Ma tekma je bila totalna opushtencija. Mali P... je kralj. Izashao je u Z.Reviji pre neki broj :)

Meni je licno bilo extra i ako sam kasnio 15 min i jedva usao na stadion(zandari) profi tekma.Ajde neke slike.
ve prolazi ZVEZDA traje!

Kamila grize, lame pljuju.
I ja sam bezao s biologije al sam gledao opstanak.
Jedan je Djurovic Dejan.

Ima neke slike s suprotne strane?

Quotepaki035 wrote:

Ili ce opet da grmi pesma "Javna Kuca Ste Naj jeftinija za 300 dinara sat ipo Jebanja"


E ajde ne jebi. 200 dinara je kova, pa sta? Ne zaboravi da su Zvezda i Hajduk u bratskim odnosima, a ti bi da pljujes po Hajduku ?!  

Ionako ce Zvezda pobediti 0:2 ili 0:3. Napadac Hajduka B. Popovic navija za Zvezdu (isao je i na neka gostovanja) ...
_________________

Ma brate ok je al smo u bratskom odnosu dodjem iz jagodine 160 km i Nedaju mi da udjem na stadion !!!! bruka gledao sam tekmu pored onog odzaka koj je dimio kao lud!!!!!!!!!!!!!!!

Hajduk kad napravi trebinu tek tad tje da zasluzi da igra u prvu ligu

1-liga 1 trebina

Stvarno ste mnogo dobro culi mnogo dobro!!!!!!!!

Mnogo mi je krivo sto sam ostao ispred stadiona.Nisam zano da ima nasih navijaca na desnoj strani neki zandar mi je reko da nesme da unesem sal na tom delu i ja se nesto svadjao i on meni kaze jeli bre mali al  hoces da pustm momke da te znoje malo !

:rofl

Quote from: "paki035"

i on meni kaze jeli bre mali al  hoces da pustm momke da te znoje malo !

:rofl


hahahahaa a sta bi to trebalo da znachi u prevodu? :rofl
zna se na daleko da su policajci mnooogo pametn ljudii :rofl

Kad je Kiza vec spomenuo coveka koji je zasluzio trofej samo i ja da ga pozdravim jer sa sve vreme stajao do njega... Ima shlajku za medalju  :rofl  Osecam da se sudija vec raspao od kiseline  :rofl
A malisa kojem necu da spominjem ime je vec legenda severa iako po godinama mnogi od nas bar teoretski mozemo ocevi da mu budemo...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quotepaki035 wrote:


i on meni kaze jeli bre mali al hoces da pustm momke da te znoje malo !





hahahahaa a sta bi to trebalo da znachi u prevodu?  
zna se na daleko da su policajci mnooogo pametn ljudii

ma onaj kreten komandir mi reko nesto u fazonu ajde mali sklanjaj se da nepustim momke da vas peglaju nemoj dzabe da se znoje!

Ne znam da li ste vi stariji i upuceniji videli(prepoznali) malog Zi*u na utakmici koji je igrao desnog beka za Hajduk?
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Djape_BBrdo"Ne znam da li ste vi stariji i upuceniji videli(prepoznali) malog Zi*u na utakmici koji je igrao desnog beka za Hajduk?

Oнај ситни? 6. чини ми се? лажеш да је то он?

Jeste sitni onaj,ali nije nosio 6 nego 26 koliko se secam,mozda nisi video dvojku pored sestice pa ti se ucinilo da nosi br. 6.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Jbg kad nema edit....siguran sam 100% da je to on,jer ga poznajem,ali ne iz navijackog sveta,vec sa fudbalskih terena(trenirali zajedno).
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Djape_BBrdo"Jbg kad nema edit....siguran sam 100% da je to on,jer ga poznajem,ali ne iz navijackog sveta,vec sa fudbalskih terena(trenirali zajedno).

видео сам слику на трибини!

QuoteMa tekma je bila totalna opushtencija. Mali P... je kralj. Izashao je u Z.Reviji pre neki broj

A tek debilni komentar pandura : "Ako ne spustis baklju nece ti ni taj sal pomoci..." :bes   ili nesto na taj fazon  
btw. Sapcani su imali mali peh ...Sajla pomocu koje se dize prozor na kolima je pukla i nismo mogli da zatvorimo prozor !
I jedan je morao ostati u kolima ...
U povratku nam je priznao da je u 1 trenutku uhvatio sebe kako place  :D  :D  :D

Quote from: "savacium"

A tek debilni komentar pandura : "Ako ne spustis baklju nece ti ni taj sal pomoci..." :bes   ili nesto na taj fazon  

Мали немој да би бацио у терен већ поред њега,прецизно баш..................а тек како га гледао оним набуџеним очима са све ратном опремом,ма појео би га да је могао.................али ко га јебе....................