У новинама пише да се текма игра сутра у 16.30 часова на Бањици. Мишеви су домаћини.

Текма је почела у 18 часова, а не у 16.30 како је било предвиђено. Фотке:

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2005-2006/partizan_cz_rukomet

Ako je bio neko na rukometu,mogao bi da napise neki izvestaj....

glodari od engleza pa preko grka stigli da  obrade italijansku himnu...mos misliti! :lol: lajali rezali....pa pravac  :vozac  kuca!nema mnogo da se prica,njih mnogo nas manje,videlo se na tv-u uvatio sam nesto malo da cujem,mi se odlicno cujemo za razliku od njih koji su bili ka kamerama okrenuti!mislim da je moglo glasnije da se otpeva u momentima kad smo vodili!sve u svemu... :sampion
..NIKO KAO ON...

Ovako...

Onih 5 ljudi (ko treba da zna kojih, zna) koji su sledeci pogreshne zandarske instrukcije (dal' namerne, dal' slucajne, jbm li ga), zalutali pred tekmu na glodarsku tribinu mozda i nisu zasluzili najjachu ocenu iz orijentacije u prostoru, ali recite vi meni, koliki mishevi morate biti da vam 5 likova 15 min. pred pocetak tekme lagano usheta na tribinu sa crvenim bubnjem i raspakovanom najstarijom zastavom severa i zatim se opushteno vrati na svoju, a da vi pri tome Q-rcem ne mrdnete oko toga?

Veliki, braco moja mila, veeeliiikiii...  :seljak

Ipak, trebalo bi malo vishe obratiti paznju da se u buduce ovakve nepotrebne gluposti ne ponavljaju...

Sto se tekme tiche - momcima na parketu svaka chast, koliko znaju igrali su extra. Srce na teren, a sta se zna - zna se...
Klince koje glume ludilo na tribini konacno treba odvaliti od Q-rca da jednom za svagda nauce zbog cega se ide na utakmice i sta se radi kad si vec tamo.
A glodari... Pa ako je ovo najbolje sto mogu posle tolikog posta u utakmicama i navijanju onda su daleko jadniji nego sto sam mislio. A mislio sam od uvek da su mnooogo, mnooogo jadni...  :indian  :poglavica  :indian

Toliko...
..."