Izvukli smo jednog od laksih protivnika, realno gledano. Ove pacere prolazimo. E sad, treba odraditi Hrvatsko gostovanje.  Ne sumnjam da ce nas biti puno.

gde se i kada igra prva utakmica i hoce li biti organizovan neki veci odlazak

Quote from: "Pantovac"gde se i kada igra prva utakmica i hoce li biti organizovan neki veci odlazak

Prva tekma se igra 11.avgusta u Zagrebu (jos se ne zna tacno da li na maksimiru, sto je veca mogucnost, ili u zapresicu), a revans je 25.avgusta

Dobro zvuci, prvo gostovanje u hrv. posle dosta vremena, ali mislim da ce "nadlezni organi"  obe strane uciniti sve da sprece organizovan odlazak navijaca. Voleo bih da gresim....
EDNA LJUBAV ZA CEO ZIVOT

Quote from: "serBud"Dobro zvuci, prvo gostovanje u hrv. posle dosta vremena, ali mislim da ce "nadlezni organi"  obe strane uciniti sve da sprece organizovan odlazak navijaca. Voleo bih da gresim....

Mislim da negresis ...

Ko hoce da ide iz CG u hr mislim da mu ne treba ni pasos ni viza,
samo licna karta,to vazi do kraja ljetnje sezone,pa ko odluci da ide nije mu neki problem.
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

Ne vidim razlog zasto nas ne bi pustili ako su pustili grobare? I kako mogu da te ne puste kada su oni pusteni da kroz nasu drzavu idu na utakmicu u bugarsku,kada su oni ovde bili na rukometu...kako da te ne puste ako imas pasos i povratnu kartu?Ne moj odmah ovde da pisete tako...bolje razmiljajte ko ce da ide.

Treba pasoš i za gradjane Crne Gore
a nama se moze sve sto se pozeli,da polete ribe i zaplivaju ptice,jer za nas samo Zvezda je zivot,ZVEZDA JE ZIVOT SVE DRUGO SU SITNICE...

Ајде неко хитно нека напише да ли треба нешто осим пасоша за малолетнике ако будемо ишли? Ја сам малолетан па незнам да ли требају нека уверења старатеља или нешто слично?!

Ајде молим вас неко хитно нека ми то сазна!

Сви у загреб!

Ranije nije trebalo nista osim pasosa, sad ne znam...

Kako neki kazu, Inter Zapresic je prijavio stadion u Maksimiru, ali kako kaze neki lik, utakmica je ipak u Zapresicu, stavljaju se reflektori i stadion ce biti gotov do 11.08., a  kapacitet ce biti 6-8 hiljada. Taman :D

Quote from: "маникомио"Ајде неко хитно нека напише да ли треба нешто осим пасоша за малолетнике ако будемо ишли? Ја сам малолетан па незнам да ли требају нека уверења старатеља или нешто слично?!

Ајде молим вас неко хитно нека ми то сазна!

Сви у загреб!
Verujem da ti je potreban samo pasos!
Secam se kad je neki lik putovao sa mnom, pre dva meseca, pa nije imao nista sem pasosa, i nije bilo problema.

Maloletni ne bi trebali da su u prvom planu za ovo gostovanje.

Ako bude 6,7 hiljada tesko cemo mi do karata.
Sa koje strane su strpani gostujuci navijaci?

Quote from: "Ujka Vanja"Maloletni ne bi trebali da su u prvom planu za ovo gostovanje.

a u drugom? :D

hvala il grifone, johny blaze.


To je ono sto sam najmanje zeleo-hrvatski slepci!
Da smo bar rijeku dobili(malo manji slepci),ma njesra,Ofk-a izvukla mog favorita...

Quote from: "CeDo"Ako bude 6,7 hiljada tesko cemo mi do karata.
Sa koje strane su strpani gostujuci navijaci?
Na istoku, posto nema severa i juga.

evo prilike da opet obidjemo stari kraj. ovo moramo da odradimo!

Quote from: "маникомио"
Quote from: "Ujka Vanja"Maloletni ne bi trebali da su u prvom planu za ovo gostovanje.
a u drugom? :D

Деца, жене и инвалиди, остају код куће...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!