Mene interesuje da li ima neko  video zapis kad je bila ona koreografija ?

Imas na zvanicnom sajtu (delije.net) u sekciji Audio/video - bas sam sad ogledao/odslusao i kogu da kazem da se odlicno culo, pogotovo  Mars na Drinu, trnci da te prodju!!

Da li ima neko video neki kada je bila
koreografija ?



Quote from: "radomir"http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2005-2006/cz_buducnost_pg/94.jpg

Каква ВРХ слика!!

Jel to onaj reper na slici Struka ili tako nesto? :D

Quote from: "pravi Bole car"
Quote from: "radomir"http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2005-2006/cz_buducnost_pg/94.jpg

Каква ВРХ слика!!

Jel to onaj reper na slici Struka ili tako nesto? :D

Не. Истриповао си!

Quote from: "radomir"
Quote from: "pravi Bole car"
Quote from: "radomir"http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2005-2006/cz_buducnost_pg/94.jpg

Каква ВРХ слика!!

Jel to onaj reper na slici Struka ili tako nesto? :D

Не. Истриповао си!

Izvini druze! :D

Sve vezano za ovu tekmu je vec receno,tako da ne zelim da se ponavljam.Koreografija je stvarno super i ja obozavam kada se potencira BEOGRAD i kada se prave parole i zastave vezane za nas grad.Stvarno mi to inponuje i samo nek se nastavi tako.
Takodje mi se svidja ovaj fazon koji furamo cele ove sezone da pravimo koreografije i na manje bitnim utakmicama(neko ih zove "male utakmice")jer se tu ustvari vidi organizovanost ekipe i predanost ZVEZDI i SEVERU.Zao mi je sto nije bilo jos vise ljudi,jer je vreme bilo idealno,ali dobro...Ova tekma je sa navijacke strane odradjena stvarno perfektno,mozda po prvi put ove sezone sam zadovoljan i navijanjem i koreografijom i atmosferom pa cak i brojnoscu jer da se ne lazemo dosla nam je predposlednja ekipa na tabeli.Tako da je povremenim posetiocima SEVERA verovatno to bio glavni razlog i izgovor da ne budu sa nama,ali to je njihov problem.Idemo dalje-DERBI Partizan u gostima...

Већ сам похвалио слике и стварно су добре, али ова која је запала за око и Радомиру је стварно једна од оних за које се добијају награде и које су врхунска остварења у навијачком свету фотографија... Посебан моменат је лик који из облака дима између застава стоји на шипци са високо подигнутом руком и три прста... Не могу да скапирам ко је то, не личи ми на неког од људи који воде навијање, али зар је то битно...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Бока је одрадио одличан посао.

Quote from: "Red Star Forever"Посебан моменат је лик који из облака дима између застава стоји на шипци са високо подигнутом руком и три прста... Не могу да скапирам ко је то, не личи ми на неког од људи који воде навијање, али зар је то битно...
Мислим да лик не стоји на шипци већ 3-4 реда изнад, пошто је у том тренутку била празнина испред њега..... а мислим и да знам ко је  :D  ... ако се нисам истриповао  :zbunjen  namigivanje

1.dajte sliku u vecoj rezoluciji
2.lik stoji na sipci
3.znam ja ko je, znam ja ko je.. :D  :finger
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ај да направимо наградну игру. КО ЈЕ ЛИК СА СЛИКЕ....па ако се јави, онда ви са делије кафеа се испрсите за неку мајцу, шал...ово оно  :D

Па наравно да знаш ко је РСФЦ... Ти ли си? Мени мајица, мени шал, мени све награде  :lol:
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "RSFC"1.dajte sliku u vecoj rezoluciji
2.lik stoji na sipci
3.znam ja ko je, znam ja ko je.. :D  :finger

Па кад си јуниор жбир!


Quote from: "Red Star Forever"Па наравно да знаш ко је РСФЦ... Ти ли си?
Boga mi nisam..

@Boka..
kako nema.. nemo' da lagis..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!