Quote from: "pravi Bole car"Crvena Zvezda izravno u Ligi prvaka 2006/07.

Šala.

Ne.

Trebaju se poklopiti 2 uvjeta:
1) Talijanski klubovi moraju biti izbačeni iz euronatjecanja.
2) Danas je Fifa suspendirala grčki savez tako da ni oni ne smiju biti pomilovani i igrati eurokupove.



Ja nigde nisam procitao da ce italijanske klubove izbaciti iz Evrope. Ukoliko Juventus, Milan, Fiorentina proglase krivima njih ce izbaciti a na njihova mesta ce doci Inter, Roma i ko je vec bio peti, sesti a nije muckao. Znaci Italija ce imati svoja 4 predstavnika u svakom slucaju. Bar sam ja tako skapirao...
Videcemo kakva ce pomeranja doneti izbacivanje Grka ali ne verujem da se sta bitnije menja. Eventualno ce neko iz povlascenog sesira uskociti direktno u grupu a na njegovo mesto doci neko iz naseg sesira... Videcemo

Mi da se spremamo za Kipar ili Irsku a za ostalo otom-potom...

Nikola 82, rec je o Miladinovicu koji ce najverovatnije u Torpedo iz Moskve

Quote from: "Älvkungen"
Quote from: "pravi Bole car"Crvena Zvezda izravno u Ligi prvaka 2006/07.

Šala.

Ne.

Trebaju se poklopiti 2 uvjeta:
1) Talijanski klubovi moraju biti izbačeni iz euronatjecanja.
2) Danas je Fifa suspendirala grčki savez tako da ni oni ne smiju biti pomilovani i igrati eurokupove.


Ja nigde nisam procitao da ce italijanske klubove izbaciti iz Evrope. Ukoliko Juventus, Milan, Fiorentina proglase krivima njih ce izbaciti a na njihova mesta ce doci Inter, Roma i ko je vec bio peti, sesti a nije muckao. Znaci Italija ce imati svoja 4 predstavnika u svakom slucaju. Bar sam ja tako skapirao...
Videcemo kakva ce pomeranja doneti izbacivanje Grka ali ne verujem da se sta bitnije menja. Eventualno ce neko iz povlascenog sesira uskociti direktno u grupu a na njegovo mesto doci neko iz naseg sesira... Videcemo

Mi da se spremamo za Kipar ili Irsku a za ostalo otom-potom...

Nikola 82, rec je o Miladinovicu koji ce najverovatnije u Torpedo iz Moskve


Kao prvo, na nasu zalost tesko da mogu da izbace bilo koga od italijanskih klubova iz Lige sampiona. Milan, npr. nema teorije ni iz Serije A da izbace, a kamoli lige sampiona jer ako su muvali, muvali su na malo. Osim toga, Silvio Berluskoni je ponovo postao predsednik, te bi igrali, sve i da su Svetsko prvenstvo namestili :finger .

PS Zasto je grcki savez suspendovan??? A kad smo vec kod SC, rekli su i da ce prodati nekog mladog reprezentativca. Tu tesko da su mislili na Miladinovica. Zna li neko ko je to?
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Milos_cz"
PS Zasto je grcki savez suspendovan??? A kad smo vec kod SC, rekli su i da ce prodati nekog mladog reprezentativca. Tu tesko da su mislili na Miladinovica. Zna li neko ko je to?

Zbog uplitanja vlade u rad fudbalskog saveza ato fifa ne dozvoljava.... Sto se ovog drugog tice, ne znam kakva je politika ovog foruma u vezi kradje vesti sa SC :) , al evo:

Mladi štoper Crvene zvezde dobio je nekoliko ozbiljnih ponuda sa istoka i zapada Evrope.

Bojan Miladinović nije otputovao na pripreme u Austriju, jer je klub spreman da mu izađe u susret i dozvoli mu nastavak karijere u inostranstvu u slučaju dobre ponude. Najbolja je stigla od moskovskog Torpeda, gde bi zauzeo mesto saigrača iz mlade reprezentacije Đorđa Jokića, koji se proletos teže povredio.

