Zandari nas sacekali na aerodromu, pretresli do gole koze i tu je pao taj momak (dobio 5 godina zabrane ulaska u Norvesku ali se vratio sa nama za Beograd). Navijanje je bilo dobro, incidenata nije bilo. Norveska je strasno skupa, prisutni momci iz Ultra Klana platili su po 186 eura povratnu kartu za voz Oslo-Trondhajm pa zamislite sve ostalo!
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

Uoci odlaska navijaca u Norvesku u novinama je pisalo da su Norvezani strasno zabrinuti sto navijaci dolaze drugim avionom, a ne onim kojim su otisli igraci. A policijski sef je dobio podatke da su Delije organizovani huligani, koji su se u Danskoj pokazali kao profesionalci i koji poticu iz jedne veoma nacionalisticke i rasisticke kulture...  :D
Sad i sami priznaju da su malo preterali... :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

dva piva i neke gluposti za grickanje 5 eur!! Ali su tolko opusteni da u prodavnici od 500kvradata radi njih 5, sto je bilo idealno za nas. Inace hrana  i pice su na stadionu bili najjeftinij. OPEN THE LIGHT!! :lol:

Ajmo  neke  slike ovo ono. Na TV-u su jednom prikazali nas kop bas kada su se momci slikali.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Evo i mi smo stigli konacno kuci. U tu jebenu drzavu vise u zivotu necu ici. Ja sam mislio da je svajcarska skupa ali ovi iz norveske jebu svima kevu.

Izvestaj sledi cim se Ultra Gudra vrati sa posla. :D

Ni mene nece Norveska vise da vidi.

Od sada pratim Zvezdu samo u zemlje gde imaju ukusne sendvice na
benzinskim pumpama ...   :lol:  :lol:  :lol:
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Quote from: "ULTRA' ROMA"Ni mene nece Norveska vise da vidi.

Od sada pratim Zvezdu samo u zemlje gde imaju ukusne sendvice na
benzinskim pumpama ...   :lol:  :lol:  :lol:

:lol:  :lol:  :lol:

Ako bog da,da udjemo 2005 u finale LS i da se igra u Oslo  :D  :D

pomaze bog

ajd izpricaj kako je bilo

sta ste to radili u vozu

Ultra' Roma molim te daj nam mali izvestaj al samo o Mishi, mogu da zamislim sta je JOS sve radio!!!

Jedan decko je puko tako sa kintom da je morao da prosi po vozu da kupi pivo! :D

Ma bile su provale koliko hoces.

ma ljudi zamislite zivite u norveskoj i da ste alkoholicar koji mora cesto putovat vozom, onda  :finger  :D , ali na svu srecu imali smo navigatora featuring redstar-mg  inace bi jos gadnije prosli. hAAmaa... :rofl
VANTi STELLa ROSSa!!!

trebali bi mi da zovemo te norvezane da dodju u sto vecem broju ovde da vide sta je zivot...  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

jeste vi to igrali u kupu uefa s rosenburgon,pa kako igrate ranije...ja iden tek u utorak u rim a tekma je u cetvrtak :zbunjen

Quote from: "south fanatic"jeste vi to igrali u kupu uefa s rosenburgon,pa kako igrate ranije...ja iden tek u utorak u rim a tekma je u cetvrtak :zbunjen

Po dogovoru Zvezde i Rozenborga, 1. tekma je pomerena za nedelju dana ranije
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)