Vukovar,Sid,Ruma,pruga Subotica-Novi Sad,Indjija ovo su gradovi iz kojih najvise Delija(iz ovog dela Srbije,Vojvodine) ide na tekme i svi se ukrstaju u Indjiji,cesto je dolazilo do medjusobnih sukoba,kao i redovnih sibanja sa grobljem(to sad nije bitno)...organizovanih odlazaka na gostovanja vise nema(od strane kluba),i dok se jake,dobro organizovane Bg ekipe zajedno pojavljuju na utakmicama,u vecem broju(sasvim normalno)...Delije iz ovih gradova odlaze odvojeno na tekme i svako se cima za sebe,svako ima svoju semu i termin za polazak...zamolio bih clanove foruma koji imaju bilo kakvo misljenje u vezi ove teme da ga iznesu.

Ja licno nemam nikakvih problema sa odlaskom na gostovanja i utakmice kao ni moji ortaci,ali mislim da ce nove generacije i klinci imati jako puno problema i da ce brzo odustajati.

Po meni ima
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Nece imati problema onaj ko zna kako,ko je malo stariji i lakse dolazi do kinte,a klinci,nekad im je najveci problem bio od svog grada do Marakane,onda u buseve i na tekmu,posle tekme im je mozda frka kako ce kuci...a sad kako ce do cacka i nazad,ja cu kolima ili kombijem ako nas bude mnogo zainteresovanih i skupimo kintu iznajmicemo bus pa ce mladji moci sa nama,ali ako ja odem kolima i ovi sto su stariji od mene u Cacku ce biti 10 ljudi iz indjije(smesno) bez klinaca koji se bar kod mene u gradu loze do jaja.

Mislim da je vreme da se osnuje klub navijaca  s obzirom da vise ne idemo na gostovanja u reziji kluba. Ko je clan KN ima razne povlastice. KN bi mogao da organizuje bus za gostovanja, i svako ko bi zeleo da ide morao bi da plati prevoz + kartu preko kluba navijaca. Ko nije clan placa malo uvecanu cenu.

Ovako sad za cacak ima mnogo zainteresovanih ali se ide kako stigne, kombi (cak je to veliki uspeh, jer ko 'oce da ima posla sa navijacima?!), auto (najbolje resenje, al' nema svako auto), bus i voz (redovne linije).

Quote from: "KizaLion"Mislim da je vreme da se osnuje klub navijaca  s obzirom da vise ne idemo na gostovanja u reziji kluba.

????? ??!  :ruke
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Pa vreme je,to sto smo samostalni ne treba ni malo olako da se shvati,mora se krenuti sa okupljanjem navijaca,najvaznije je okupiti one koji su redovni na tekmama kako bi im bilo lakse(mada i jeftinije)da stignu na stadion-znaci klub navijaca.
Ako krenemo da idemo kolima redovno bice nas mnogo manje nego ranije.
Ne znam kad je voz za Cacak a ni nazad,da je veza dobra kao i sa Ns siguran sam da bi mnogo ljudi zajedno islo vozom,ovako...
Zna li neko koje su cene iznajmljivanja bus-a?

Quote from: "KizaLion"Ko je clan KN ima razne povlastice. KN bi mogao da organizuje bus za gostovanja...

Kakav crni klub?
To je utopija jer clan neke jake ekipe ne moze biti svako a clan nekog kluba moze biti svako. Mislite o tome...
Moze pub u civilu da ti dodje plati clanarinu i postane clan KN, ajde bre bezi!
Neka se snalazi ko kako zna i ume. Nista manje tesko nije ekipama, nego pojedincima. Ti jedan lako mozes nekome da uskocis u kola a sta da rade oni kojih ima mnogo i koji moraju da razmisljaju o svakom clanu ima li za prevoz, ima li za ulaznicu, pa samo im jos fale ljudi "sa strane", koji cekaju sve "na gotovo".

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

npr.-ja ne uskacem u kola-ja vozim.Ljudi sa strane koji cekaju "na gotovo" :zbunjen ,pa,ne poznajem takve,a ja sam "sa strane"(mislim-izvan bg)ti ljudi moraju da krenu mnogo ranije na utakmicu gde god Zvezda igrala,da plate kartu do Bg i nazad,verovatno da klopaju nesto posto ceo dan ili dva nisu kuci,bez cirke ili duvke ne ide(i to kosta),i onda da krenu na gostovanje gde ce da pevaju svih 90 min,dodju nazad,ispred Marakane,nije sigurno da li imaju prevoz kuci i ako imaju da li im je ostalo bar nesto kinte za kartu...bez obzira na ishod meca...jedan kaze:''bilo je do jaja!'',a ostali:''aaaaaaaa!"
opet jedan kaze:''idemo li sledece nedelje u...?"
a ostali:''idemo!''
I tako cele sezone.
Da li to nekom lici na gotovo???
Ja sam otvaranjem ovog topica hteo da zapocnem temu moguceg ujedinjenja i zajednickog organizovanja ekipa koje su izvan Beograda.

