Ne mogu da veruem sta mi se desilo puko mi je cd Pune tribine ludih navijacha..

Kupio bih taj cd ili kopiju znachi da mi neko nareze?!?!

Jel ima neko? pomagajte

p0zDrAv!

Imao si cd ? Sto mi se nisi javio... ja svugde dobijem smrdljive kasete... bedak. Mogao sam ti to lepo narezat.

e jebi*a ja da sam znao da ce ovaj da mi pukne narezao bih 10 komada dan pred pucanje ali....aj ako nabasam nedje na cd javicu ti, a mogao bi i ti malo da se potrudis heheheh

p0zDrAv!

E ljudi majke mi jer ima neko taj cd stvarno bi ga trebalo narezati!!! malo nas ima tu kopiju a cd je do jaja :sampion  :sampion   :sampion  :sampion  :sampion

http://shop.oaza.co.yu/user/category.jsp?f_cat_id=18&f_shop_id=2&f_lang_id=1  :finger

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

? ????, ????? ??? ??? ??????!!! ?? ??? ?? ???? ????? ???? ????  :D

?? ??? ??? ??? ????...

???????!!!

evo ovako cemo, posto ni ja nemam taj cd a zelim da ga imam, ja cu sebi kupiti taj cd, pa cu ga vama svima narezati, jel moze tako?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

I... Shta je sa cd-om?!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Nista, ja ga nabavio, pa kome treba...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]



Ja imam to cd sa kvalitetan zvuk mozemo da se dogovorimo ako si vec zainteresovan
vezda bari 1991

Ja imam to cd sa kvalitetan zvuk mozemo da se dogovorimo ako si vec zainteresovan
vezda bari 1991

e nisam siguran dali je taj CD onaj CD na kom se nalaze pesme kao ponos grada,pune tribine,napred zvezdo,dobro znaj....
ako je to taj CD onda imate pesme na www.bgdcafe.com
ako nije taj CD onda jeb ga :) onda nisam dao prave informacije:))))

Ej stvarno ko bi narezao taj disk?
..nekad...sad...ZAUVEK!!!
          CuBOYS R.S. BOR

ja imam taj cd!!!! ako neko hoce narezacumu ga!!!  ko hoce neka se javi na zajecar_90@verat.net ili na pvt