostali koji su bilo u Cirihu, cija je ono bila zaztava odma pored zaztave "Gate7 Nuremberg", ako se secate lik u vojnicke pantalone, i crni kacket je kacijo zaztavu na drugo poluvreme, i na kraj tekme kad ste se slikali svi zajedno ta zaztava je bila izmedu zaztave UK-a i zaztave Ultras-a Warsaw, bila je crno-plava-crvena i bela zaztava.
mozda lupetam, ali meni se cinilo kao neka zaztava iz Basel-a ?? ili su to bili neki poljaci ??

jos nesto, jam sam ja jedini koji je video plavu-belu zaztavu "BERN" na dve motke odma iza gola Young-Boys, par puta su je vadili. i "francuz" koji je bijo pored mene je video zaztavu.

pozdrav

ps : dali je bre neko slikao sve one ribe na stadionu juce ??  :jebanje  :D

Quote from: "Srpski_Playboy_Delija"
Quote from: "UK_Nikola"Od koje bitke imas snimak????? Ono izpred stadiona?

Kizo Ultraklan se pokazao danas... namigivanje

me ne bre... obo pre utakmice!! sta pokazao ultraklan?? pa to sramota.... delija deliju tuko!!!  :(
Za mnoge "medjusobne" incidente i nezeljene stvari koje se desavaju kod nas na tribini ponajmanje smo mi (organizovane grupe navijaca) krivi i da nas nije bilo juce na stadionu ko zna kakve scene bi se odvijale.. Sa tim tucama sto su se na tribini desavale nasa grupa nema veze, jer smo zakasnili nekih 5-10 minuta pocetka tekme ali po onome sto sam cuo iz kojih razloga je dolazilo do tuce podrzavam akciju "sablje" severa, ciscenja tribine i nepostovanja nekih osnovnih stvari.. Srpski plejboj ti nemas veze sa navijackim svetom, na forum si dosao jer ti zvezda igra kod kuce, mozda ako budes pratio nesto duze ovaj ili druge forume shvatices da smo mi uvek tu a vi  jednom ili dva puta u zivotu, oni koji su se sibali na tribini sibali su se iz nekih razloga, sad dal je to bio dres partizana, nepostojece jugoslavije, nepostovanja osnovnih stvari ili dr..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Srpski playboj kad kazem ko zna zna. A kad nemas pojma ko koga tuce onda cuti....

elem....


Sva sreca da i oni nemaju pojma

sa ovakvom igrom nema sanse ni za coko-moko kup a ne ls.

Capocrimi pa znam i mi smo divljali ali u ficka vlasnik nas je sve vreme cudno gledao :)  posebno kad smo dali drugi gol skocili smo i ja i ortak i prevrnuli klupu od separea na kojoj smo sedeli, :rofl  pazi dan pre tekme ka

Quote from: "UK_Nikola"Srpski playboj kad kazem ko zna zna. A kad nemas pojma ko koga tuce onda cuti....

objasnimi... valjda sam vido kako se delije tuku!!!!

Quote from: "Ultra klan"
Quote from: "Srpski_Playboy_Delija"
Quote from: "UK_Nikola"Od koje bitke imas snimak????? Ono izpred stadiona?

Kizo Ultraklan se pokazao danas... namigivanje

me ne bre... obo pre utakmice!! sta pokazao ultraklan?? pa to sramota.... delija deliju tuko!!!  :(
Za mnoge "medjusobne" incidente i nezeljene stvari koje se desavaju kod nas na tribini ponajmanje smo mi (organizovane grupe navijaca) krivi i da nas nije bilo juce na stadionu ko zna kakve scene bi se odvijale.. Sa tim tucama sto su se na tribini desavale nasa grupa nema veze, jer smo zakasnili nekih 5-10 minuta pocetka tekme ali po onome sto sam cuo iz kojih razloga je dolazilo do tuce podrzavam akciju "sablje" severa, ciscenja tribine i nepostovanja nekih osnovnih stvari.. Srpski plejboj ti nemas veze sa navijackim svetom, na forum si dosao jer ti zvezda igra kod kuce, mozda ako budes pratio nesto duze ovaj ili druge forume shvatices da smo mi uvek tu a vi  jednom ili dva puta u zivotu, oni koji su se sibali na tribini sibali su se iz nekih razloga, sad dal je to bio dres partizana, nepostojece jugoslavije, nepostovanja osnovnih stvari ili dr..

