Preko tv-a ste se extra culi mi smo planirali da dodjemo ali vece pre tekme su dosle nislije (delije) i zezali smo se po jagodini i mnogo se napili i pokisli pa nismo ni dosli na tekmu!

Quote from: "маникомио"(бјцз их скидо погледом - шмекер :D )


Шмекерчино а она у возу што је пролазила,мало пунија права за тебе  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl ....................

Шалу на страну све је већ речено у вези са навијањем,опипавањем,смореношћу са навијањем ал није у вези оне штале од благајне :)  :) ...................

Quote from: "bjcz"
Quote from: "маникомио"(бјцз их скидо погледом - шмекер :D )


Шмекерчино а она у возу што је пролазила,мало пунија права за тебе  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl ....................

Шалу на страну све је већ речено у вези са навијањем,опипавањем,смореношћу са навијањем ал није у вези оне штале од благајне :)  :) ...................
Ja nisam mogao da verujem da je ono blagajna :o  :o
Jedna metalna vrata od supe,posred vrata otvor unutra lik sedi na jednom panju i prodaje karte a pored se vidi sut,drva sekire,(ja mislim da sam video i slatko od sljiva ali nisam siguran :rofl ) ,a na vratima pise blagajna i 200 kinti (svetla naravno  ne da nema nego sam jkedva video lika unutra)
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!