Pored Moskvljana, Miladinovića želi u svojim redovima još nekoliko nemačkih drugoligaša, čija se imena još drže u tajnosti. Nije, međutim, isključeno da poziv dolazi od Duizburga, kod kojih je zimus bio neko vreme na probi.

Ako ste na to mislili :zbunjen .. Kazu jos da ce "donedavni kapiten OFK Beograda Dragan Stančić, ugovorom još vezan za "crveno-bele", na pozajmici provesti narednih godinu dana u kulskom Hajduku kog očekuju iskušenja u Kupu UEFA.

Rezervni golman Boban Bajković će po svoj prilici u čačanski Borac, dok bi Vladimir Bogdanović i Nikola Beljić mogli da nastave karijeru u Smederevu odakle bi na "Marakanu" mogao da dođe štoper Ivan Živanović."

Quote from: "Milos_cz"

Kao prvo, na nasu zalost tesko da mogu da izbace bilo koga od italijanskih klubova iz Lige sampiona. Milan, npr. nema teorije ni iz Serije A da izbace, a kamoli lige sampiona jer ako su muvali, muvali su na malo. Osim toga, Silvio Berluskoni je ponovo postao predsednik, te bi igrali, sve i da su Svetsko prvenstvo namestili :finger .

Берлускони га је испушио на изборима, и ако је неко у фрци онда је то милан.

Italijanski državni tužilac Stefano Palaci zatražio je da se fubalski klub Juventus prebaci u treću ligu (Seriju C) ili još niži rang takmičenja i da se klubu oduzmu obe titule koje je osvojio u prethodne dve godine.

Palaci je u nastavku suđenja takođe zatražio da se zbog nameštanja rezultata u Seriju B prebace Milan, Fjorentina i Lacio.

U aferu nameštanja rezultata i nepravilnog delegiranja sudija u Italiji umešana su četiri kluba (Milan, Juventus, Fjorentina i Lacio) i 26 fudbalskih zvaničnika.

Protiv njih se vodi postupak pred Sportskim tribunalom, formiranim specijalno za taj slučaj. Presuda se očekuje do 10. jula

Sportska Centrala pise da je Mirko Poledica blizu dolaska na Marakanu.


Onaj kome nije poznato ime Mirko Poledica, verovatno ce ga se setiti kada ga vide (naravno ako dodje u Zvezdu, posto ja nisam cuo nista oko njegovog eventualnog transfera), obzirom da je igrao pre 3-4 godine za Vojvodinu, a svojom pojavom je skrenuo paznju na sebe za svakog ko ga je makar jednom gledao. Decko ima ja mislim najduze noge medju profesionalnim fudbalerima i jako je smesan kad pocne da trci :lol:  Inace igra levog beka, i njegovo eventualno dovodjenje meni vise lici na krpljenje rupa nego na pojacanje :zbunjen

Ako saberemo i oduzmemo dolaske i odlaske, za sada nikako nemamo jaci tim nego prosle godine, ali dobro, ima jos vremena!

Prvo se spominjao Pecelj,sad Poledica...Blago nama... :bes
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Srpski fudbal: Riba se čisti od glave
Sreda, 5. jul 2006. 13:20

Srpski fudbal ima probleme na svim nivoima i teško da su nova himna, zastava ili pak boja dresova sredstvo za odstranjivanje truleži. Osim trenerskog kadra, organizacije, kvaliteta lige, neophodno je i promeniti način razmišljanja fudbalera, naročito onih mladjih koji su već sada umišljenje zvezde.

Mesec dana po završetku Evropskog prvenstva za mlade dnevni list "Sport" doneo je nekoliko primera kako su se ponašali pojedini mladi reprezentativci tokom šampionata u Portugalu i ocenio da je to takodje jedan od uzroka krize srpskog fudbala.

Iznenadni odlazak Vladimira Stojkovića u francuski Nant mogao bi da bude jasniji posle onoga što navodi beogradski list, prema čijem pisanju je doskorašnji golman Crvene zvezde uoči finalne utakmice Kupa protiv OFK Beograda tražio od predsednika kluba Dragana Stojkovića "gomilu evra da se Piksiju sve zavrtelo".