evo imam 15 god., zivim u inostranstvu i idem u skolu... pa ajd kazi mi kako mogu na svakoj utakmici da dodjem? ja bih voleo nego nemogu!
drugo, pre fajta doso mladic sa megafon i objsnio nam da budemo kulturni...  ali ipak doslo do frke! E TO NERAZUMEM!!!!! :zbunjen

haha tekma je bilo vrh : ))) ali bas stvarno.. ja sam jako zadovoljan rezultatom... mada imam plavetnu celu desnu ruku i shaku od udaranja u onaj pleh na gornjoj tribini,a ni noga mi nije bolje proshla od shutiranja u isti....  :rofl

elem, zamolio bih da se sledeci put puste samo oni iza gola koji znaju zvezdine pesme i koji su spremni da bodre nash team... kako su samo smoreni bili posmatrachi gore... jednom sam se okrenuo i rekao: AJMO RUKE GORE, kad je vodja pozivao, i onda se okrecem opet, ono svi mirno: onda sam od besa svima lepo pojebao kevu  :lol:  :lol:

ovaj, nikolu na zalost nisam nasao, ali sam ga trazio, i tako trazeci nikolu sam naisao na kraljevcanina marka ili kako se lik zove, ujedno veliki pozdrav za njega : ))).. jakuza, i tebe sam video posle na kraju  :finger

slazem se da smo golove primili jako glupo, prvi cak nisam ni video od silnog navijanja...ali zato je zigic uradio ono sto sam od njega ocekivao, a jebao im kevu , posle zigicevog gola se i publika probudila (mamu im uspavanu  :lol: ) i pocela konachno da navija... posle 2:2 je vec bilo ono vrhunski : )))))
stvarno nemam reci... pred tekmu, onaj iscident sa murijom, ono je greshka policije...gde ima piva, tu treba da se zatvori ulica, i gde ima navijacha, tu netreba da se postavlja murija, jer normalno je da ce doci do provokacije... ebiga.. no sta je tu je... i da, napushih i ja jednog provokatora na putu ka stadionu onako mushki  :rofl  :lol:

p.s: narode izvinite, al ja sam morao da radim neplanirano, ebiga.. ali ipak sam dosao oko 17:45h....
oko onih tucha necu da se mesam, posto neznam bash najbolje o cemu se radilo, AL DOBRO JE IZGLEDALO  :lol:  :lol:

p.s: ZASTO JE UOPSTE SKY JOKER BANOVAN SA FORUMA ALOOOO???!!!!! dal sam ja kog ikad uvredio ili rekao nesto pogreshno??? stvarno nerazumem.....

ovo sam se reg. cisto da napisem moje utiske sa utakmice....

pozdrav i postovanje

i jedna ljubav za ZVEZDU - vidimo se 4. na Marakani  :ruke

Quote from: "Srpski_Playboy_Delija"evo link sa slike i snimke od utakmice:
http://mitglied.lycos.de/fikisvetac/

laku noc


??? ???? ?????? ?????? ? ????? ?? ??? ?? ???? ??????

?? ?? ??? ????? ????? ?? ???? ?? ?? ?????  :)

??? ?? ???? ??????, ??? ??????? ???? ???? ?? ?? ????? ??? ????? ??????...
...ОТИШЛИ СУ СВИ, КУЋИ БИЈЕНИ, НАЈЈАЧИ СУ ЗНАЈТЕ ЦИГАНИ!

Ja sam skinuo sve, ima snimaka navijanja kad su upaljene neke baklje, kad su se tukli na pocetku dole zbog onig zastava valjda, i u sredini guzva sa nekim golim, pijanim.. ako sam dobro shvatio.

stanchic i slavoljub djordjevic selo veselo sirovine ruzne ko im dozvoli da nose dres ZVEZDE. navijanje krsh.  BELGREDE STATE 4 BELGRADE BOYS ONLY !    RED STAR 4 BGD ONLY !
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