Sto se tice kerova oni su i do sad mogli da idu na gostovanja zajedno sa nama a da ih niko ne provali,kao i da budu u civilu pored nas na tribini(sto je,ocigledno,tako i bilo).

Jake ekipe bi i onako trebale da idu odvojeno kako bi mogle da se upuste u akcije,a klub navijaca bi dobro dosao ljudima koji nisu ni u jednoj ekipi:redovnim simpatizerima,novim klincima,ljudima van podrucija Beograda.
Panduri bi bili okupirani onima koji idu preko KN i pratili ih dok bi ekipe lakse obavljale svoje poslove i dolazile na stadion bez pretresa pratnje i cimanja...

QuoteJa sam otvaranjem ovog topica hteo da zapocnem temu moguceg ujedinjenja i zajednickog organizovanja ekipa koje su izvan Beograda.
Evo ovako. Ja neznam u potpunosti va
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

?? ???? ??????? ?? ???? ?????? "??? ?????????", "????????? ????????" ??? ????? ???????...
??? ??? ???? ???? ????, ?? ?? ????? ???? ???? ??? ????... ?? ??? ? ?? ???? ?? ???? ??????? ?????, ????? ?? ????? ??????????? ??????? ???? ?? ???? ??????? ?? "???????? ????" ?? ?????? ?????????? "?????????????" ???? ??????...

? ??????? ??? ????? ?????? ?? ????????????...! ???? ??? ??? ????!
? ??????? ?????? ?? ?????? ??? (????, ???? ??! :ruke ), ? ?????? ?? ?? ????? ??????? ??????? ?? ????????????...


????? ?? ??? ?? ??????? ??? ?????!!!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

????????? ?? ?????...
(????, ??? ?? ???????? ?????? "????" ???????)

??????? ? ????? ? ????? ???? ?? ?? ??????? ? ????? ??? ????, ???? ?? ????????...
??? ?? ??? ????, ???? ?? ????????????? ???????, ???? ??? ???????...

???? ?? ????? ????? ? ??????...
????? ?? ??? ?? ?? ?????? (??? ?? ????????? ????) ???????? ?? ????? ?????, ??? ?' ????? ?????? ????? ?? ???? ??-???? ????????, ?? ?? ????? ???? ??? ???????, ?????, ?????...
??????, ????? ?? ?????? ? ??????? ????? ??? ???? ???? - ???????????? ????? ????? ???-??????? ???? ??????? ????? ????? ??????????, ??? ??? ????? ?????, ??? ??? ?? ???? ?? ????? ????? ???????????? ??? ???...
????? ????? - ???????? ?? ????????...!

????! namigivanje
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Kad sam ja bio klinac organizovana gostovanja su bila prilicna retkost, tek kasnije je to pocinajlo da bude praksa, a mogu vam reci da te godine su za srbiju bile mozda i najteze (period 91-96). Kinta, potsetite me sta to bese kinta, ma dajte ko je tada imao kintu za voznu kartu ? Niko ! Pa sta koga je to sprecavao da ide na gostovanje ? Nikoga ko je pravi ! Udjes u voz, naidje kondukter prodajes mu pricu neku ako se sazali, sazali ako ne cekas sledeci voz, utrcis u drugi vagon, ili das nesto malo kinte sto imas samo nebi  li stigao do mesta gde Zvezda igra. Ma ko je od nas tada razmisljao o tome da li ce imati da pojede i popije nesto ? Niko znao se cilj ako bude pica i jela odlicno ako ne jebiga. Koliko puta sam se vracao peske sa nekog gostovanja pa stop pa ovo pa ono...
Ma niste ni svesni koliko ste razmazeni, pravi ce naci kintu, pravi ce doci na utakmicu, pravi ce ici i sledeci put iako nije pio i jeo na proslom gostovanju. A da ne pricam o drugim desavanjima iz prve polovine devedesetih, pa da vidite sta je znacilo biti navijac tada, a sta znaci sada ! Mnogo, ali mnogo ste razmazeni.
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

??????, ?? ???????? ?????? ????? ?? ????????? ???????(??, ??????, ????????, ??????...).
????? ??? ?? ??? ?????, ??? 7-8 ??????? ???????? ? ???? ??? ?? ???? ????? ? ????? ? ???????? ?? ??? ?? ??? ???? ?? ????? ???????? ?? ????????? ??? ? ?? ;pivo

???. ?? ????? ?????? ?????? ??? ?? ???? ????? ???? ?? 40 ? ????(??? ?????? ? ?????????? ?? ?????? ???? ??????).

Mislim da bi osnivanje KN bila prava stvar.Nisam clan nijedne grupe i kada propustim tekmu uglavnom je to zbog organizacije.