"Na pitanje zašto to traži, kada mu Zvezda ništa ne duguje, usledio je odgovor da je on klasa - i da klasa mora da se posebno plati!"

Treba istaći da je Vladimir Stojković tvrdio da mu se ne ide iz Zvezde i da mu je klub iz Ljutice Bogdana sve i da obožava navijače i oni njega, a govorio je i da mu je san da crveno-beli udju u Ligu šampiona, pa da onda može da se ubije... Medjutim, očigledno da je Stojkovićeva java drugačija.

Prema pisanju "Sporta", novi golman Nanta je imao "gaf" i na Evropskom prvenstvu za mlade, gde je odmah po dolasku u Portugaliju pitao kolike su dnevnice.

Црвена звезда - Граткорн 2:1


У првој припремној утакмици у Аустрији фудбалери Црвене звезде су победили екипу аустријског друголигаша Граткорна резултатом 2:1 (1:0).

Тренеру Душану Бајевићу ово је био први меч на клупи наше екипе и могао је боље да се увери у могућности свих кандидата за место у тиму. Приметно је било да екипа још није уиграна, али радује да су нови играчи показали да заслужују место у нашем клубу.

Пре свега се то односи на Благоја Георгијева који је био стрелац првог поготка у 21. минуту. Граткорн је изједначио у 70. голом Ренеа, да би коначан резултат поставио Никола Трајковић у 80. минуту.

Следећи меч наша екипа игра већ сутра против вицешампиона Чешке, Младе Болеслав.

Zvezda pregovara sa reprezentativcem Gane, Ilijasom Šilom.



Sila je odlicno odigrao Svjetsko prvenstvo istisnuo je iz prvih 11 cak i Kufura.Tesko da ce doci kod nas jer je za njega zainteresovano jos par evropskih klubova iz najacih liga.Mislim ipak da bi taj stoper ko god on bio morao da dodje sto prije kako bi se odbrana uigrala za LS.

Sila bi bio odlicno pojacanje za Zvezdu, na ovom svjetskom prvenstvu je igrao izvrsno.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quote from: "VLADA"SAMO MI DA LEPO ODIGRAMO PA SVE CE BITI U REDU MORAMO ZAJEDNO DA SE DRZIMO SAMO NAPRED ZVEZDO I DELIJE

Ti pravis neku digresiju je li ?
:zbunjen  :zbunjen
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

pukosmo 2-1 od mlade
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Da, izgubili smo 1:2 (0:0). Slabo znam ceski, ali vidim da je Djokic dao jedini gol za nas. A golove je primao Randjelovic. Mislim svakako da rezultat nije toliko bitan, ali moglo je da bude bar nereseno. Sigurno je da je Bajevic eksperimentisao i izveo sareni sastav bas kao i u prvoj utakmici.

Ne mogu da shvatim kako su izvestaji na zvanicnom sajtu ocajni cak nema ni ko je igrao..... :zbunjen Zna li neko vredi li taj Brazilac za nesto....?

Mozda ljudi sa webstranice nisu u Austriji, tako da i ne mogu dati bolje i vece izvestaje.

Inace, izvestaji sa Zlatibora su im bili odlicni - za to jedan veliki kompliment!

Sastavi ekipa:

CRVENA ZVEZDA: Ranđelović, Basta (Pantić), Biševac (Joksimović), Tutorić (Živanović), Perović (Anđelković), Kovačević (Krivokapić), Milovanović, Janković (Trajković), Georgijev (Tadeu), Đokić (Rašković), Žigić (Purović).

MLADA BOLESLAV: Kučera, Ševinski, Vasiluk, Drezinski, Kulić, Sedlaček, Palat, Kisela, Vit, Riegel, Abraham. Igrali su još: Milev, Kratki, Matejovski, Nikolanda, Pecka, Rolko, Ordoš, Brunclik, Smerda.

Sportske vesti