Deco, da vidim ko nije uradio domaci zadatak? :ruke  :ruke  :ruke
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Kao sto vec rekoh, svaka cast za sam odlazak, ali, kako se ispostavilo, to je samo jedna strana medalje! Naime, o tome kakvi ste 'navijaci' bili, najbolje svedoci cinjenica da konjusari nisu bili na cistom da li ste vi uopste i bili na toj utakmici (iako vas je bila 'citava' grupa), tako ste, ne ludovali, vec navijali za svoj tim, da cak i oni koji su bili na utakmici se prepiru da li su videli nekog tipa koji im je bio sumnjiv-Srbin/grobar, mislim da je svaki komentar suvisan. Sto se tice pandura, pa jebiga, kad su vas pustili mogli ste da izvadite salove i da navijate, barem da probate, najgore sto je moglo da vam se dogodi - jeste da vas izbace napolje (ionako niste imali sta da gledate :o ) , pa uzevsi ovo u obzir - i ta cinjenica da ste prvi otisli organizovano, pada u vodu, jer, kakva je razlika izmedju proslog puta kad je otislo 3/4 vasih i sedelo i cutalo, i sada kada vas je otislo 20/30 i isto tako sedelo i cutalo? Pa nema razlika, ili, ako je i ima, onda vama ide na stetu, jer je jasno zasto 3 ljudi cuti i ne navija, ali i nije bas zasto 'organizovana' ekipa to ne cini.

Izvinjavam se na duzini, ali, mislim da vas izlet treba sagledati iz svih uglova, da ne umislite da ste, kako ono neko od vasih rece; 'avangarda'.

p.s. meni je, iskreno receno, krivo sto cigani nisu otisli (a ocigledno je da ih nista ne sprecava?) organizovano, znaci u sopstvenom aranzamanu, ali jebiga ...

U svakom slucaju, i dalje ostaje aktuelna 'ona' koju smo vam (s)pevali na derbiju 1997 uz prigodan transparent ...

Pusili ste dinamu, pusili ciboni ...

Hocemo li da zakljucavamo, dok nam se fenseri ne nakote na Forumu?
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]



Kako te nije samo sramota da se javis :zbunjen

Ja stvarno ne razumem kako funkcionise glodarski mozak. Ocigledno da je na prvom stupnju razvoja. Jos jednom sta se obrukali. Od 88 niste pobedili Cibonu. Sramota. Vi samo i mozete da igrate srpsku ligu za bolje niste. I o cemu pricas i cime se ponosis. Desetak navijaca koje je cuvala 30 pandura. Mnogo ste jaki!!!

Otisli ste organizovano.  :rofl U pratnji kluba, a i oni su dobili batine.

Evo kako su to videli izvestaci, izvor B92

"Kuriozitet utakmice bio je u cinjenici da je u hali bilo prisutno desetak navijaca Partizana, pripadnika "Ju

Ti navodni Frontovci koji su bili u Zagrebu su bili nevidljivi, trepnuli nisu cijelu tekmu, pitam ljude koji su bili na plavom sektoru i ka

Jel su bili kod predsednika na grobu? :rofl

Quote from: "JEZGRA"nekoliko ih je masakrirano od batina. Nisam bio, ali s obzirom na one koji jesu ovi nisu dobro pro
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"
Quote from: "JEZGRA"nekoliko ih je masakrirano od batina. Nisam bio, ali s obzirom na one koji jesu ovi nisu dobro pro

Ja ti kazem da oni koji se deklarisu kao JF nisu dobili batine, mozda neki koji su se nasli kao prijatelji kluba. Mislim, ne branim ja sad njih ako su neki dobili batine, ali to ti je velika razlika izmedju Beograada i Zagreba . I zasto Zagreb ne moze da prismrdi Beogradu, kod nas te murija cuva kao oci u glavi, ne moze da se desi neko sranje, ako te obezbedjuju, onda ce to i da urade. Ovde ih sve cuvaju kao bele medvede, tako je bilo i u ex-YU, ne samo sada. A kod vas eto, moze da se desi da nalupate neke kretene. Kod nas bi radili suzavci, pistolji...

Kod vas je ta organizacija mnogo slabija.

Eto, mala digresija na temu, da ipak ostanemo u nekim okvirima teme.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Radza drugim recima - nastavljena saradnja medju bratskim grupama, cisto da stkarimo malo  :rofl

JEZGRA
Quote
hehehe vjeruj mi, vi e ih je dobilo batina, nisam na alost bio, jer ne navijam za Cibonu,
ali ljudi koji su bili, a nisu nikakvi 18- godi nji internet huligani, su rekli da ih je 6
napadnuto pred hotelom u prefektno organiziranoj saceku i, ne moram vam pricati kakve su mjere osiguranja bile...



Ne bleji... bolje potrazi vlasnike onog transparenta jer bbb ne prate cibonu!  :finger

Glas ZA da se topic zakljuca...

Zvanicno potvrdjeno da su BBB izbombardovali vozaca i prijatelje kluba. Kakvi crni navijaci... I posle im treba dati F4 da organizuju...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"Ja ti kazem da oni koji se deklarisu kao JF nisu dobili batine, mozda neki koji su se nasli kao prijatelji kluba. Mislim, ne branim ja sad njih ako su neki dobili batine, ali to ti je velika razlika izmedju Beograada i Zagreba . I zasto Zagreb ne moze da prismrdi Beogradu, kod nas te murija cuva kao oci u glavi, ne moze da se desi neko sranje, ako te obezbedjuju, onda ce to i da urade. Ovde ih sve cuvaju kao bele medvede, tako je bilo i u ex-YU, ne samo sada. A kod vas eto, moze da se desi da nalupate neke kretene. Kod nas bi radili suzavci, pistolji...
Kod vas je ta organizacija mnogo slabija.
Eto, mala digresija na temu, da ipak ostanemo u nekim okvirima teme.

Gle, mislim da bi groteskno bilo da sad idemo u detalje cija je murija bolje organizirana. Ako ima

Sto se utakmice tice, kao sto sam vec rekao, cika Velja im je dao (Ci)bonu...

A o "impozantnom" poduhvatu glodara ne treba puno prdeti, nikakva posebna muda nisu potrebna da bi uz pomoc kluba otisli u KC "Rahmetli Drazen" i tamo pokazivali nove domete stelt tehnologije. Bolje da su ostali do kraja nevidljivi...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Quote from: "Radza"p.s. meni je, iskreno receno, krivo sto cigani nisu otisli (a ocigledno je da ih nista ne sprecava?) organizovano, znaci u sopstvenom aranzamanu, ali jebiga ...


Otisli bismo mi, ali se ti prvo zapitaj, da li bi hteli da nas puste unutra ?! Naravno da ne bi. Drugo, ne moze se tamo otici u bilo kakvom broju. Dakle ne, 20, ni 50 ni 100 jer je to vrlo smesna cifra. Racunaj da bi onda cela hala (+ ovi napolju) + njihovi panduri bili protiv nas. Da nas ide 500-600 onda bi bilo OK.

kizo kaj se mene tice volio bi dadodjete 1000 na cibonu na f4 i da jebete majku milicevicu...

Quote from: "JEZGRA"A tko je pobrao najvi
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


respect za "tuzni" koji su dosli do hale. ipak treba stici do zagreba
sto se tice tuce. osim zvanicnog saopstenja, znam da se veci deo "tuznih" vratio novinarskim autobusom, mada su neki ostali u gradu da se snadju nekako drugacije.

Zajebite te price sto mi nismo isli,ovo ono,sta bi bilo kad bi bilo,i sta ce biti kad bude.A bice svasta.Bolje i da ne idemo,nego da se brukamo ko ovi debili sto se izbrukali,da cutimo ko p.i.c.k.e i da se pravimo da smo slucajni prolaznici pored hale,i da molimo boga da nas niko ne prepozna.Koji k.u.r.a.c. ste onda i isli???
A ti Hejsel brze bolje si ukljucio kompjuter pa na ciganski forum...sta si hteo da kazes njime,ne kapiram.Imas vase forume pa na njih salji neke nazovi cestitke i zasluge.
Ne znam zasto je ovaj topic i ostao ovde...brisi ga totalno ili ga zakljucavajte.
Dosta vise o grobariji!

Quote from: "JEZGRA"Ja ka