Nis?Koliko znam-nasa najjaca ekipa izvan Bg i od njih treba uciti i kopirati organizaciju.
Bilo bi dobro kada bi se navijaci sa ove moje pruge ujedinili,bar oko odlaska na tekme iako smo se medjusobno sibali.
Zanima me sta je sa gradom za koga znam da je bio ubedljivo najjaci u obom delu Srbije,ako ne i u celoj Srbiji-RUMA.
Bili su mnogobrojni i sa svima su se polivali,sad ja ne poznajem nikog odatle da ide na tekme.
Nisam bio u vozu za cibonu,40 ljudi?To je nista koliko ljudi zna da bude.Ako ne mozemo da se skupimo za jedan bus...
Opet ponavljam-ako neko ima kontakt tel.prevoznika(bus)koji bi vozili navijace(na moju odgovornost)neka mi posalje na pm.

Sta mislite o ovome:navijaci van Beograda da se skupljaju na nekom mestu u gradu,i onda na stadion.
Ovako-izadjemo na gl.zel.st. i panduri nas prate do stadiona,a to je bez veze.

Quote from: "James J. Bulger"Mnogo, ali mnogo ste razmazeni.

??????????!

???? ? ?? ?????? ? ??? ?????, ?????? ?? ?? ??????! ???, ??? ???, ????? ??????? ?? ????????? ?? ?? ???? ?????? ?????!  :zbunjen
?? ??????? ?????? ?????? ?? ???? ?? ?????????, ???? ??? ?? ??????? ?????...! ???? ?????????? ? ???????? ?? ????????????? ??????! ????? ??? ?????, ?????? ?? ????? ?? ??? ?? ???? ? ???' ????? ???? ?? ????!  namigivanje  ?? ??? ????? ???? ??????? ????? ? ????... ?? ???? ?????? ?? ??????, ???? ? ?????...
?, ?????, ????? ?? ?? ??? ?????? ???? ?? ????? ????, ???? ?? ? ??????????, ??? ??? 20-25 ?? ????? ?????, ????????? ??? ?? ???? ? ??? ?????, ?? ??? ????? ?? ?????? ???? ? ?? ?? ???? ?? ??? ?? ????, ?? ???? ???? ?? ??????? ? ??? ?????...

??????, ??? ?? ?? ?????, ?? ?? ????? ??????? ?? ???? ?? ?????... ???? ?? ?? ?? "????????" ?????? ?? ???????? ??????????...  namigivanje

?????21, ?? ?? ??????????? ???? ???? ?? ?? ??? ????? ?? ????????? ???
?, ????, ????, ????? ?? ?? ??????...  :(
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Sledeci koji bude napisao "potpisujem" bice banovan, samo toliko.

KBB opusti se malo  ;pljuga

Kako su stvari krenule bice popularno iznajmljivanje kombija. Vozaci traze recimo 8 do 9 dinara po kilometru. Za bliza gostovanja bolja resenja su auto i kola, a za dugacka tipa Podgorica jeftiniji je voz.

Ono sto je bitno u celoj prici vezano za KN, je ako ides preko KN busom onda mozes od pocetka imati pandursku pratnju kao BBB. Ako ides u solo reziji (kombi, auto) panduri ne znaju gde si, nema uznemiravanja, mozes da pijes i da stanes kad god hoces (kao Torcida) i to je po meni najbolje resenje.

Quote from: "KizaLion"KBB opusti se malo  ;pljuga

Kako su stvari krenule bice popularno iznajmljivanje kombija. Vozaci traze recimo 8 do 9 dinara po kilometru. Za bliza gostovanja bolja resenja su auto i kola, a za dugacka tipa Podgorica jeftiniji je voz.

Ono sto je bitno u celoj prici vezano za KN, je ako ides preko KN busom onda mozes od pocetka imati pandursku pratnju kao BBB. Ako ides u solo reziji (kombi, auto) panduri ne znaju gde si, nema uznemiravanja, mozes da pijes i da stanes kad god hoces (kao Torcida) i to je po meni najbolje resenje.

??? ???? ????, ????  ??? ???? ????? ???? ?????? ??????...
??? ?????, ??? ?????????? ????? ???? ??? ????????? ?? ??-? ???? ?? ?'? ?? ?? ?? ??? ????? ?? ?????, ???? ??????, ? ???? ?? ????? ? ???? ?? ???? ?????, ?????? ??? ?? ?????? ???? ????, ??'??????, ???? ?????? ?? ???? ?? ????? ?????? ???? ?? ????? ?? ???? ?? ????. ?????? ??? ???? ?? ??? ??? ????? ?? ??? ?????? ??????? ????? ??????, ??. ?? ????????????( :zbunjen ) ?? ?????????.
? ??? ?? ???? ????????, ????? ???? ????, ???? ?? ???? ????? ?????????...

?.?. ????, ????? ?? ?????? 20 ? 30 ???. ?? ?????????, ? ?????? ?? ???? ??? ???? ????? ?? ?? ????? ?? ???? ????????.

????? ? James J. Bulger-? ?????? ?? ? ???????? ?? ????????????.
???? ?? ????? ????? ????????? !???? ??? ??? ??????? ? ???????????? ?????????? ?? ?? ?? ?? ???????? ???? ?? ?????? ? ??????!?
???? ?? ????? ??? ?????? ???? ??? ???? ???? ???????????? ???????? ???????? ????? ???? ???? ??? ???? ?????...