Quote from: "SkajDzoker"haha tekma je bilo vrh : ))) ali bas stvarno.. ja sam jako zadovoljan rezultatom... mada imam plavetnu celu desnu ruku i shaku od udaranja u onaj pleh na gornjoj tribini,a ni noga mi nije bolje proshla od shutiranja u isti....  :rofl

elem, zamolio bih da se sledeci put puste samo oni iza gola koji znaju zvezdine pesme i koji su spremni da bodre nash team... kako su samo smoreni bili posmatrachi gore... jednom sam se okrenuo i rekao: AJMO RUKE GORE, kad je vodja pozivao, i onda se okrecem opet, ono svi mirno: onda sam od besa svima lepo pojebao kevu  :lol:  :lol:

ovaj, nikolu na zalost nisam nasao, ali sam ga trazio, i tako trazeci nikolu sam naisao na kraljevcanina marka ili kako se lik zove, ujedno veliki pozdrav za njega : ))).. jakuza, i tebe sam video posle na kraju  :finger

slazem se da smo golove primili jako glupo, prvi cak nisam ni video od silnog navijanja...ali zato je zigic uradio ono sto sam od njega ocekivao, a jebao im kevu , posle zigicevog gola se i publika probudila (mamu im uspavanu  :lol: ) i pocela konachno da navija... posle 2:2 je vec bilo ono vrhunski : )))))
stvarno nemam reci... pred tekmu, onaj iscident sa murijom, ono je greshka policije...gde ima piva, tu treba da se zatvori ulica, i gde ima navijacha, tu netreba da se postavlja murija, jer normalno je da ce doci do provokacije... ebiga.. no sta je tu je... i da, napushih i ja jednog provokatora na putu ka stadionu onako mushki  :rofl  :lol:

p.s: narode izvinite, al ja sam morao da radim neplanirano, ebiga.. ali ipak sam dosao oko 17:45h....
oko onih tucha necu da se mesam, posto neznam bash najbolje o cemu se radilo, AL DOBRO JE IZGLEDALO  :lol:  :lol:

p.s: ZASTO JE UOPSTE SKY JOKER BANOVAN SA FORUMA ALOOOO???!!!!! dal sam ja kog ikad uvredio ili rekao nesto pogreshno??? stvarno nerazumem.....

ovo sam se reg. cisto da napisem moje utiske sa utakmice....

pozdrav i postovanje

i jedna ljubav za ZVEZDU - vidimo se 4. na Marakani  :ruke

Ruka da se osusi :) onome ko je tebe banovao!! :)

Ozbiljno, nemojte ljudi SJ da mi sklanjate odavde, ovakve zabave dugo nije bilo..  :rofl

poz,
budimir
p.s. Nikola sto se nisi nasao sa covekom?  :D
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "CeDo"Ja sam skinuo sve, ima snimaka navijanja kad su upaljene neke baklje, kad su se tukli na pocetku dole zbog onig zastava valjda, i u sredini guzva sa nekim golim, pijanim.. ako sam dobro shvatio.

Ajde okaci to brate ako te ne mrzi! :)

forever ultras, pa nisam ti ja maskota foruma  :D  :rofl  :lol:

shalimo se, ovaj, sta sam beshe hteo da kazem, a da , Nikola, pa rekao sam da je to moja greshka,ja sam morao da radim, a posle u masi nisam vise mogao coveka da nadjem iako sam pitao neke ljude i eto, neke sam nasao slucajno a neke ne...

a moj koment, prica za sebe, i sam se  :lol:  dok ga chitam... josh uvek pod utiskom utakmice i mnogo dobrog raspolozenja  :))

pozdrav

p.s: kako sam se pokidao od smeha kad su nishlije okachile onu shugavu zastavu  :lol:  :lol:  :lol:

no sva sreca naterashe ih ovi da je skinu...

???? ?????? ???? ??? ?????? ????....

???????!!!

Quote from: "SkajDzoker"...gde ima piva, tu treba da se zatvori ulica, i gde ima navijacha, tu NE treba da se postavlja murija

Tako je care! To i ja uvek kazem pre svake tekme.  :D
Samo, mi smo ovde ove nase murkane pripitomili, oni zajedno sa nama piju vops - k'o vele ako ne mozes da ih pobedis, pridruzi im se... :rofl

Nego, pisu ovi iz CKM-a  :lol: da ima nekog piva od mare, tamo kod tebe, pa ponesi neko, sad kad podjes za bg.  ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!


Lucky haha  :rofl  :rofl

co comment  :finger  :finger ( ;pljuga  :flasa ) = kombinovano  :o  :ruke  :D  :D  <-- daje zeleni osmeh  :lol:

ali ona ulica je trebala da bude zatvorena..

ovaj, nishta protiv nishlija, ali TRANSPARENT JE BIO LOSHE URADJEN I KAO TAKVOM MU NIJE BILO MESTO DA SE OKACHI!!!

ako ste videli ostale, mogli ste da uporedite..  
chini mi se da je rech o nishkom bilo... enivej.. nije mu bilo mesto gore uopste...

poz