Majka Mara@

To Guca i nista drugo! Kad sveknu Dragacevske Trube i povede Omladino Kolo... :rofl  :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  ;pivo  :flasa

Ja juce cujem da je Emerson u D.Omladine kao i da je ulaz 800 din...Umek radi u Zap.hali Spensa 500 din u pretprodaji,u petak...
Otvorite topic za Gucu,eto resenja.

Exit na MTV, MTV na Exit-u  
I ove godine najpoznatija i najznačajnija muzička televizija MTV učestvovaće u promociji Exit Festivala, to je definitivno potvrđeno na sastanku MTV-Exit održanom pre par dana u Londonu. MTV je prepoznao Exit kao najveći i najrelevantniji muzički događaj u čitavom regionu i posebno je zainteresovan da i ove godine napravi jednočasovni film o Festivalu. Ekipa MTV dolazi u Novi Sad nekoliko nedelja pre Festivala da bi se realizovale sve pripreme za snimanje festivalskih bina, organizovao studio za snimanje,...

Darren Emerson Ponovo u Areni  
Velika zvezda svetske dance scene Darren Emerson, bivši Underworld DJ, nastupiće u nedelju 10. jula u Next live Dance areni, pored još nekoliko atraktivnih imena kao što su Sandy Rivera i Tom Stephan aka Superchumbo. Pre nastupa na Exitu 05, Darren će imati zapaženu ulogu i na Subliminal Session 9 Realease Party 6. jula u Pachi i 16. juna na Ministry of Sound the Summer Sessions Openingu.



Ako neko sa samo 14 godina ostvari svoj prvi DJ set, a sa 16 već uveliko nastupa u klubovima, onda je takva osoba na pravom putu da ostvari i značajniji uspeh u svetskim razmerama. Upravo to se dogodilo mladom Englezu, a prelomni trenutak dogodio se kada je krajem osamdesetih upoznao Karla Hydea i Ricka Smitha.




Preko 500 Turista Iz Velike Britanije  
Do sada je preko 500 posetilaca iz Velike Britanije kupilo kartu za ovogodišnji EXIT festival. To je do sada najveći broj prodatih ulaznica u nekoj stranoj državi. Pored njih, ovogodišnji EXIT posetiće i veliki broj državljana Bosne i Hercegovine, Makedonije, Slovenije, Hrvatske, kao i zemalja sa svih svetskih kontinenata – Australije, SAD, Švedske, Bugarske, Maðarske, Austrije, Grčke, Irske, Rusije, Luksemburga, Danske, Turske, Estonije, Kanade i mnogih drugih.

Očekuje se da će EXIT05 posetiti preko 1000 turista iz Zapadne i Srednje Evrope, kao i 2000 turista iz regiona.





Voda Voda Main Stage Line Up  
Buking izvođača za preko 25 festivalskih bina još uvek je u toku. Ipak, neke stvari su, već sada, sasvim izvesne.

VODA VODA MAIN STAGE

ČETVRTAK 7.07
Laibach
Apocalyptica
Underworld
Freq Nasty  

PETAK 8.07
Edo Maajka
Nitin Sawney
Ian Brown
Garbage
Fabio & Bailey

SUBOTA 9.07
Overdrive
Slayer
Ladytron
Fatboy Slim
Marky & Patife

NEDELJA 10.07
Disciplin A Kitschme
The Datsuns
White Stripes  
More TBA

QuoteSlayer


Eto mene po prvi put a Exitu :muzika

:sampion Tom Araya :sampion

Чујем карта за сва 4 дана 3500 у почетку,а на сваких 1000 продатих комплета ће расти.....................цена права ситница.................

Jbg.sto je dobro i kosta,cena je potpuno opravdana.

imate 25.6. Cecu na Uscu , cena karte 100 din...
pomoc za popavljena mesta u banatu , a trebao je biti besplatan!

28.6. Bijelo Dugme 1000 din , BGD Hipodrom...

a cuo sam negde pocetkom jula Ramstrajn u BGD-u???  :zbunjen

pa exit ... Ovaj edo majjka je opasan ludak... :rofl

ma bice ludo sve ovo ali nigde para...

A sledece godine Rolingstonsi...isto BGD !
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

Zaboraviste Kraftwerk,13. tog na Tašu,ufur 600 din

Pioniri i kraljevi elektronike :sampion


Što se tiče Exita,mislim da će cirkus biti na Slayeru,čitam da dolaze ljudi sa celog Balkana,a i iz Evrope...

Bio sam juce na tvrdjavi sa  3 ortaka,za 3 minuta nalecemo na 7-8 extra cica...pocelo je spremanje,postavljaju se skele...a mi naduvani...

Ja bi eventualno doshao na Fatboy Slima ili neki drum&base. Mada teshko, uzeo sam danas kartu za Bijelo Dugme a ide mi se i na ovaj Kraftwerk...

