Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Јел може неко да преведе ону паролу што је на грчком.

- Пароле , шеталица - Врх , у сам центар ! Веома интелигентно !

- Пиротехника - Сјајно , они стробови и у оној количини, а поготову јер је ноћ већ пала, изгледају сјајно !

- Навијање - До 65 мин. сасвим солидно , али кад су индијанци и магарци запалили , јако јако добро ! Тих двадесетак минута , треба да нам буду путоказ !


П. С. Red Star Forever , оптимистично , свака част !
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Мрли, похвала за палу заставу...

Такође треба похвалити да је данас пала застава "Стока Панчево"... све у свему доста заплењених и попаљених застава.



Can someone translate me what this banners writes here? Srpski and English please :)
DELIJE + GATE 7
The Strongest Brotherhood In Europe

As much as i can figure out it says: 1986-2007 21 Years our hearths beat hard and proud in Belgrade!

Quote from: "RedBull-7-"

Can someone translate me what this banners writes here? Srpski and English please :)


staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

OK i just wanted to check if the banners write the same thing, i saw the Greek one but i wasn't sure for the Serbian one! Hvala Braca!
DELIJE + GATE 7
The Strongest Brotherhood In Europe

Добро навијање,доста транспарената,бакљи,димова...навијање кад смо губили највећом разликом је било феноменално ко да смо ми водили и тад са Але Црвена Звезда Але је било најбоље.Скандирано пар пута Олимпијакосу и Ортодокс Брадерс и једном Спартаку.Више пута скандирано и ви сте гробари најјачи сте најјачи као и Много сте брзи :D ...Кад је био минут ћутања за настрадалог навијача једни звижде,једни коментаришу :( ...то је можда једини неки минус синоћ био што не значи да их није било још као нпр 2 мање туче на Северу...али опет кад трибина онако навија по онолико неповољном резултату можда не треба пуно потенцирати и тражити мане...Мада те туче између себе не могу да разумем тотално гробарски и дебилно бар за мене.Одличан је био и евриго...на крају текме гробари испраћени са Ћале ти у ђубретарима...све у свему мислим да смо се синоћ добро показали.

Али најјаче,глодари иду низ Булевар,храбро,поносно,навијају,нападају појединце са шаловима,а онда су наишли на кружни ток  :batine ...какво је то бежање било :rofl ...дали је ико то успо да сними ?

Nikola, morao sam ti obrisati post, jer ovo su teme koje su posvecene Severnoj tribini, a ne "igracima".

Evo jedva nekih slika i u nasoj galeriji!
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2006-2007/cz_partizan_128derbi

да ли неко мозе несто висе да казе о инцидентима након утакмице-булевар и аутокоманда

Quote from: "KB FCRS"да ли неко мозе несто висе да казе о инцидентима након утакмице-булевар и аутокоманда

О томе се неће дискутовати, јер то нису ствари за интернет. Да је било срања, било је и тачка.

Quote from: "vule"Дрвосеча,нема потребе да смањујеш број бакљи које су гробари попалили,или да говориш да су им мали барјаци.Буди реалан.

Не знам да ли су мали или велики, али појава барјака на југу је још само једна у низу копи/пејст гробарских варијанти... Дефинитивно нису оригинални и све што Север почне да форсира (транспаренти, песме, заставе, барјаци) убрзо заврши на југу у крајње неоригиналном фазону...

Quote from: "Red Star Forever"И наравно доказали смо и пре и за време утакмице ко је ко у овом граду...

И после...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Е,јебига,сада испада да смо ми први измислили барјаке.Ако неки њихов личи или подсећа на наш,не мора да значи да је копија нашег барјака.Не могу да поверујем да би радили неки свој барјак на основу неког којег су видели на нашој трибини.

Обрисао сам дрвосечин пост, из простог разлога, не треба на два форума да читамо исти извештај. То није поента форума. Нема дуплирања, оригиналност пре свега.

Quote from: "vule"Е,јебига,сада испада да смо ми први измислили барјаке.Ако неки њихов личи или подсећа на наш,не мора да значи да је копија нашег барјака.Не могу да поверујем да би радили неки свој барјак на основу неког којег су видели на нашој трибини.
нисмо први измислили,али лепо су почели са својим ћелавцима и вештицама,кад одједном ето ти барјака ненормално сличних нашима.
Страшно су смешна група,кад смо се ми својевремено знали огласити саопштењем(додуше ретко кад),то је била комерцијала,ненавијачки....а данас они штанцају једно за другим,на сваку изјаву или реченицу која им се не свиђа.Кореографије су за пичкице,жабаре...ето ти код њих у евролиги већ 3,4
Мелодичне песме нису за момчине,они су бре енглези...даље не морам ни да причам
Суштина је да све пљују што не могу да раде и што ми први радимо,али кад се случајно нађу у ситуацији да ураде бар нешто слично обавезно се лате тога и испадају смешни и тако пишу своју историју подебело заостајући за временом.

ево два клипа фрка после текме........

1. http://www.youtube.com/watch?v=oI4YAoQC5Bg

2. http://www.youtube.com/watch?v=ldmjbh8qD-g

:batine  :batine  :batine  :batine  :batine  :batine  :batine
СНАГА БЕЛОГА ГРАДА НЕК НОСИ ТЕ САДА... !!!

Quote from: "MRZIM_PARTIZAN"ево два клипа фрка после текме........

1. http://www.youtube.com/watch?v=oI4YAoQC5Bg

2. http://www.youtube.com/watch?v=ldmjbh8qD-g

:batine  :batine  :batine  :batine  :batine  :batine  :batine


И шта је са снимцима,цензурисани су ?

Навијање, атмосвера, бакљада,... све је било на високом нивоу. Чак смо и најаче грмјели у последњим тренуцима меча кад је резултат био 1:4. Ја сам преодушевљен...
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA