mogu li ja da prognoziram ostale tri utakmice makar ne bio u konkurenciji za nagradu ?  :)
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Mozes,ali u slucaju da pogodis, za nagradu ces da dobijes samo sal.

Pravila znas. :wave
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

e dobro.bolje ista nego nista :)

tromso - zvezda 0:1 (zigic '81)
zvezda - roma 0:0
strazbur - zvezda 1:2
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Него Енерџи, дај неки превју тога, да ја видим оће ли то фино на мени да стоји кад побједим....  ;pivo

Evo samo za sal:

Tromso-Crvena Zvezda 1:3
Crvena Zvezda -Roma 3:2 (Zigic 66)
Strazbur-Crvena Zvezda 1:1

Budete li izbaxuzirali pozitivne i pogodili negativne rezultate po zvezdu, znacu na kome da iskaljujem bes!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

http://www.mlsgear.com/team.asp?CAT=cat-teams-columbus-crew


Na datom sajtu mozete videti potencijalnu nagradu. Sretnom dobitniku ce biti poslat e-mail sa tri ili cetri razlicita dresa,a koji mu se bude svideo taj ce i da dobije. Fair enough?


                                                      :poglavica
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

posle ovog nocas sumnjam da ce biti pobjednika...
:zbunjen
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

U ovom kolu najblizi je bioRed Star MG.
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Konacno smo dobili jedan pogodjeni rezultat.


Crvena Zvezda 3 : 1 Roma,pogodio je  KizaLion.

KizaLion je za sad najblizi osvajanju nagrade.


Usput bih zamolio KizuLion-a da prognozira ime igraca koji treba da zatrese mrezu Strazbura. :)
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

А ја заборавио на наградну игру, не могу да верујем да ме је усрало.  :)  Шта је награда?

А за Стразбур, зна се НИКОЛА ЖИГИЋ  :ruke А минута... нек буде 12. минут.

Ja sad pogledo i vidio da sam sve promasio  :o
Nadam se da te nece usrati ta zadnja, dovoljno je i ovo protiv Rome  :)

Izgleda da sam ja pobednik (nazalost) ove nagradne igre. Sve mi je nesto govorilo da ce biti X, a navijao sam da bude 2.  :( Jedino smo ja i Manicomio pogodili 2:2.

Quote from: "KizaLion"Izgleda da sam ja pobednik (nazalost) ove nagradne igre. Sve mi je nesto govorilo da ce biti X, a navijao sam da bude 2.  :( Jedino smo ja i Manicomio pogodili 2:2.
Namestaljka ne mogu da verujem da si nam prodao klub za jedan dres :D

Pa zar nije realno da je vlasnik sajta od pochetka bio u talu sa organizatorom igre  :)  namigivanje

Јеботе Кизо, а ја мислио да је Лале мајстор клаџе...

Него, ош да ми даш дрес да провозам један круг?!  :D
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "Maj 25"Pa zar nije realno da je vlasnik sajta od pochetka bio u talu sa organizatorom igre  :)  namigivanje

Мојне тако. :)
Киза је ипак демократски настројен, мислим ово је било чисто ко слобини избори, ееее...  :finger
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Nazalost, Kiza je pogodio rezultat u Strazburu i sa tim pogotkom osigurao nagradu. Naravno da bi mi svi,pa cak i Kiza, bili zadovoljniji da Kiza nije pogodio rezultat i da je nas tim prosao dalje.


:muzika             :indijanac
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Sve si rekao.

A tebi zelim da i drugi (i jos mnogo puta) put organizujes nagradne igre...  :)

kizo,izbaxuzira ti nama prolaz dalje.. ijaooo, pa zasluzujes da te cela tribina muci jedno poluvreme..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!