Festival stripa na EXIT-u  :)


" Po prvi put ove godine u okviru Exit 05 biće organizovan međunarodni Festival Stripa. Po ugledu na najveće svetske smotre ovog tipa (prevenstveno Angulemski Festival Stripa) Exit će predstaviti kompletnu strip produkciju sa prostora bivše Jugoslavije nastalu poslednjih godina. U okviru programa pored promocija izdavačkih kuća, predstavljanja eminentnih crtača i autora ostavljen je prostor za tribine, radionice, školu stripa, neformalne razgovore sa učesnicima i projekcije filmova nastalih po čuvenim strip junacima. Očekujuje se dolazak velikog broj autora i izdavača iz zemlje i inostranstva."

Ovo je skroz cool.
Cujem da ce biti i punk stage-a?  ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ljudi,posle toliko cekanja Underworld.Sta jos treba bilo kome ko iole slusa elektronsku muziku?
oo drunk to xxxx

Bio sam na Reload zurci u subotu-oko 10-15 hiljada ljudi,dva stage-a,niza temperatura pored dunava(taman),dobra muzika i more prelepih (RASPOLOZENIH!!!)zena bili su sjajan uvod za ovogodisnji fest,kao i predstojece leto!
Inace ulaz-ulaza naravno nije ni bilo!!!!

У оквиру кампање "Немој пити и возити" коју подржава пивара "Челарево"  :D , посебна пажња биће посвећена безбедности у саобраћају. Они ће организовати бесплатан превоз за посетиоце "Егзит фестивала" из Београда.  :)
Дневно ће саобраћати 15 аутобуса на релацији Београд-Нови Сад-Београд. Поласци из Београда су у 17 и 19 часова испред Центра "Сава" (стајалиште у Новом Садау код Филозофског факултета и кампа).
Поласци из Новог Сада су од три часа ујутро. Аутобуси крећу испред Филозофског факултета чим се напуне.
Купони за превоз ће моћи да се преузму на "Егзитовом" инфо штанду у Кнез Михајловој улици од 1. до 4. јула од 10 до 20 часова.
Ако остане још купона после тог периода, моћи ће да се преузму у клубу "Андерграунд" од 5. до 7. јула од 12 до 22 часа.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Indjija"Bio sam na Reload zurci u subotu-oko 10-15 hiljada ljudi,dva stage-a,niza temperatura pored dunava(taman),dobra muzika i more prelepih (RASPOLOZENIH!!!)zena bili su sjajan uvod za ovogodisnji fest,kao i predstojece leto!
Inace ulaz-ulaza naravno nije ni bilo!!!!

Била је супер журка, мало ме је сморио ДНБ па смо дивљао са супер екипом на Аћиму у "шуми".Јел си сконтао екипу што је упалила торчу? ;pljuga

Иначе, мало је фалило да напднемо шиптаре што су ваљали пиво и гуарану, сконтали смо гомилу дротова па смо искулирали, мало смо их товарили, вређали, добили су пар шлајмара, јадни шипци се породично скењали и спустили главе... :D

Nikolic o EXIT-u

Izbeci politizaciju:

Zamenik predsednika SRS Tomislav Nikolic izjavio je da "EXIT" iduce godine sigurno nece biti odrzan, ukoliko se taj dogadjaj pretvori "u politicku provokaciju". "Ukoliko se ta manifestacija pretvori u bilo kakvu politicku provokaciju, to znaci da iduce godine "EXIT-a" nece biti. I nije to samo pominjanje Srebrenice, nego na naznaku bilo kakve politizacije tog dogadjaja", rekao je on.

Incident na "Egzitu"
8. jul 2005. | 11:47 -> 12:16 | Izvor: FoNet  
Novi Sad -- Sinoć se na "Egzitu" dogodio incident kada je članove zeničke grupe "Dubioza kolektiv" publika zasula flašama.


Oni su prve večeri festivala zasuti flašama pošto su, nakon pesme "Cannot Forgive", posvećene masakru 8.000 Muslimana u Srebrenici, pustili kolaž izjava srpskih političara, kao reakciju na zahtev osam nevladinih organizacija da se u Skupštini Srbije usvoji rezolucija kojom bi se osudio zločin u Srebrenici 1995.

Pošto su i u nastavku koncerta članovi grupe bili izloženi uvredama, pretnjama i flašama, koje su stizale od dela posetilaca, pevačica benda se na kraju nastupa obratila publici rečima: "Ljudi, ovo nije bilo namenjeno vama, ovo nije bila vaša borba".

Organizatori "Egzita" su najavili da će u nedelju u ponoć obeležiti 10. godišnjicu zločina u Srebrenici.

ја сутра највероватније идем на ФетБој Слим, премишљао сам се између њега и Карл Кокса али контам да ће за Кокса бити још прилика док за ФБС нема шансе да дође поново.

Mislim da za 3. dan (Fatboy Slim, Slayer) nema vise karata...

A sto se tice onih muslimana...
Nije mi jasno odakle im tolika smelost...
Pokazatelj drskosti, bezobrazluka i podmuklosti...
Al' sami smo krivi: i drzava i organizatori...